ŠťáVy, které snižují hladinu cholesterolu


ŠťáVy, které snižují hladinu cholesterolu

Mnoho lidí neberá vážně nebezpečí vysokých hladin cholesterolu v krvi. Vědci se domnívají, že vysoká hladina určitého typu cholesterolu v krvi, a to i člověk s normální váhou - přímá cesta k mrtvici a infarkt, jako je cholesterol uložen na stěnách krevních cév, které zásobují různé orgány.

Následkem toho je vysoká hladina cholesterolu pro vaše tělo velmi nebezpečná, protože může způsobit komplikace, jako je zablokování tepen. To je podmínka, která vyžaduje stálé a pravidelné sledování, aby se zabránilo závažným kardiovaskulárním chorobám.

Chcete-li snížit hladinu cholesterolu v krvi a hladinu triglyceridů, neváhejte se pokusit vařit džusy, které jen pomohou snížit hladinu cholesterolu v krvi.

šťávy recepty na snižování hladiny cholesterolu v krvi

Apple juice mnoho studií, které ukazují, že jablka jsou velmi užitečné v žádném případě ke snížení hladiny cholesterolu - ať už ve formě šťávy nebo celých jablek. Jsou velmi užitečné pro vaše zdraví, zejména pro zlepšení dobrého cholesterolu (HDL) a snížení špatného (LDL).

Pokud pijete jablečný džus denně, bude to velmi užitečný zvyk, protože je to přirozený způsob, jak očistit svou krev. Pektin, který je obsažen v jablkách a rozpustných vlákninách, zvyšuje toxicitu látky a má čistící účinek na tělo.

 • Lemon a zázvorová šťáva

Oba produkty obsahují aktivní složky, které jsou antioxidanty a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a zabraňují zablokování tepen. Lemon pomáhá snižovat vysoký krevní tlak a spálit kalorie a tuky.

Pokud jde o zázvor, je to skvělý analgetický a protizánětlivý prostředek. Hlavním lékařským účelem zázvoru - stimulovat proces trávení jídla, neutralizovat potravní toxiny.

V chladné sezóně použití kořenů zázvoru podporuje rovnováhu těla, používá se jako diafortikum, snižuje kašel. Chcete-li připravit tuto šťávu, musíte mít jeden citron, 100 g kořenu zázvoru a trochu vody.

 • Kiwi, jahodový a pomerančový džus

Tato šťáva je bohatá na vitamín C, což je skvělé pro kontrolu cholesterolu v krvi a prevenci. Džus tří ovoce je velmi chutný a užitečný.

Šťáva z kiwi uklidňuje nervový systém, snižuje únavu, zlepšuje trávení, podporuje hubnutí, má antioxidační vlastnosti, zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů je obecně platí poklad vitamínů.

Jahoda udělá zuby bělejší. Vzhledem k silné koncentraci vitaminu C v jejím složení jsou jahody schopny zničit plaketu, díky níž jsou zuby zažloutlé. Jahoda snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.

ke snížení hladiny cholesterolu, zlepšení trávení, doporučujeme si připravit šťávu z těchto plodů - to sníží pravděpodobnost ucpání cév a bude velkým preventivním opatřením pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

 • šťávu z granátových jablek

Mezi obrovské množství ovocných šťáv, nejvíce prospěšné pro zdraví je granátové jablko. Sto procent šťávy z granátového jablka je lepší než jiné ovocné a bobulové šťávy, které bojují proti volným radikálům a vyčistí tělo ze "špatného" cholesterolu. Všechny živiny, které obsahují šťávu z granátového jablka, dokonale pohlcují tělo.

Obsahuje také třísloviny, flavonoidy a vlákninu, která dělá granát na nádherné léky, aby se rozloučili s vysokými hladinami cholesterolu v krvi.

Šťáva z granátového jablka zabraňuje zadržování tekutin a bojuje proti hypertenzi. Toto červené ovoce je známé jako skvělý zdroj antioxidantů, které chrání zdraví vašeho srdce.

 • Hroznová ananasová šťáva

Je to jedna z nejvíce vonných a vitaminizovaných džusů. Šťáva z hroznového ananasu obsahuje prakticky všechny známé vitamíny a minerály. Tento nápoj má mírně sladkou chuť, působí proti stresu.

Šťávy jsou skvělé pro odstranění toxinů a snížení LDL cholesterolu. Ananas je pro tento účel jedním z nejefektivnějších plodů, takže je můžete přidat do stravy pro boj s cholesterolem.

Pokud přidáte na vlastnosti hroznů ananasu, můžete zabránit kardiopatii, zlepšit krevní oběh a snížit hladinu cholesterolu za předpokladu, že denně vypijete tento elixír zdraví. džus z celeru, jablek a okurky

 • Celulóza, která je obsažena v této šťávě, normalizuje metabolické procesy, eliminuje přebytek cholesterolu v krvi. Přísady, které jsou potřebné pro tuto lahodnou šťávu:

tři jablka, dvě stonky celeru a tři čtvrtiny velké okurky. Umyjte a vyčistěte jablko. Nakrájejte okurku a celeru na kusy. Vše dobře promíchejte. Vezměte to na prázdný žaludek každé ráno po dobu jednoho týdne. Pít, pokud máte zácpu, nespavost, zvýšený cholesterol, ledvinové kameny, žlučník, astma nebo bronchitidu.

