Pravá síla se měří odvahou


Pravá síla se měří odvahou

Ti, kteří věří, že síla je měřena schopností nosit těžké věci na zádech a srdci, jsou velmi zavádějící.

Být silný neznamená mlčení, vzdát se nebo vydržet obraz a šikanování.Osoba, která je silná v duchu, oponuje potížím, překonává je a opouští je v minulosti.

V dnešní společnosti, čím víc jste vzdělaní, tím víc víte, že utrpení je považováno za odvahu. Také jsme přesvědčeni, že slovo "ne" je někdy známkou zbabělosti nebo slabosti.

Stejné víry mohou zranitelnou osobu, která ji v určitých situacích nutí stát se stínem sebe sama.

Když dostanete obdiv od ostatních na určité akce neboslyšet, když jste „dobré“ nebo silný, protože „tolik utrpenípadl na svůj osud,“ paměti, že všechno má svou cenu: v tomto případě, - toto je vaše zdraví a sebeúctu.

Vaše skutečná síla - odvahu

žena, která pečuje o děti, doufá, že jednoho dne se mohou o sebe postarat sami, je opravdu silný - ona najde štěstí zaslouží prochází těžké časy.

Také si přečtěte:Pozitivní návyky pro zvýšení sebeúcty

Žena, která říká "dost" v reakci na urážky a urážku na straně druhé, je také silná; Silný je ten, kdo má odvahu skoncovat nebo stanovit limity, protože rozumí tomu, co si zaslouží to nejlepší.

Síla spočívá v pochopení našich vlastních priorit a v uznání toho, že je třeba vyvinout určité úsilí nebo obětovat něco kvůli tomu, co je opravdu stojí za to.

Zajímáte se o lidi kolem sebe a pochopíte, že někdy musíte zapomenout na to, co si myslíte, že si pamatujete, co si zasloužíte. Když se naučíte být slabým

Tato fráze vás možná překvapila. Kdo může naučit ostatní být slabý? Navíc, proč by někdo chtěl být blízko něho poslušný člověk, který se snadno zvládne?

Existuje mnoho typů rodičovství dětí, které zahrnují koncept poslušnosti.

  • Ujistěte se, že vychováváte děti prostřednictvím úcty, nikoliv poslušnosti, protože poslušnost je dosažena prostřednictvím strachu a respektu - prostřednictvím vzájemného porozumění a emocionální zralosti.
  • Takové vzdělání, když se naučíte být poslušným a slabým, vám nejprve dělá následující kroky: poslouchejte členy rodiny nebo důvěryhodné lidi. Je patrný v patriarchálních společnostech.
  • Podívejte se na článek:

7 návyků lidí s dobrou emoční inteligencíTo vás přiměje věřit, že čím víc poslušný jste, tím více budete milovat.

Všechny školy vás uvěří, že stále projevujete sílu, když budete poslouchat to, co jste řekli, poslouchat rozkazy, řekněme ano, když srdce prosí, aby říkalo ne.V romantických vztazích se stane, že více než jedna osoba dělá emocionální vydírání, přeměňuje ji na zranitelnou osobnost, která je zaměřena na uspokojení potřeb svých polovin. Takže není "silný člověk".

Za prvé, síla je naučit se něco dát

Věřte tomu nebo ne, nikdo vás nenaučí, jak budovat pevnost myšlení.

naší společnosti, rodiny, a to i ve světě módy a marketingu chce, abyste byli slabí a submisivní, velmi náchylné k konzumovat jejich produkty,

říkat „ano“ na všechno, a tak dosáhnout opravdového štěstí.Nic z toho vám neposkytne skutečnou, smysluplnou a dlouhodobou prosperitu. Možná, že se vám přátelský servis cítíte dobře, ale pokud tak učiníte každý den, uvědomíte si, že vám nepřináší žádné výhody nebo potěšení.

Také si přečtěte:

Žijte v přítomnosti, ne v minulostiNastavte priority a průvodce časem a energií na ty věci, které stojí za váš čas a úsilí.

Tvá pevnost je vaší odvahou. Neváhejte a využijte praktických tipů, abyste se naučili být silní. Než uděláte něco, zhodnoťte důsledky.

  • Předtím, než řeknete ano, přemýšlejte o tom, jak se cítíte, když vaše srdce chce říkat ne.
  • Lidé, kteří žijí s obrazy v srdci nebo něco schovávají, nejsou odvážní. Odvážní lidé jsou ti, kteří se dívají na život s nadějí, protože vědí, jaká rozhodnutí mají být šťastní.
  • Utraťte čas a úsilí těch, kteří si to zaslouží.
  • Teprve pak se budete cítit šťastní a budete opravdu silnými osobnostmi, ti, kteří každodenně bojují o své vlastní pohodu a pravou lásku.Nikdo vám nemůže uložit, jak žít, být šťastný. Uměním vlastního blahobytu je přijímání osobních rozhodnutí, ukazují vaši odvahu.


Nebezpečí jíst před TV

Nebezpečí jíst před TV

Zajímavá fakta mnoha domácnostech v místnosti, kde rodina večeří, je televize. Dospělí mají také večeři v přední části počítače, nikoli k „ztrácet čas“ a pokračovat v práci. Tyto dva návyky jsou pevně zakořeněné v moderní společnosti mít negativní důsledky. Přečtěte si o škodlivých účincích stravovacích návyků sledování televize v našem článku.

(Zajímavosti)

Jak zjistit, zda dostatek spánku jste

Jak zjistit, zda dostatek spánku jste

Možná jste často dočíst, že každý člověk je jedinečný a my všichni máme své vlastní zvyky, životní styl a stravu, stejně jako celou řadu funkcí, které nám dělají všechny různé. A vy jste s největší pravděpodobností slyšeli nebo četli o tom, že každý člověk potřebuje své vlastní spánek, aby mohl zcela odpočívat a získat energii.

(Zajímavosti)