Speciální masky pro odstranění tmavých skvrn


Speciální masky pro odstranění tmavých skvrn

Tmavé skvrny se mohou objevit na vašem obličeji z několika důvodů. Například, mohou být způsobeny některými chorobami jater, v takovém případě je nutné nejprve vyléčit nemoci, ale pak skvrny zmizí.

Na druhou stranu, tmavé skvrny může dojít v důsledku nadměrné pigmentaci, konzumace pilulek, vystavení slunci a další. V těchto případech můžeme použít přírodní prostředky pro odstranění tmavých skvrn. Doporučujeme poradit s dermatologem, pokud si všimnete zvýšení tmavé skvrny na obličeji, nebo v případě, že zatemněné nebo vybledlé.

Pomocí několika analýz lze zjistit, proč se tyto tmavé skvrny objevily a organizovat správnou léčbu, která je odstraní.Pokud však tmavé skvrny nejsou spojeny s játry a může být problém pigmentace, domácí opravné prostředky mohou pomoci zbavit se jich docela dobře.

maska ​​na bázi aloe

Aloe je jedním z nejoblíbenějších rostlin pro ošetření pleti. Aloe opravdu pomáhá eliminovat tmavé skvrny na obličeji nebo jakékoliv jiné části těla, protože to je kůže hladká, hydratovaná a palivo.

Chcete-li tuto masku, smíchejte lžíci aloe vera gel a půl polévkové lžíce citrónové šťávy.

Dobře promíchejte, dokud se nevytvoří homogenní směs. Aplikujte tento přípravek na kůži a nechte 20-30 minut. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.maska ​​s ovesné vločky a citronovou

Dalším velmi účinný prostředek pro tento typ problému - drcený ovesné vločky. Můžete přidat citron a získat krásnou masku pro odstranění tmavých tváří z vašeho obličeje.

Vezměte lžíci ovesných vloček a přidejte šťávu z poloviny citronu, promíchejte tyto složky a aplikovat na tmavých skvrn. Nechte dvacet minut a opláchněte teplou vodou. Tento postup můžete opakovat dvakrát týdně.

maska ​​s okurkou okurky mají mnoho výhod pro vaši pokožku, a to zejména, že vyživují, hydratují a čistí ji.

Chcete-li tuto masku, míchat okurku s kůrou, umýt, uschnout obličej a aplikovat směs na to. Můžete také přidat půl polévkové lžíce medu. Pokud máte čas, nechte masku na tvář dvacet minut nebo více. Pak opláchněte teplou vodou, důkladně osušte a aplikujte zvlhčovač. Tuto masku můžete opakovat několikrát týdně a co nejdříve vidět výsledky.

Další účinným prostředkem k odstranění tmavých skvrn

jogurt Jogurt a plnotučného mléka s přísadami, které pomáhají osvětlit tmavé skvrny.

Použijte malé množství jednoho z těchto nástrojů a ponechte jej půl hodiny každou noc po dobu několika týdnů. Jedná se o velmi jednoduchý a efektivní domácí prostředek. Mrkev

Mrkev - jeden z přírodních produktů s nejvíce množství živin pro pokožku.

Navíc jednou z jeho nejdůležitějších výhod je pomoci s tmavými skvrnami. Chcete-li tento přírodní prostředek účinnější a užitečnější, můžete přidat některé produkty, které jsou doporučeny pro zdravou pleť. Doporučené

maska ​​Ingredience

  • mrkev Půl lžíce olivového oleje
  • 1 nebo 2 lžíce přírodního jogurtu
  • instrukce

První věc, kterou musíte udělat, je dát mrkev, půl lžíce másla a dvě polévkové lžíce přírodního jogurtu v mixéru. Pak smíchejte všechny přísady a aplikujte na obličej. Nechte po dobu dvacet nebo třicet minut a opláchněte teplou vodou. Opakujte několikrát týdně.

Nezapomeňte!

Mějte na paměti, že všechny domácí ošetření pro odstranění tmavých skvrn a čištění pokožky vyžadují konzistenci.

Nemyslete si, že po dvou nebo třech maskách zmizí tmavé skvrny. Mějte aktuální informace a zjistěte, zda se změny změnily po čtyřech týdnech. Další důležitá věc je mít na paměti:

domácí opravné prostředky, které mají nějaký druh citronu by měl být použit pouze ve večerních hodinách, protožekdyž citron přijde do styku s slunečnímu záření, může se zhoršit výskyt tmavých skvrn.


6 Domácí opravné prostředky na kuří oka, mozoly

6 Domácí opravné prostředky na kuří oka, mozoly

Krásu - místo, kde kůže se stává tvrdší, protože konstantní tření, tlaku, podráždění poškozenou pokožku. mozoly se obvykle objevují na nohou, ale může být také po ruce, když dělá něco, co by mělo být provedeno pravou ruku. Kromě toho může dojít k puchýře kvůli nedostatku vlhkosti v těle, pokud budete nosit těsné boty, nebo máte-li deformované nohy.

(Krása)

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Oblast pod podpaží je velmi jemná a citlivá. Některé ženy se snaží skrýt skutečnost, že kromě použití deodorantů, holení a pocení, podpaží je tmavší než kůže na rukou. Budeme mluvit o možné příčiny takového jevu a přírodní prostředky pro pro boj s problémem tmavší kůže pod podpaží. Nadměrné pocení Pokud je příčinou tmavé kůže pod podpaží nadměrné pocení, měli byste vědět, že pot je jedním ze způsobů, jak bojovat s tělem toxiny.

(Krása)