Zkuste tento relaxační techniku ​​japonského


Zkuste tento relaxační techniku ​​japonského

zajímavých faktů Stres je problém pro lidi na celém světě, se domnívají, že díky tvrdé práci, domácích povinností, osobní problémy, nemoci a mnoha dalších důvodů. Lidé, kteří zažívají stres příliš často, že je obtížné provádět každodenní úkoly, kromě toho, že často vede ke zdravotním problémům, a to jak fyzické a emocionální. Existuje mnoho různých způsobů, jak bojovat se stresem, aby se nestal celoživotním problémem. Je důležité se naučit řídit úroveň vzrušení, jakmile začne vzrůst. Buďte opatrní, protože stres se může stát chronickou poruchou, která bude vyžadovat lékařskou léčbu a terapii.

regulovat hladinu stresu v životě, chceme se s vámi podělit jednoduchý japonskou techniku, která je schopna obnovit energetické homeostázy zmírnit fyzické a emocionální bolest.

Jaká je japonská relaxační technika?

Než začnete, měli byste zjistit, že každý prst je spojován s různými pocity a náladou. S pomocí jiné ruky můžete stisknout různé body každého prstu, abyste spustili požadované emoce.

Každým kliknutím budete cítit, jak to funguje. Podívejte se na emoce spojené s každým prstem.

  • Skvělý: Pomáhá překonat takové emoce jako vzrušení a úzkost.
  • Indikativní: Dokáže potlačit strach.
  • Střední: Pomáhá překonat hněv a rozhořčení.
  • Unnamed: Tento prst je spojen se smyslem pro množství a depresi. Nechte se stát rozhodující.
  • Micinet: Odstraňte pocit úzkosti, dát optimismus.

V této jednoduché metodě používáte metody tradiční medicíny v kombinaci s jednoduchými cviky, které každý může udělat doma. Tato japonská technika je prostě výjimečná, protože je snadný způsob, jak dosáhnout rovnováhy mezi myslí, tělem a duchem. Tato praxe je formou sebevědomí, relaxace a rovnováhy.

Další přírodní způsoby, jak se zbavit stresu

Kromě zmíněných japonské techniky Zde jsou některé přírodní alternativy, které mohou být velmi užitečné při jednání s negativními emocemi.

  • dech: Podle výsledků mnoha studií, hluboké nádechy pomáhají snižovat hladinu takzvanéhokortizolu, který má vliv na zvýšení napětí a úzkosti.
  • Aromaterapie: Aromaterapie - další skvělý alternativní způsob, jak uvolnit a zbavit se negativních emocí a stresu stejně. Tyto vůně jako je levandule, majoránka, citron verbeny, pomeranče nebo heřmánku jsou velmi účinné při jednání se stresem a emocemi. Čaje
  • : pití čaj, je to skvělý způsob, jak využít léčivé vlastnosti rostlin na stres, deprese nebo pocity. infuzi levandule, meduňka, citron verbeny, vápno, kořene kozlíku lékařského, heřmánku nebo stratosvitu - všichni výborně hodí k léčbě stresu, deprese, hněv, úzkost, nespavost a dalších negativních emocí.
  • Smích: Jedná se o jeden z nejjednodušších způsobů, jak se vypořádat se stresem. Mnohé studie prokázaly, že směje snižuje hladinu hormonů a dalších prvků, které mají vliv na zhoršení pocitu napětí a vzrušení. Navíc výsledky nedávného experimentu ukázaly, že smích má analgetický účinek podobný aspirinu. Z tohoto důvodu je smích nehomogenní metodou pro zmírnění bolesti a stresu.
  • Gymnastika pro oči: Stres může ovlivnit vidění, způsobit pocit napětí a bolesti hlavy. Abyste neublížili oči, je důležité dělat cvičení a nechat je relaxovat. Odtrhnout oči od počítače a zaměřit se na první pohled na jednom objektu, jako je například strom nebo se podívejte na obrázek po dobu 30 sekund a pak poklipayte několikrát. Opakujte toto cvičení několikrát denně.


Varovné příznaky rakoviny děložního čípku

Varovné příznaky rakoviny děložního čípku

Zajímavá fakta Všechny druhy rakoviny jsou pro lidský život velmi nebezpečné, proto je třeba určit v rané fázi poskytnout odpovídající péči o pacienta a provádět pravidelné vyšetření pacienta. Tentokrát v článku budeme hovořit o rakovině děložního čípku nebo děloze. byste měli určitě vědět, možné příznaky rakoviny děložního čípku nebo dělohy, vždy jít k přezkoumání a vyhledali lékařskou pomoc, jakmile zaznamenáte kterýkoli z .

(Zajímavosti)

Vše, co potřebujete vědět o menstruační kalíšek

Vše, co potřebujete vědět o menstruační kalíšek

Zajímavá fakta sice menstruační kalíšek nezískal popularitu ve Spojených státech, v mnoha zemích, mnohé ženy mají už dlouhou dobu této nádherné toaletní potřeby. Dnes budeme mluvit o novém a neuvěřitelně užitečném vynálezu pro zachování hygieny v kritických dnech, který je nejen pohodlný pro ženy, ale také bezpečný pro životní prostředí.

(Zajímavosti)