šťáVy, které čistí ledviny a zlepšení krevního oběhu


šťáVy, které čistí ledviny a zlepšení krevního oběhu

Natural znamená bezpochyby jednu ze svých hlavních priorit by mělo zdravý životní styl, který podporuje správnou funkci ledvin a dobrý krevní oběh.

doporučujeme vyhnout pasivní životní styl a užívání tabáku a vybrat stravu, která je vyrovnaná a bez zpracovaného cukru, soli a nasycených mastných kyselin. A nezapomeňte jít k lékaři na pravidelné lékařské prohlídky!

Jak víte, příroda poskytuje řadu nástrojů, které mohou zvýšit vnitřní rovnováhu v těle, která udržuje správnou funkci ledvina zlepšuje krevní oběh.

Ovoce a zelenina jsou plné prospěšných živin, a když je pravidelně konzumují, může výrazně zlepšit vaše zdraví. V dnešním článku jsme vás zveme objevovat některé z nejvíce příjemných a naypozhyvnishyh přírodních šťáv.

jste připraveni?

šťávu z mrkve, okurky a citronu

K posílení správné krevní oběh, čistí tělo toxinů a zlepšit zdraví ledvin potřebné potraviny, které jsou bohaté na antioxidanty a diuretik.

Prostřednictvím kombinace okurky, mrkev a citrónovou šťávou pomůže vyrovnat pH v těle a eliminovat škodlivé toxiny, které mohou způsobit nemoc. Tento nástroj také reguluje krevní tlak.

mějte na paměti, že musí nejen ledviny čisté krve a odstranění toxinů, ale také odfiltrovat přebytek sodíku a vylučují tři důležité hormony: Erytropoetin

 • zodpovědný za sekreci stimulaci červených krvinek.
 • renin, který reguluje krevní tlak.
 • kalcitriol, což je aktivní forma vitaminu D k absorpci vápníku a umožňuje zdravé kosti.

můžete oklamat sami myslet, že vaše ledviny pracují správně a že jsou zdravé. Ale mějte na paměti, že špatná výživa a dopad na životní prostředí znečišťující látky nebo toxiny mohou ohrozit řádné fungování ledvin.

Tato šťáva pomáhá chránit váš imunitní systém poskytuje velké množství antioxidantů a podporuje dobrý krevní oběh. Dávejte pozor na složky, které budete potřebovat.

Mrkvová šťáva pro léčení ledvin

 • Složení: 2 mrkve 1 okurka
 • šťáva z 1 citronu 1 šálek vody (200 ml)

Vaření

 • Mějte na paměti, že pokud máte problémy s ledvinami, měli byste vypít dostatek vody. To by měla být správná voda.
 • Co to mluvíme? Nejlepší voda pro péči o ledviny má nízký obsah minerálů. Vyhněte se zejména vodě obsahující velké množství vápníku nebo hořčíku.
 • Chcete-li tuto šťávu, umyjte mrkev, vyčistěte okurku a odstraňte čerstvou citronovou šťávu.
 • Vsejte vše do mixéru se sklenicí vody. Získejte homogenní směs.
 • Nejlepší je pít tuto šťávu ráno.

Šťáva s citronem a melounem

Tato tekutina naplněná šťáva s citronem a melounem je skvělá pro střední den. Je osvěžující, obsahuje mnoho antioxidantů a má silný diuretický účinek. Meloun obsahuje více vody než prakticky jakékoliv jiné ovoce. Má velmi nízké množství kalorií a lykopen pomáhá posílit spojení mezi nervovými buňkami.

 • Když zkombinujete meloun a citronovou šťávu, budete hydratují těla a zlepšení krevního oběhu a podporují vylučování toxinů
 • Se silnými močopudné vlastnosti.

Přísady 1 šálek meloun plátky (220 gramů)

 • šťáva z 1 citronu 1 šálek vody (200 ml)

Making Tato šťáva je snadné, můžete vařit během několika sekund. Stačí umístit na kostek mouku, citronovou šťávu a vodu do mixéru.

 • Ošetřete, dokud nebude získána homogenní hmota a během horkého dne obdržíte čerstvý nápoj. Pokud je džus trochu hořký, přidejte trochu medu.
 • Šťáva z celeru a ředkvičky

Ředkvička je známá pro svou účinnost v boji proti infekcím močových cest. Kromě toho

čistí krev a obsahuje velmi málo kalorií.Nebojte se o kořeněnou chuť. Tato jedinečná vlastnost způsobeno obsahem glukosinolátů - sloučenin, které mají vysoký obsah antioxidantů, které pomáhají odstranit toxiny z těla a bojují negativní účinky volných radikálů.

Neváhejte vyzkoušet tuto vynikající kombinaci ředkviček a celeru, skvělý způsob, jak dobré zdraví ledvin v důsledku mnoha vitamínů, minerálů a dalších živin, které posilují imunitní systém.

Ingredience 1 celer 2 ředkvičky

 • 1 šálek vody (200 ml)
 • Making

První věc, kterou udělat - je k mytí zeleniny. Pak je nakrájejte na malé kousky, abyste usnadnili míchání.

 • Vezměte vše do mixéru a postupujte, dokud nezískáte homogenní džus.
 • Pít ráno nejméně třikrát týdně. Budete ohromeni výhodami!


úžAsné léčivé vlastnosti vody lilku

úžAsné léčivé vlastnosti vody lilku

Přírodní prostředky vysoké koncentrace živin lilek zeleniny je velmi unikátní nejen pro potraviny, ale i pro použití pro terapeutické účely. zajímavé poznamenat, že v průběhu času lidé nejedí lilek, protože si myslel, že jsou toxické, který údajně řekl tmavou barvu jejich pleti. Nicméně, oni byli nakonec přidány ke stravě mnoha kulturách po celém světě.

(Lidových opravné)

Skořice a stevia lék na regulaci hladiny cukru

Skořice a stevia lék na regulaci hladiny cukru

Zjistíte náhle něco sladkého? A útoky hladu? Potřebujete kontrolovat hladinu cukru v krvi? A konečně, chcete zabránit cukrovce? Pokud nemáte vážnou nemoci nebo poruchu, ale chcete kontrolovat hladinu cukru v krvi, aniž byste se uchýlili k lékům, doporučujeme toto účinné, přirozené řešení. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak skořicový čaj a stevia mohou pomoci předejít budoucím zdravotním problémům.

(Lidových opravné)