Speciální masky pro odstranění tmavých skvrn


Speciální masky pro odstranění tmavých skvrn

Tmavé skvrny se mohou objevit na vašem obličeji z několika důvodů. Například, mohou být způsobeny některými chorobami jater, v takovém případě je nutné nejprve vyléčit nemoci, ale pak skvrny zmizí.

Na druhou stranu, tmavé skvrny může dojít v důsledku nadměrné pigmentaci, konzumace pilulek, vystavení slunci a další. V těchto případech můžeme použít přírodní prostředky pro odstranění tmavých skvrn. Doporučujeme poradit s dermatologem, pokud si všimnete zvýšení tmavé skvrny na obličeji, nebo v případě, že zatemněné nebo vybledlé.

Pomocí několika analýz lze zjistit, proč se tyto tmavé skvrny objevily a organizovat správnou léčbu, která je odstraní.Pokud však tmavé skvrny nejsou spojeny s játry a může být problém pigmentace, domácí opravné prostředky mohou pomoci zbavit se jich docela dobře.

maska ​​na bázi aloe

Aloe je jedním z nejoblíbenějších rostlin pro ošetření pleti. Aloe opravdu pomáhá eliminovat tmavé skvrny na obličeji nebo jakékoliv jiné části těla, protože to je kůže hladká, hydratovaná a palivo.

Chcete-li tuto masku, smíchejte lžíci aloe vera gel a půl polévkové lžíce citrónové šťávy.

Dobře promíchejte, dokud se nevytvoří homogenní směs. Aplikujte tento přípravek na kůži a nechte 20-30 minut. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.maska ​​s ovesné vločky a citronovou

Dalším velmi účinný prostředek pro tento typ problému - drcený ovesné vločky. Můžete přidat citron a získat krásnou masku pro odstranění tmavých tváří z vašeho obličeje.

Vezměte lžíci ovesných vloček a přidejte šťávu z poloviny citronu, promíchejte tyto složky a aplikovat na tmavých skvrn. Nechte dvacet minut a opláchněte teplou vodou. Tento postup můžete opakovat dvakrát týdně.

maska ​​s okurkou okurky mají mnoho výhod pro vaši pokožku, a to zejména, že vyživují, hydratují a čistí ji.

Chcete-li tuto masku, míchat okurku s kůrou, umýt, uschnout obličej a aplikovat směs na to. Můžete také přidat půl polévkové lžíce medu. Pokud máte čas, nechte masku na tvář dvacet minut nebo více. Pak opláchněte teplou vodou, důkladně osušte a aplikujte zvlhčovač. Tuto masku můžete opakovat několikrát týdně a co nejdříve vidět výsledky.

Další účinným prostředkem k odstranění tmavých skvrn

jogurt Jogurt a plnotučného mléka s přísadami, které pomáhají osvětlit tmavé skvrny.

Použijte malé množství jednoho z těchto nástrojů a ponechte jej půl hodiny každou noc po dobu několika týdnů. Jedná se o velmi jednoduchý a efektivní domácí prostředek. Mrkev

Mrkev - jeden z přírodních produktů s nejvíce množství živin pro pokožku.

Navíc jednou z jeho nejdůležitějších výhod je pomoci s tmavými skvrnami. Chcete-li tento přírodní prostředek účinnější a užitečnější, můžete přidat některé produkty, které jsou doporučeny pro zdravou pleť. Doporučené

maska ​​Ingredience

  • mrkev Půl lžíce olivového oleje
  • 1 nebo 2 lžíce přírodního jogurtu
  • instrukce

První věc, kterou musíte udělat, je dát mrkev, půl lžíce másla a dvě polévkové lžíce přírodního jogurtu v mixéru. Pak smíchejte všechny přísady a aplikujte na obličej. Nechte po dobu dvacet nebo třicet minut a opláchněte teplou vodou. Opakujte několikrát týdně.

Nezapomeňte!

Mějte na paměti, že všechny domácí ošetření pro odstranění tmavých skvrn a čištění pokožky vyžadují konzistenci.

Nemyslete si, že po dvou nebo třech maskách zmizí tmavé skvrny. Mějte aktuální informace a zjistěte, zda se změny změnily po čtyřech týdnech. Další důležitá věc je mít na paměti:

domácí opravné prostředky, které mají nějaký druh citronu by měl být použit pouze ve večerních hodinách, protožekdyž citron přijde do styku s slunečnímu záření, může se zhoršit výskyt tmavých skvrn.


5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

Zdraví Příliš měkká tuková tkáň na ramen a pasu může způsobit nepohodlí pro některé výjimečné lidi a je obtížné se zbavit i při cvičení a diety. Dramatický úbytek na váze, stejně jako zvýšení může způsobit, že kůže má být natažené v těchto oblastech a ztratit tón. Mezi další důvody patří vzestup času, nedostatek cvičení a podvýživa.

(Krása)

3 Nejlepší hýždě cvičení

3 Nejlepší hýždě cvičení

Většina žen nejsou spokojeni s jejich hýždě. Někteří chtějí být větší nebo více zaoblení, zatímco jiní chtějí být menší. Nicméně, každá žena chce její hýždě být elastické a tón, protože věk, pasivní životní styl a špatná výživa může významně ovlivnit je. V tomto článku budeme mluvit o několika cvičeních, které můžete udělat doma, abyste přivedli hýždě do hýždí.

(Krása)