Spirulina: Slyšeli jste o tomto nádherném produktu? Zajímavosti


Spirulina: Slyšeli jste o tomto nádherném produktu? Zajímavosti

Takže možná Spirulina na první pohled nevypadá skvěle, ale to je obdařen velmi silným a originálním aroma a výraznou a bohatou zelení. Navzdory svým zvláštním a neobvyklým vzhledům, spirulina je superfood, protože může poskytnout neuvěřitelnou rozmanitost všech druhů živin.

To je důvod, proč WHO (Světová zdravotnická organizace) a Organizace spojených národů (OSN) důrazně doporučují, aby byla ve vaší stravě zařazena spirulina jako výživový doplněk.

A pokud nestačí, NASA zahrnuty Spirulina ve stravě astronautů v průběhu vesmírných misí, což nám dává důvod mluvit o své vysoké nutriční hodnotě.

Navíc toto neuvěřitelně zdravé produkt mnohdy využívají profesionální sportovce ke zvýšení výkonu, protože bylo prokázáno, že Spirulina snižuje dobu zotavení a zvýšit efektivitu.

Pokud máte zájem o tento zázračný produkt, náš článek vám bude užitečný a dozvíte se více o jeho výhodách a výhodách pro vaše zdraví.

Co je to spirulina?

V obecném Spirulina - modrozelené řasy spirála vytváří v poslední době, vědci stále tvrdí, že spirulina řasa nemá, ale jiný druh živý organismus.

A co je opravdu zajímavé, je fakt, že Spirulina obsahuje mnohem snadněji stravitelné bílkoviny než hovězí maso, a obrovským množstvím živin, které jsou velmi užitečné pro naše tělo.

Co se týče obsahu vitaminů, spirulina obsahuje A, B1, B2, B5, B6, kyseliny listové a vitamínů E a N. Také víme, že spirulina je nejbohatší přírodní zdroj vitaminu B12.

zázračné vlastnosti Spirulina ... Spirulina

ozdorovlyuvalni je opravdu úžasné vlastnosti, které činí více než sto let, je nepostradatelný produkt ve stravě.

Někteří vědci tvrdí, že Spirulina byla hlavními složkami v menu některých amerických civilizací, jako Inkové nebo Aztéků, kteří ocenili jeho vlastnosti a v kombinaci s jinými produkty.

Věděli jste, že spirulina vám může pomoci zhubnout?

Spirulina podporuje nižší chuť k jídlu tím, že dlouhodobě udržuje pocit pohody.

Důvodem je, že Spirulina obsahuje nejen různé živiny, bílkoviny a minerály, ale také plně splňuje stravovací potřeby a snižuje potřebu organismu pro další konzumaci potravin. To je důvod, proč se tento přírodní produkt doporučuje zejména lidem, kteří chtějí zhubnout.

ztráta chuti k jídlu, způsobená Spirulina vede k vám nejen snižují množství potravy spotřebované při každé recepci, ale také frekvenci. Proces hubnutí se tak stává mnohem zvládnutelnější, protože nebudete muset vyhladovět a snažit se dodržovat přísné diety.

Spirulina je také velmi bohatá na jód, což je velmi účinná složka pro stimulaci štítné žlázy. Zrychluje metabolismus a podporuje snížení tukových depozit v kratším časovém období.

Kromě toho má spirulina zvýšené množství fenylalaninu, což je aminokyselina, která také pomáhá snížit chuť k jídlu. Spirulina

zpomaluje proces stárnutí, je dalším důležitým aspektem, který byste měli vědět, je, že Spirulina obsahuje antioxidanty, které pomáhají udržet mládeže tím, že zpomaluje proces stárnutí. Jeho účinek je zvláště patrný v podmínkách pokožky, nehtů, vlasů a zdraví obecně.

Když říkáme, že Spirulina má antioxidační vlastnosti, což znamená, že se potýká s negativními dopady takzvaných volných radikálů, které nejsou ničím jiným než vysoce reaktivní látky, které urychlují proces stárnutí. Zhoršují buňky a tkáně. Volné radikály se objevují v lidském těle v důsledku podvýživy, stresových situací a sedavého životního stylu.

Kde koupit spirulina? Ale jak to vzít?

Mnoho lidí užívá spirulinu ve formě kapslí nebo prášku. Je také k dispozici ve formě pilulek , které lze zakoupit v prodejnách zdravotních potravin nebo v bylinných obchodech, které nabízejí výhradně přírodní produkty.

Je pravděpodobné, že nic netuší o jeho existenci, jste nikdy nevšiml Spirulina v lékárnách nebo on-line stránky, kde si obvykle kupují jiné dietní výrobky.

Z této chvíle jistě budete věnovat pozornost její přítomnosti v bylinných obchodech, obchodě s potravinami a lékárnách. Mějte také na paměti, že v mnoha internetových obchodech najdete spirulinu v sekci zdravotnických výrobků.

Obvykle Spirulina nabízen ve formě prášku, který může být použit k poskytnutí „ochutnat“ své ovoce a zeleniny smoothies, stejně jako koření můžete přidat do salátů, , že bez pochyb o tom, bude součástí vaší stravy, pokud vás zapněte jej ve své každodenní stravě.

Kolik se doporučuje spirulina používat?

Odborníci doporučují, aby děti a dospělí, kteří nedávno začali zahrnovat spirulinu ve své stravě, měli začít s dávkou 3-5 gramů denně. Dospělí mohou postupně zvyšovat tuto denní dávku na 5-10 gramů denně.

S cílem snížit váhu byste si neměli myslet, že čím více spiruliny denně používáte, tím větší váhu ztratíte. Všichni dobře víme, že: "Je třeba znát opatření", protože naše tělo může správně absorbovat jen určitou dávku spiruliny denně.

Mějte na paměti, že proces hubnutí se nekoná přes noc, takže byste neměli ztratit naději. Je důležité dodržovat doporučenou dávku a množství jídla, které potřebujete, podle vašich fyziologických vlastností. Vaše výsledky budou mnohem lepší, protože dosáhnete požadované hmotnosti a zároveň zůstaneme naprosto zdravé.

Konečně, věděli jste, že díky mimořádným vlastnostem Spirulina je považován za jeden z „superfoods budoucnosti“? Takže počkejte chvíli, využijte příležitost, přeměňte spirulinu na vaši dietu a získáte maximum ze svého zdraví.


Příznaky srdečního infarktu u žen

Příznaky srdečního infarktu u žen

Příznaky srdečního infarktu u žen jsou odlišné od příznaků pánských a měli byste vědět, jaké jsou příznaky záchvaty. Takže čtěte dál! Měli byste vědět, že příznaky srdečního záchvatu u žen jsou výrazně odlišné od symptomů u mužů. Smrt žen trpících infarktem roste každý rok. Někdy je tento stav se skrývá pod rouškou únavy doprovázený bolestí, na místě, kde není možné určit .

(Zajímavosti)

Porušení spánku může znamenat, degenerativní onemocnění

Porušení spánku může znamenat, degenerativní onemocnění

Zajímavé skutečnosti výzkum ukazuje, že zneužívání spánek, a to zejména v průběhu fází spánku s rychlým pohybem očí (REM), může ukazovat na degenerativní onemocnění. V dnešním článku se budeme hovořit o tom, že spánek může říct o své zdraví. Co je porucha spánku? poruchy spánku a problémy s ním spojené nejsou jediní lidé, kteří trpí neurodegenerativními onemocněními, jako je Parkinsonova nemoc, demence nebo Alzheimerovy choroby.

(Zajímavosti)