Vztahy: 7 pocity než láska Sex a vztahy


Vztahy: 7 pocity než láska Sex a vztahy

Láska je hlavní složkou pro jakýkoli vztah. Pokud kterýkoli z partnerů začne pochybovat o jeho / její pocity, s největší pravděpodobností v určitém okamžiku se pár konečně rozjede.

Ale navzdory této lásky je nejdůležitějším prvkem v každém vztahu je potřeba další smysly s cílem vytvořit silnou, stabilní a nejšťastnější vztahy.

Umění lásky je doprovázen sadou vlastností, které jsou nutné se naučit žít spolu a budovat společný život.

Znalost těchto vlastností a způsobů jejich uplatnění v životě je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit lásku a zajišťují jeho trvanlivost.

Jak všichni víme, pokud jde o lásku a vztahy, vždy existují různé názory na to, co je správné a co špatné. Takže dnes budeme s vámi podělit o 7hlavních charakteristik potřebných pro všechny páry.

Building Blocks úspěšný vztah

1. Důvěra Jedním z největších pokladů, které pár může sdílet - je důvěra. Tento základní složkou je klíčem ke štěstí v sebe a jiné osoby.

Jsou-li oba partneři vzájemně důvěřovat, bude vztah vyvíjet v míru, aniž by důvod k obavám, když nejste spolu.

Pokud se přestat bát a budou myslet, že váš partner je podvádění, bude vytvářet pouze napětí ve vztazích. interně a není vám umožní plně si vychutnat společné chvíle. 2. Přijetí

Vezměte někoho - je jedna věc, aby se pokusili změnit někoho - je věc druhá. Buďte opatrní! Lidé často říkají, že přijímají nedostatky svého partnera, ale nějak jsou jen čekají na příležitost k jejich změně.

Je důležité, abyste se naučili, aby se výhody i nevýhody pro svého partnera. Nikdo není dokonalý, a někdy jsou jen některé aspekty osobnosti člověka.

Ale pokud mluvíte o konstruktivní změny pro obě skupiny, aby se to stalo. Ale to je jen dobré, pokud není ohromující, a ne nucena udělat něco, co lidé nechtějí dělat. 3. Komunikace

jedním z hlavních pilířů úspěchu v udržování dobrých vztahů je komunikace. Vždy musí být schopen mluvit otevřeně vždy, když je třeba říct, co cítíte, co sen a co vás znepokojuje.

Komunikace je také vhodná, pokud jde o sex, protože oba partneři by se měli cítit naprosto pohodlně.

4. Věrnost

"V dobrých časech a špatných". Takhle by měla vypadat připoutání, když sdílíte svůj život s jinou osobou. Bez ohledu na to, jak dobré nebo špatné věci probíhají se záležitostmi i mimo ni, musíte mít záruku, že všechny překonáte.

5. Respekt

Veškeré dlouhodobé vztahy získávají společně s touto charakteristikou. Poskytuje zdravý společný život. Bez respektování lásky prostě nemůže růst a s největší pravděpodobností budou negativní emoce ztráty vztahů. Je velmi důležité vědět, jak ovládat situaci, když je někdo naštvaný nebo rozčilený. Je to v tomto okamžiku, kdy se nejhorší slova dostanou ven, takže buďte opatrní! Vždy udržujte klid.

6. Vědět, jak odpustit

Žádný vztah není dokonalý, a

testy mohou nastat kdykoliv, a to i kvůli chybě. Mohu odpustit? Ne každý může snadno odpustit a je těžké to udělat ze srdce. To je ve vztazích velmi důležité, protože je součástí růstu a zkušeností obou lidí.

Existují některé věci, které jsou těžší odpouštět, což může také znamenat, že byste neměli jít hlouběji. V těchto případech je nejlepší, abyste alespoň trochu odložili zranění, aby se vaše rány úplně uzdravily.

Nestojí to za to, že by to bylo odpuštěno, a potlačování pocitu prostě kvůli strachu, že bude sám. Musíte se naučit rozloučit, když to potřebujete. Vaše osobní harmonie by měla být v první řadě.

7. Věrnost Vztahy, které prožily zradu, postrádají jednu z klíčových složek - věrnost. Tento prvek úzce souvisí s důvěrou, ale je důležité zdůraznit věrnost, protože pomáhá udržovat důvěru. ○ Neplodnost způsobuje bolest, ničí a vytváří chaos ve vztazích. To je důvod, proč většina vztahů končí, když

někdo rozhodne se zlomit přísahu věrnosti.


Co se stane, když se odvážíte zlomit toxický vztah

Co se stane, když se odvážíte zlomit toxický vztah

Negativní vztahy jsou vyčerpávající, ničí naši identitu a ničí sebevědomí . Deformují základy pravé lásky, zdravého respektu a společného života. Přetrvávání toxických vztahů však není jednoduché. Víme, že je nyní populární volat určité typy vztahů "toxické". Nakonec mnoho lidí používá toto slovo, aby mluvilo výlučně o krutém, destruktivním chování nebo kontrole.

(Sex a vztahy)

Mám matku a ne otroka!'

Mám matku a ne otroka!'

"Materství mi neudělá otroky domácí péče". Toto prohlášení nedávno letělo po celém světě po objevení zajímavého dopisu zveřejněného 32letým australským na jeho Facebook stránce. Constance Hall - mladá žena, která je aktivní na sociálních sítích a má svůj vlastní blog, který popisuje svůj aktivní život s dětmi, s důrazem na důležitost zachování sociálních vztahů zájmům a preferencím.

(Sex a vztahy)