Opravdová láska, pár, ženatý 75 let, zemřela ve stejné posteli


Opravdová láska, pár, ženatý 75 let, zemřela ve stejné posteli

mnoho „opravdovou lásku“ - je zázrak, že se stane pouze v pohádkách nebo knihy, protože většina vztahů dříve či později rozebrat a lidé musí splňovat s několika partnery, než zjistí přesně, s kým se zamilují a kteří chtějí strávit zbytek svého života.

Ačkoli většina z těchto případů, nicméně, tam jsou některé úžasné příběhy, které dokazují, že všechno je možné: dva lidé mohou navzájem milovat celý život, až k smrti.

To je případ manželského páru z Kalifornie, který se setkal, když bylo pouze 8 let a od té doby se odtamtud nerozdělilo. Nyní, když žili na 75. výročí svatby, zdá se, že smrt začala ublížit jejich lásce.

Ani smrt nemohly od sebe oddělit a Janet Alexander

bod, pár seniory od San Diega v Kalifornii, jsou manželé 75 let. Ale nejzajímavější je, že zemřeli během několika hodin jeden po druhém. Lehce objímali, pár svědčil o lásce, která je držel dohromady až do konce.

Tato skutečnost zdokumentovala jejich dceru Emet Tochko-Kashman, která se rozhodla sdílet příběh a posunout svět.

Alexander Tochko a jeho žena Janet oba pocházejí z Connecticutu, kde se setkali, když byli 8. V roce 1940, kdy se oba stali dospělými, se rozhodli oženit se.

Podle jejich dcery: "Neměli rád být sami. Jako by jejich dvě srdce bojovaly jako jeden ".

Ve věku 95 let byl Alexander velice rád hrát golf, dokud se jeho zdraví nezhoršilo kvůli pádu několik týdnů před jeho smrtí. I když byl neustále kontrolován odborníky, stav jejího manžela se zhoršil.

Po 96-letá žena, Janet si uvědomil, že milovaný není změna, ona také začala se zdravotními poruchami, které vedou k ní prykulyk posteli, jako muž. Ačkoli žena postrádala sílu, požádala, aby jeho posteli vedle svého manžela, aby bylo možné postarat se o to až do poslední minuty.

Poslední pár hodin života se blíží. Nemohl se dostat z postele a byla v těžké depresi. Obě se však těšily 29. července na oslavu 75. výročí svatby.

Bohužel, nepřežili dodnes. Alexander zemřel v noci 17. července a Janet ho následovala ráno. Navzdory tomu,pár selhala jeho poslední přání: chtěl rozloučit se životem v náručí a chtěla opustit manžela krátce po jeho smrti.

Aime point-Kashmen, který v tomto okamžiku byl o rodičích se čtyřmi bratry také řekl, že měla říct smutnou zprávu k matce. "Řekla jsem jí, že její otec byl pryč. Objala ho a řekla: "Vidíš?" To jste chtěl: zemřít v mých rukou. Miluji tě Počkej, budu brzy s tebou. "To je, když děti opustili místnost, aby chvíli poskytly mamince, aby žila sama se svým manželem, koho milovala po celý svůj život.

K překvapení všech, je méně než 24 hodin, zjistili, že zemřela i ta žena - jejich neživých těla ležela v náručí sobě

.Tenhle okamžik se zvěčňoval na fotografii, která obíhá celý svět

a přesunula miliony, protože dokazuje, že láska trvá dokonce až do poslední chvíle.Janet a Alexander Tochko byli pohřbeni společně na Národním hřbitově Miramar v San Diegu v Kalifornii.


Jak obnovit vztahy po zradě?

Jak obnovit vztahy po zradě?

Ano, můžete vrátit důvěru partnerovi po nevěře. Ale častěji, nevěra vede k rozvodu a může úplně zničit vztahy. Trápení - to není něco, co je třeba řešit s lehkostí. Tento čin, který ničí důvěru zrady, snižuje jeho sebeúcta a ubližuje emocím. Zdravé vztahy by měly začít se silným emocionálním spojením.

(Sex a vztahy)

Proč tolik vztahů končí?

Proč tolik vztahů končí?

Vztahy jsou velmi důležitou součástí našeho života. Je třeba se o ně starat a udržet je šťastné a zdravé, ale často skončí. Pro mnoho, romantické vztahy jsou nejtěžší ze všech. Nakonec se zcela dáváme někomu jinému. Dáváme vše a někdy příliš mnoho, dokud nakonec neopustíme. Učíme celou naši lásku, všechny naše sny .

(Sex a vztahy)