Stárnutí ve společnosti lidí, s nimiž se cítíte mladý


Stárnutí ve společnosti lidí, s nimiž se cítíte mladý

Být mladý v duši - je to synonymum sociální péčea zdraví. Chcete-li být v dokonalém stavu mysli, obklopte se s lidmi, kteří nejsou vůči vám lhostejní.

Víme, že stárnutí je nepříjemný proces. Nejprve se nakonec odhodíte od optimismu a optimismu. Starší věk má určitou kvalitu života.

Existuje bolest v kolenou a nohy nejsou tak rychlé, aby se držely krok s vašimi plány. Neměli bychom zapomenout na "hnízdní syndrom", když děti opouštějí domov svých rodičů, život je klidnější než obvykle.

Vzhledem k tomu, šedivé vlasy česání, při pohledu na vrásky na odraz v zrcadle, začnete, aby se ještě více chyb a riskovat ztrátu to kamarád, manžel nebo manželka.

Je také možné správně porodit, pokud zůstanete silní a budete mít optimismus. Ale léta stále ještě ukládají svůj dojem. Proto byste nikdy neměli zapomínat na jednu z nejlepších prostředků proti nemilosrdnému toku času: obklopujte se lidmi, kteří jsou v duši mladí.

Nepochybně mluvíme o dobrých přátelích.Ti přátelé, kteří jsou s vámi ve věku 60-70 let. To je slib zdraví.

Lidé, kteří se cítí mladí dokonce ve starém věku

Třetí období mládí můžete zažít jinak. Když člověk odešel do důchodu, mnoho , kteří tuto dobu považují za čas pro maximální relaxaci a radost z života.

Takže začnete mít večerní tanec, navštěvujete různé setkání, zatímco jiní prožívají neuvěřitelnou osamělost. A pokud do toho přidám zdravotní problémy, emocionální stav se ještě zhorší.

Podle jednoho výzkumu z University of Rochester má počet a kvalita sociálních kontaktů, které mají starší osobu, přímý dopad na jejich zdraví a dlouhověkost.

Proto, jak jste se domnívali, starý s dobrými přátelé - je recept zdravého životního stylu.

Přátelství ve stáří

Přátelství ve vyšším věku je nejlepší protizánětlivé léky proti artritidě. Přátelé jsou nejlepší vitamíny, které pomáhají usmívat se na vrásčitou tvář. Toto je plod času.

Chcete-li mít řadu mladých lidí mysli, je to výsada, ve které musíte investovat do mladých lidí.Je však třeba také pamatovat další momenty.

Níže nabízíme několik nápadů pro vaši pozornost.

V mládí snadno vytvářet přátelství a najít lásku. Přicházejí s intenzivními letních bouřek, které osvěží, takže může být rád pouhých 5 smysly. Ale někdy, stejně jako oni přicházejí a jdi pryč.

 • Vše se změní, když na podzim přijde ticho, což znamená, že v první fázi zrání. To je doba, kdy přesně víme, co chceme a co nechceme v životě.
 • tam přijde čas, kdy si uvědomíte, že chcete mít řadu ušlechtilých, upřímné a soucitné lidem pochopit ,co respektu a reciprocity.
 • zralost a let přidal do svého života cesty znamená nějaké domácí cestování, kde ztratíte nebo najít sami znovu. Jedná se o velmi osobní cesta, protože každý žije svůj život.
 • Pak začnou chápat, že investice do v současné době - ​​je investovat do svého vlastního osudu.

Pokud život má určitý počet dní potřebných na ně těší a soustředit se na to, co opravdu hodnotného, ​​lásky a přátelství.

Tajemství skutečné kvality života

pancéřování Jun, australské zdravotní sestra, odborník na paliativní péči, zveřejněné v roce 2011 výmluvným knize s názvem „5 věcí, které většina lidí litovat před smrtí.“

V této knize ona sbírala myšlenky vyjádřené jsou její pacienti opouští tento svět. Existuje 5 věcí, které většina lidí litovat jich užívat, které mají žili šťastnější život.

5 Tyto chyby jsou:

 • nenásleduje volání svého srdce.
 • není vyjádřit své skutečné pocity na celý život.
 • příliš mnoho práce, zapomenout na jednoduché věci.
 • neoceňují přátelství.
 • nestrávil tolik času s lidmi, kteří opravdu blízké.

, jak identifikovat lidi, kteří se cítí mladý

Pro lidi, kteří jsou mladí v srdci, bez ohledu na to, kolik let za sebou. Důležitý pouze jejich nálady a postoje.

Blíží stářílidí, kteří jsou vždy plná optimismu a vitality, je bezesporu jedním z nejlepších výhod, které člověk může mít.

 • také nemůže zapomenout na lidi, kteří vedle hory a potíží.
 • Tito lidé budou v těžkých časech vaši podporu.
 • mladou duši vždy chtít vytáhnout z domu. Nechtějí, abyste truchlit utopil v domácí rutině. Čerstvý vzduch, smích, hudba - to je to, co je pro ně důležité. Ale nejdůležitější věc ... je cítit naživu.

konci dne viditelných vrásek na kůži, to srdce. Proto by nikdy ztratit touhu obejmout život.Nezáleží na tom, kolik vám je let.


6 Zvyků, které splňují páry

6 Zvyků, které splňují páry

Abyste mohli vybudovat teplý vztah, musíte udělat velké úsilí. Každý pár má některé dobré návyky, které mají pozitivní vliv na oba partnery. To znamená, že každý den se musí postarat o určité akce, dokud se nestanou zvykem. Taková potřeba je způsobena chemickými reakcemi v těle, protože je obtížné udržet rovnováhu hladin dopaminu s věkem.

(Sex a vztahy)

Emocionální nestabilita: proč každý den je jiný

Emocionální nestabilita: proč každý den je jiný

Emocionální nejistota pokrývá výkyvy a pády ve vaší mysli, které můžete trpět krátkou dobu. Nejčastěji možná nevíte, odkud pocházejí náhlé součty nebo apatie. Především je důležité objasnit toto: existuje mnoho různých typů emoční nestability. Není pochyb o tom, že existuje nějaká vážná porucha osobnosti, během níž vzestupy a pády jsou chaotické a ničivé, mohou se vyvinout do komplexní neurózy, která vyžaduje odpovídající psychologickou léčbu.

(Sex a vztahy)