Stomatitida: Léčba


Stomatitida: Léčba

Health Když hovoříme o problematice nejvíce důležité si uvědomit, že stomatitida - velmi bolestivé typ otevřenou ránu nebo vřed v ústech. Stomatitida může být bílá nebo žlutá a je obvykle obklopena jasně červenou oblastí v ústech. Může se objevit kvůli virové infekci, ale v některých případech není možné zjistit její přesnou příčinu.

Tyto rány může souviset s problémy s imunitním systémem, protože obvykle vyskytují po ústech zranění, jako je zubní intervence nebo náhodně kousat tváře nebo jazyka. Čtěte dále, abyste zjistili příčiny, jakož i způsobyléčby a prevence stomatitidy.

Proč se objevuje stomatitida?

 • Emocionální stres.
 • Nedostatek vitamínů a minerálů v některých dietách. Patří mezi ně: železo, kyselina listová a vitamin B12.
 • Hormonální změny.
 • Menstruační období.

Kdo může trpět stomatitidou, mužem nebo ženou, i když tato nemoc pravděpodobně postihuje ženy a v některých případech může být dědičná.

Symptomy

 • Červené bolestivé skvrny, které se později staly vředy.
 • Vředy mají nažloutlé barvy.
 • Nepohodlí a někdy horečka.

Bolest způsobená stomatitidou může trvat 7-10 dní až 3 týdny v závislosti na velikosti vředu.

Jak zabránit vzniku stomatitidy?

Chcete-li zabránit vzniku vředů v ústní dutině, musíte použít správné množství vitamínů a železa v potravinách bohatých na živočišné a rostlinné bílkoviny.

 • Vitamin B2. Nedostatek tohoto vitaminu vede k prasklinám v ústech úst a kůže. Obsahuje celé zrno, zelenou listovou zeleninu a mléko.
 • Vitamin B3. Přidání tohoto vitaminu také pomáhá předcházet ústní dutině. Obsahuje zejména červené a bílé maso, mléko, mléčné výrobky a vejce.
 • Kyselina listová.Jeho nepřítomnost vede k vředům v ústní dutině, stejně jako ke vzniku anémie. Avšak užívání velkých dávek kyseliny listové může být nebezpečné, proto byste se měli poradit se svým lékařem.
 • Vitamin B12. Chcete-li získat požadované množství tohoto vitaminu, doporučuje se konzumovat živočišné produkty, jako je maso, mořské plody, mléčné výrobky.
 • Vitamin C. Nedostatek tohoto vitaminu nebude způsobovat výskyt vředů v ústech, ale může vést k krvácení dásní. Potraviny bohaté na vitamín C jsou citrusové plody a jiné druhy ovoce a zeleniny.
 • Existují dva další typy užitečných produktů: probiotika a produkty, které obsahují Omega-3. Oba mají protizánětlivé účinky a navíc, jak ukazují studie na univerzitě v Kentucky, mají antibakteriální potenciál. Můžeme použít produkty, které mají užitečné součásti a vyhnout se výrobkům, které byly upravené nebo upravené. Potraviny obsahující přírodní probiotika jsou čerstvé jogurty a mléčné výrobky. Mezi produkty bohaté na Omega-3, - ryby, oleje a ořechy.

Nezapomeňte ...

Pokud je vaše denní strava špatná v živinách, je pravděpodobné, že budete mít tyto vředy, takže je důležité diskutovat o způsobech, jak zmírnit bolesti nebo nepohodlí, které způsobují.

Navzdory skutečnosti, že odborníci American Dental Association tvrdí, že ve většině případů tyto vředy zmizí samy o sobě, je stále možné urychlit proces hojení a zbavit se příznaků.

 • Pro prodej některých typů ústní vody se stomatitidou, doporučuje se používat měkké.
 • Použijte samo-vyrobenou ústní vodu, kterou lze snadno vyrobit z vody smíchané se sůlmi nebo sody.
 • Další možností je smíchat vodu s peroxidem vodíku a aplikovat směs přímo na vřed s vatovým tamponem.

To vše může být provedeno tak často, jak je potřeba, aby se usnadnilo rychlé uzdravení.


Zvedání povislá kůže s přírodní krásy nástrojů

Zvedání povislá kůže s přírodní krásy nástrojů

Ochabování pleti - přirozený proces, ke kterému dochází s věkem a jak jsme rychle získávají nebo zhubnout. Most je evidentní v některých částech těla, například v oblasti dolní čelisti a paží. I když není možné zcela zbavit se povislé kůže, ale může zlepšit svůj vzhled. Jak to udělat? S použitím přírodních receptů, které pomáhají podpory povislé kůže a zabraňují ztrátě kolagenu a elastinu.

(Krása)

účInný způsob, jak odstranit kuří oka

účInný způsob, jak odstranit kuří oka

Zdraví Protože toto vozidlo neobsahuje žádné chemikálie, je důležité, aby ji pravidelně používat, protože pouze skutečně pomoci zbavit kuřích ok. Také potřebujete zvlhčit pokožku nohou a postarat se o její hygienu. Crows na nohou je estetický problém způsobený konstantním třením, tlakem nebo podrážděním.

(Krása)