Pravé přátelství: na cestě nesli své kamarády-invalidé


Pravé přátelství: na cestě nesli své kamarády-invalidé

Pravé přátelství často znamená, že potřebujeme přinést určité oběti, aby uspokojily potřeby toho, kterého milujeme.

V případě, že budeme hovořit, zázrak přátelství lze nalézt v historii 29-leté Queven Chandler a jeho přátelé Philip Keller, Tom Troyera, Luke Thompson a Benjamin Duval.

Když tato skupina amerických přátel plánovala strávit dovolenou v Evropě, rozhodli se, že opuštění Keyvana doma není dobré. Nakonec, cestování po světě byl jen jeho sen. Uvědomte si,

sny Queven Chandler - spisovatel, který trpí spinální muskulární atrofie, bolestivé degenerativní onemocnění, což má za následek svalovou slabostí nastat i lidé nemohou chodit.

Ačkoli tato nemoc chlapci zbavila určitých fyzických schopností, to nezničilo jeho touhu vidět svět a zažít dobrodružství na nových místech.

Obvykle se Kevan pohybuje s vozíkem, ale existují jistá místa, kde nemůže řídit.

Pro společnost svých přátel se nestalo problémem, kteří se rozhodli navrhnout přizpůsobený batoh a měkkou sedačku pro Kevan. Přenesli ho celou cestu, změnili se.

První výlet se konal v roce 2015, kdy jeho přátelé plánovali prohlídku Severní Karolíny. Ç Kevan, vzhledem ke svému fyzickému stavu, si myslel, že se nebude moci připojit ke svým přátelům. Jeho přátelé se však cítili jinak:

dali ho do batohu a vzali ho na cestu společně. První cesta byla úspěšná, takže chtěli pokračovat. Chlapci se rozhodli jít do Evropy, místa, kde Kevan viděl věci, o kterých si myslel, že nikdy neuvidí.

Navštívili hrady, katakomby, kláštery a lesy.

Viz také: ukázat lásku - nádechem jinou duši

potřebné k překonání překážek, které brání plnit jejich sny

Friends Queven nedomnívá, že svalová atrofie nějak dělá to méně nebo více než sny sny druhých.

Proto nejenže vyvinuli batoh Kevan a naplánovali, jak dopravit vše, co potřebuje pro svůj život, ale

zahájila kampaň zaměřenou na získávání finančních prostředků prostřednictvím stránky GoFundMe. Právě kvůli tomu se jim podařilo zvýšit peníze potřebné k zahájení svého skvělého dobrodružství.

Oni také popsali svou cestu do blogu

We Carry Kevan a představovali si náhled od Instagramu (WeCarryKevan).Kromě toho chlapci plánují vydat dokument o příbězích, které přežili.

Co se ti kluci učí po svém dobrodružství?

Tato skupina přátel šla na cestu do Evropy a viděla úžasná místa v Anglii, Francii a Irsku. Kevan chtěl vidět něco, co by za normálních okolností nebylo k dispozici. Během 19 dnů cestovali do Evropy a viděli krásnou krajinu, hory, nádherná města a půvabný západ slunce.

Nicméně, ne všechno bylo tak jednoduché, protože

museli fyzicky připravit, aby unesla hmotnost Quéven a musel opustit volný pohyb na invalidním vozíku a důvěřovat svým přátelům.

Kevan říká, že je to příběh nejen o něm, ale o celé skupině. Pro toho chlápka je nesmírně důležité mít podporu a vědět, že každá zkouška, úspěch a dokonce selhání mu daly odvahu pokračovat dál. "Na každém kroku této cesty jsem měl svou rodinu, přátele a Boha. To je zdroj mé síly (přinutit každého z nás!)

Doufám, že také dát jim sílu, protože v tomto podstaty: aby si navzájem odvahu. Přidejte se k nám. Život je třeba žít společně. Všichni jsme silnější a odvážnější, když jednáme společně, "říká Kevan. Doporučená literatura: International Family Day: nejlepší dárek můžete dát životní zdroj inspirace

Prostřednictvím této úžasné zážitky z cest a nádherné přátelství Quéven chce být inspirací pro ostatní osoby se zdravotním postižením na celém světě.

Chce, aby si uvědomili, že

není taková věc jako nedosažitelný sen nebo překážky, které nelze překonat.

Historie Kewana Chandlera a jeho kamarádů opravdu dokazuje hodnotu přátelství.

Učí také, že vytrvalost, pozitivní postoj a vůle moci nám pomohou překonat všechny obtíže a dosáhnout našich snů.


Učit děti štěstí, ne dokonalost

Učit děti štěstí, ne dokonalost

Sex a vztahy Mnozí rodiče mylně vnímají vyšší vzdělání a vynikající jako nezbytných podmínek pro štěstí. Vychovávat dítě - není jen dát ji do nejlepších škol, naučit ji mluvení bez třemi jazyky a aby vypadala jako panenka v okně. Mnoho studií dnes tvrdí, že rodiče, kteří dávají vysoké očekávání svým dětem nakonec způsobí vážné nevýhody pro ně.

(Sex a vztahy)

Love in dospělosti: vášeň je zpět včas

Love in dospělosti: vášeň je zpět včas

Sex, láska a vztahy v dospělosti se stane nečekaně, ihned po vyjetí 50 nebo 60. srdce začíná bít jako teenager, a znovu pocit motýlů v žaludku ... každý, kdo si je dobře vědom toho, že skutečný věk není vždy ideální pro psychické a emoční zralosti. Nicméně, když tyto dvě vlastnosti jsou stejné, člověk vstoupí do zlatého věku, v době, kdy vášeň vrátí, jasný, dobré a krásné.

(Sex a vztahy)