Pravá láska netrvá roky, vrásky a čas


Pravá láska netrvá roky, vrásky a čas

Někdy láska trvá léto, rok nebo celý život. Pravdou je, že nezáleží na tom, jak dlouho to trvalo, kdyby to stálo za to, protože tě to dělalo radost a zanechalo cenné vzpomínky.

Ale láska, která obohacuje, vyživuje a pomáhá nám růst a objevovat něco cenného uvnitř i vně, doprovází nás až naše kosti začnou bolet, a léta váží na ramenou, ale čas strávený společně, nezestárne.

Někteří lidé těžko věří ve věčnou lásku. Ale láska, která trvá navždy, opravdu existuje. Existuje a tady jsou jeho tajemství.

Pilíře, na kterých láska leží Délka života

Začněme s jedním velmi důležitým aspektem. Existují páry, které mají vztah trvající 2, 5 nebo 10 let, a mají stejné štěstí jako páry ve vztazích, které trvají navždy.

Existují i ​​jiní lidé, kteří hledají harmonii a rovnováhu v izolaci. Měli jsme na paměti, že miluje mnoho silnic a mnoho tvářía nemusíte romantizovat "věčnou lásku".

Láska trvá tak dlouho, jak to vydrží, a to bude žít, pokud oba partneři uvedou to v čase, lásce a úsilí. Podívejte se na tyto pilíře, které určují nejstabilnější vztahy, které trvají navždy.

Není to o tom, jak „stát“ a že budova

 • Samozřejmě, že v určitém okamžiku v životě, jste slyšeli někoho říkat, že když jde o lásku, ta nejdůležitější věc - vědět, jak trpí, jak se dá, buďte trpěliví a odpusťte.
 • Buďte opatrní, pokud jde o "lidovou moudrost", což může někdy vést k špatným výsledkům. Samozřejmě musíte být trpěliví. Potřebujete vědět, jak odpouštět, to je pravda. Ale vše musí být vyvážené, vždy převzít odpovědnost za sebeúctu.
 • Láska trvá navždy, neomezuje se na potřebu "stát jeden druhého", zůstat klidný a vzdát se, skrýt to, co nemilujete, a stěžovat si na sebe. Boleje to emocionální pohodu.
 • Pozitivní dlouhodobé vztahy jsou vědět, jak stavět, jak vytvářet mosty, vyjednávat, kompromisovat a starat se každý den každý den. Nikdy jděte do postele s rozzlobeným, spíše nadšeným vzhledem na další den, kdy můžete pokračovat ve společném projektu.

Skutečná péče o sebe

Páry procházejí několika různými fázemi, které nejsou bez krizí. Problémy v práci, v rodině, kdy se dostanou do stejné staré rutiny a monotónnost ...

 • upřímná láska trvá celý život, protože to řeší osobní problémy, protože existuje reálné porozumění a vzájemného zájmu.
 • Nejste vždy zaměřeni na sebe, vaše není utlačován ve prospěch jiné osoby, ale pro obecné dobro.

"Chápu, že jste šťastný, rozvíjel svou kariéru, těšil se z koníčků a přátelství a všechno pak jde do šťastného vztahu."

 • Pokud není zájem o jinou osobu, žádnou upřímnost a autenticitu, spojení se pomalu zhroutí. Láska a úcta k vám.

Kouzlo je něco udělat společně

Šťastné páry, v první řadě, je skvělý tým. Pomalu vyrovnávají rozdíly, ale ne proto, že jsou vystaveni nebo vydrženi, ale otevřeným vzájemným respektem.

 • Každý den jste rádi, že něco uděláte společně. Dostat dohromady, spí spolu, spolu smát, hrát spolu ...
 • Pokud jste si vědomi sebe a demonstrovat jasnou touhu sdílet nápady a projekty, bude dvojice stárnout s mnohem větší láskou.
 • Takže jeden z aspektů, které byste měli mít na paměti, je vývoj. Společně dělat věci znamená společné prozkoumání světa a společné zahájení nových projektů. To vám pomůže pokračovat v objevování něco nového o sobě navzájem, čímž ještě více zvýšíte vaše spojení.
 • Cestujte společně, strávte čas s novými přáteli, nechte své vlastní koníčky a projekty pomáhat vám růst jak jednotlivě, tak ve dvojicích.

Zdá se, že znáte pár starých, kteří vás naplní vášní pro svou lásku, která je stále v jejich očích, a to navzdory letům, které uplynulo. Je to proto, že pravá láska je slepá.

Bezpochyby zažili mnoho potíží a krizových okamžiků, ale bojovali za sebe kvůli svému vztahu. Vědí, že je třeba budovat lásku a co je investice. Za prvé, opravdu se o sebe opravdu starají.


7 Návyků dobrých přátel

7 Návyků dobrých přátel

Obvykle si myslíme, že dobrý přítel je někdo, kdo je vždy s námi, ale často neodpovídá realitě. Nemluvíme o příteli, který není s vámi v určitém čase, protože nechce být blízko. Možná, že také žije svůj život a dosahuje svých cílů. Pokud zjistíte, že je obtížné rozlišit mezi přítelem a dobrým přítelem, to je to, co potřebujete vědět: 1.

(Sex a vztahy)

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Sex a vztahy Jednou z nejčastějších příčin zbytečných starostí a utrpení je naše nevysvětlitelná touha zavděčit všem kolem. Samozřejmě, můžete říci, že toto tvrzení se nevztahuje na vás, a vy nikdy pidlashtovuyetesya vkusu a přání druhých jen proto, aby se vyhnula „černé ovce“. Nicméně, s největší pravděpodobností jste mazaný, protože tato situace je pro nás všechny bez výjimky známa.

(Sex a vztahy)