Způsoby použití hliníkové fólie: 8 možností


Způsoby použití hliníkové fólie: 8 možností

Přečtěte si náš článek a objevte zajímavé způsoby, jak používat hliníkovou fólii. Určitě oceníte tento nádherný produkt.

Hliníková fólie je materiál, který se na farmě často používá, zejména pro skladování potravin nebo zbytků potravin nebo konzervování.

Prodává se ve formě tenkého plechu, který se snadno ohýbá. Fólie se používá k pokrytí povrchů, výrobků a dalších věcí.

To je všechno, co víme o tomto pokorném materiálu. Nicméně, pokud budete kopat hlouběji, způsoby, jak používat hliníkovou fólii jistě vás překvapí a bude nepostradatelným pomocníkem v domácích potížích.

Jelikož víme, že mnoho lidí si takové alternativní vlastnosti neuvědomuje, napsali jsme o nich samostatný článek. Přečtěte si 8 možností použití fólie a začněte je okamžitě používat.

Připraveni?

1. Přidejte záře do vaší pánve a pánve

Hliníková fólie značně pomůže, pokud se vám nepodaří vypláchnout vypálenou pánev nebo odstranit zbytky jídla.

Jako některé speciální drsnou houbičkou, ona špínu, která se držela tvrdošíjně na kuchyňské potřeby, nádobí a dělá jasnější.

Jak používat

Vezměte velkou kousek fólie, vytáhněte z ní velký míček a protřete části pánve, které chcete zářit. 2. Vyčistěte troubu

z sice tukových zásob koupit drát houbu nebo podobný materiál odstranit mastnotu z trouby, fólie kulový snadné pro vás může být jednoduché a cenově dostupné řešení.

Způsob použití

Posypte mastnou plochu namočte sódu a citronovou šťávu a nechte médium uschnout po dobu 5 minut. Poté povrch protřete fólií.

Více tajemství čištění? Přečtěte si o přírodních a levných nástrojích pro čištění domu

3. Omyjte stříbrné předměty

Způsoby použití hliníkové fólie se neomezují pouze na mytí nádobí.

Použijte tento populární materiál pro čištění stříbrných předmětů, které v průběhu času vypadají matné kvůli hromadění nečistot a prachu. Vidíte, stříbro bude jako nové.

Jak používat

Vyplňte velkou nádobu (velikost dostatečnou k položení předmětů, které chcete vyčistit) horkou vodou a přidat hliníkové proužky a několik polévkových lžic soli.

Potom položte požadované předměty do nádoby tak, aby byly namočené. Pro dosažení maximálních výsledků držte stříbro po dobu 20 minut.

4. Čištění žehličky

List hliníkové fólie a lžíce soli - to je jeden z nejlepších nástrojů pro čištění železa.

Spojením těchto prvků odstranit černou desku na jeho povrchu, takže se nemusíte starat o možné skvrny na krásné, čisté umyté věci.

Způsob použití

Na žehlící desku položte hliníkovou fólii. Nalijte rovnou lžíci solí a jenom vypláchněte horkou žehličku, jako by jste žehlivali obvyklé věci.

Dejte trochu vychladnout, a pak odstranit zbytky soli na žehličce s čistým kusem látky. 5. brousit nůžky

Pokud si všimnete, že se nůžky snížit horší než dříve, a zatupylysya nemyslím, že zahodit - stačí jít do správných skříněk v kuchyni, vzít fólie, připravené k jejich zaostření.

Jak používat

Střih velkého kusu fólie a ohnout několikrát, dokud není tlustá. Potom znovu nasaďte fólii s nožnicemi, aby se jejich nože zhoršovaly.

6. Opláchněte gril

Chcete-li odstranit zbytky tuku a potravin, které se drží na grilu, můžete použít kouzelnou kombinaci hliníkové fólie a sódy na pečení.

Jak používat

Vezměte trochu vody, navlhčete malé množství sody a posypete ji grilovacím povrchem.

Ponechte přístroj 10 minut, a důkladně otřete velkým kusem hliníkové fólie.

Další informace o tom, jak používat alobalu 12 jedinečných způsobů, jak využít fólii v bateriích pro domácnost

7. Obnovení hračky a domácí zařízení s bateriemi často přestat pracovat, protože baterie začít špatně zaznamenaný a nelepí ke kontaktu.

Pokud máte takový problém, nenarazíte do skladu, ale jednoduše zajistěte kus hliníkové fólie a odstraňte zlomení.

Jak používat

Vezměte kousek hliníkové fólie a ohněte ji, dokud není dostatečně silná. Pak jej vložte mezi baterii a baterii. ◊ Ujistěte se, že fólie je dobře udržovaná, a potom znovu zapněte přístroj, abyste zkontrolovali, zda je nyní funkční. Kouzlo!

8. Očistěte ocelovou houbu z rezu

Ocelové houby, které jsou v kuchyni prostě nenahraditelné, jsou často oxidovány vlhkostí, která zůstává v nich po každém použití.

To by nebylo problém, kdyby tomu tak nebylo,

hromadí se rzi často se odděluje a objeví se na povrchu, který se pokoušíte umýt . Výsledkem je, že předmět je ještě špinavější a někdy se objevují také skvrny, které je velmi obtížné se zbavit.Chcete-li tomu zabránit a předejít hromadění špatných zápachů, doporučujeme zkusit jeden skvělý nástroj. Hádáte Naším spolehlivým přítelem je hliníková fólie.

Metoda použití

Ořízněte čtvercovou hliníkovou fólii a umístěte ji pod houbu, jako byste dělali nový základ.

Pravidelně vyměňujte fólii, aby nedošlo k tvorbě vlhkosti.

Věděli jste o těchto zajímavých způsobech, jak používat hliníkovou fólii dříve? Jsme přesvědčeni, že většina lidí stále nepoužívá všechny vlastnosti tohoto materiálu, omezené pouze na skladování potravin. Ale je to jen začátek!

Nyní, když víte, jak používat fólii v různých situacích, kupte ji a držte ji, když se staráte o čištění.

Způsoby použití melounové kůry

Nevyhazujte kůži melounu! Věděli jste, že je melounová kůže jednou z nejužitečnějších částí? Zjistěte, proč a jak jej použít v tomto článku


Co barevné značky na tubě se zubní pastou?

Co barevné značky na tubě se zubní pastou?

Zábavná fakta na nějakou dobu on-line Tam je „legenda“, který distribuovat uživatelům tím, že barvy na tubě se zubní pastou ukazují, kde bylo vyrobeno a kolik může být škodlivé pro vaše zdraví. Ale informace předány z jednoho sloupku do druhého je naprosto nepravdivé. V dnešním článku se budeme vyjasnit, že tato ochranná známka vlastně znamená a zda je to něco víc než jen barvu.

(Zajímavosti)

Co byste měli vědět o zdraví pochvy, v závislosti na jejich věku

Co byste měli vědět o zdraví pochvy, v závislosti na jejich věku

Zajímavosti Jakmile stárneme, tělo prochází mnoha změnami, včetně i pochvy. Mráz je kanál, který se skládá z měkkých tkání. V různých fázích života si všimnete, jak se změní. Abyste měli zdravou vagínu a řádně ji postarali, je důležité vědět, co se děje v každé fázi. Proto, pokud chcete vědět, jak let ovlivňují zdraví tohoto těla, přečtěte si.

(Zajímavosti)