šťáva z ananasu, petržel, celer a okurka

 • Ingredience: 1 petržel, 1 celer stonek, 1 okurka, 2 plátky ananasu.

Promýt, rozřezat a promíchat. Pít ráno. šťáva celer, mrkev, petržel a špenát

 • Složení: celer, mrkev, hrst špenátu a petrželkou.

Vše promýšlejte, řezte a vyčistěte. Pak promíchejte vše a vypijte sklenku každé ráno před snídaní. banán, papája a pomerančový džus

 • Budete potřebovat dva kusy papáje, jeden pomeranč a dva banány. Banány vyčistěte a nakrájejte na plátky. Nalijte šťávu z pomeranče a nakrájejte na kusy papáje. Vše promíchejte do mixéru a ráno před snídani pijte vařenou šťávu.

Džus z kapusty a česneku

 • Připravit tuto šťávu, budete potřebovat dva stroužky česneku a polovinu zelí středního. Chopte česnek a omyjte a nakrájené zelí. Dejte vše do mixéru a přidejte sklenici vody. Pijte ráno šťávu, ale nepoužívejte ji déle než týden, protože oslabuje štítnou žlázu.

šťáva z citronu, okurky, česnek, aloe a grapefruitu

 • Pro přípravu šťávy teď, budete potřebovat půl okurky, dva stroužky česneku, šťáva z jednoho citronu, lžíci aloe a sklenici grapefruitové šťávy.

Čištění krevních cév od špatného cholesterolu s česnekem a citronem bylo široce využíváno kvůli jedinečným vlastnostem těchto zázračných produktů.

Česnek má nádhernou antisklerotickou vlastnost a dobře čistí cévy od cholesterolu. Umyjte všechny přísady, stlačte šťávy a nakrájejte okurku na plátky. Chop cesnak. Smíchejte všechny přísady velmi dobře. Napijte sklenici denně, třikrát týdně.

jablečný džus, mléko, pistácie a cukru

 • ingredience, které potřebujete k natočení dokumentu džus, dvě jablka, sklenici mléka, dvě polévkové lžíce pistáciová zmrzlina a cukr podle chuti.

Můžete také přidat drcený led. Vložte vyčištěná jablka bez jádra do mixéru, přidejte další přísady a dobře promíchejte. pomerančový džus, jablko, citron a červená řepa

 • Pro tento lahodný jablečný džus potřebovat půl citronu, pomeranče a dvě řepa.

Všechny výrobky jsou promyty, vyčištěny a vyříznuty (pokud je to nutné) a dobře promíchány do mixéru. Džus je připraven! šťáva jablka, brokolice, rajčata, mrkev, brusinky

 • Pro přípravu šťávy by mělo být jasně jablka oloupeme a dužinu a nakrájejte na čtvrtky, stonek brokolice nakrájíme na plátky, oloupeme a nakrájíme mrkev, nakrájíme rajčata na kostičky a vaříme pohár celek nebo poloviny brusinek.

Složte všechny ingredience do mixéru a důkladně promíchejte. Pijte tuto šťávu každé ráno. Šťáva z těchto potravin bohatých na vlákninu, která pomáhá odstraňovat

z cholesterolu a žlučových kyselin, které se nacházejí v zažívacím traktu a pomáhá předcházet zácpě, snižuje riziko vzniku žlučových kamenů, normalizuje látkovou výměnu.


4 Jednoduché cvičení na snížení bolesti v

4 Jednoduché cvičení na snížení bolesti v

Produkty Neck Přírodní krku - je jedním z nejvíce ohrožených částí těla, která je nejvíce postižených stresem a vyčerpáním během dne. Kvůli fyzické aktivitě a stresové práci kolem krku se můžete setkat s těžkou a nepříjemnou bolestí. Je proto důležité, aby přijaly účinné cvičení na snížení bolesti v krku a nosit pravidelně, aby se zabránilo onemocnění svalů a kloubů.

(Lidových opravné)

5 Domácí opravné prostředky na snížení hladiny kyseliny močové

5 Domácí opravné prostředky na snížení hladiny kyseliny močové

Přírodní prostředky, které znáte, proč je nutné použít speciální nástroje ke snížení hladiny kyseliny močové? Skutečnost, že hromadění kyseliny močové v těle, známý jako hyperurikemie , může způsobit zánětlivé reakce a zdravotní problémy, které významně zhoršují kvalitu života. Tato látka produkovaná, když tělo odbourává puriny , obsažené v potravinách, a dostávají se do krevního oběhu a ledvin pro další chov.

(Lidových opravné)