Způsoby léčení a prevenci infekcí močových cest


Způsoby léčení a prevenci infekcí močových cest

na přírodní prostředky, infekce močových cest se může stát špatně každý kdykoliv, kdy trpímočovou trubici, dělohy, ledviny a močové trubice.infekce Časté infekce močových cest vyvolané bakteriemi, které se dostanou do těla přes močovou trubici do močové trubice;více žen trpí těmito infekcemi než u mužů, protože mají menší močovou trubici a je blíže k řiti.

V tomto článku se budeme pokrývat několik jednoduchých opatření, aby se zabránilo infekcimočových cest, a popsat ošetření nepříjemné a nebezpečné symptomy, které se vyskytují u tohoto onemocnění. Časné příznaky infekce infekce

močových cest ne vždy objeví v orgánech močového ústrojí. Než se dostane do ledvin a dalších orgánů, bakterie jsou lokalizovány v jednom orgánu, často v močové trubici. Zde jsou některé časné příznaky onemocnění:

 • zakalená moč smíšený s krví
 • moči se silným zápachem
 • slabou horečkou (ačkoli ne všichni lidé projevit tento příznak)
 • bolest při močení
 • tlak v břiše nebo dolní části zad
 • k častému močení

Příznaky, které naznačují, na šíření infekce, včetně ledvin, poškození:

 • zimnice, třes nebo nekontrolované
 • noční pocení Únava
 • teploty nad 37,8 C
 • bolesti zad nebo bolest v tříslech tón pleti
 • red
 • změny nálad nebo úzkost (často u starších věk)
 • Nevolnost nebo zvracení
 • ostrou bolest břicha (ne vždy k dispozici)

Rizikové faktory pro infekce infekce močových cest:

 • Diabetes Alzheimerovy choroby nebo deliria (zejména starší osoby) problémy
 • vyprazdňování močové trubice
 • moči větší než normální prostatě, natažené močová trubice nebo jiné faktory, které ovlivňují
 • močení dlouhou dobu bez fyzické aktivity

infekce močových cest prevence početí

Když jsme se potýkají s novými nemocemi, a to i v případě, že riziko je minimální m, vždy hledají způsoby, jak do poryatuvatys nemoci. Infekce močových cest nejsou výjimkou. doporučujeme preventivní metody, které vám ulehčit od bolesti a nepohodlí v lézí infekce močových cest.

Praktikovat zdravým hygieny

Pokaždé, když umýt intimní zónu,důležité umývat zpět venku, aby se zabránilo dostat bakterie z oblasti konečníku do močové trubice.

Pijte dostatek tekutin

nutné udržovat rovnováhu vody, a to zejména při použitívodu, která podporuje tvorbu diuréza nebo moči a omezuje šíření bakterií.

Evakuujte močovou trubici

Ujistěte se, že močová trubice je zcela prázdná, když máte pocit nutkání močit;když moč zůstane v močové trubici, často tekutina vytváří ideální podmínky pro bakterie přítomné v těchto orgánech, kde jsou, a podporuje je v celém těle.

vyprázdnil močovou trubici před a po pohlavním styku

prokázáno, že škodlivé bakterie vstoupí močové trubice jednodušší sexuálně aktivních lidí.Doporučuje se močit po sexu, aby tělo snadno odstranilo tyto škodlivé mikroorganismy.

vyhnout antikoncepční spermicid mít negativní vliv na saldoPH v intimní oblasti a ve skutečnosti může přispětreprodukci nových patogenů způsobujících onemocnění močových cest, vytváření příznivých podmínek v intimní oblasti.

Domácí léky proti infekcím močových cest

Jako mnoho jiných nemocí infekce močových cest mohou být léčeny doma. Buďte opatrní! Domácí léky mohou pomoci pouze v případě, že je nemoc diagnostikována brzy;Pokud se infekce rozšířila a domácí léky nepomohly, doporučuje se navštívit lékaře.Níže uvádíme některé doporučené opravné prostředky.

Soda

Jakmile se objeví první příznaky, okamžitě zahájte léčbu. Rozpusťte 1/4 lžíce sody v pohárku vody.

Nejprve vypijte dvě sklenice čisté vody a poté sódu promíchejte vodou.

Pít vodu

Voda - nádherný čistící prostředek. Je třeba ho denně konzumovat. V případě nemoci močových cest, voda hraje nezastupitelnou roli při odstraňování bakterií z těla a na obnově dobrého měchýře a pomáhá čistit močové cesty. Brusinková šťáva

Studie prokázaly, že brusinková šťáva může pomocipřinést bakterie z močové trubice a zastavit šíření této nákazy.

Kokosová voda

Kokosová voda pomáhá čistit ledviny od toxinů;Kokosový olej je také účinným antibakteriálním činidlem, které produkuje E. coli,i antibakteriálně rezistentní kmeny.


Jak rychle zastavit svalové křeče nástroje

Jak rychle zastavit svalové křeče nástroje

Fyzické Svalové křeče mohou být velmi bolestivé, proto je důležité vědět o rychlé a přírodní způsoby, jak k jejich odstranění, a to zejména pokud často trpí nich. S dnešním článku se dozvědět nějaké efektivní řešení těchto problémů a náhlé bolestivé křeče. Svalové křeče Tato porucha je mnohem běžnější, než si možná myslíte.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky proti striím

Přírodní prostředky proti striím

Napínaní přírodními prostředky - což je typ jizvy, které nastane, když kůže ztrácí svou elasticitu, téměř vždy po byl přetížen. Tyto linie nejsou zdravotním rizikem, ale pro některé jsou neatraktivní, takže hledají způsoby, jak je eliminovat nebo snížit jejich vzhled. V podstatě se v prostřední vrstvě pokožky vytvářejí stripy, takže je často obtížné je odstranit.

(Lidových opravné)