šťáVy, které čistí ledviny a zlepšení krevního oběhu


šťáVy, které čistí ledviny a zlepšení krevního oběhu

Natural znamená bezpochyby jednu ze svých hlavních priorit by mělo zdravý životní styl, který podporuje správnou funkci ledvin a dobrý krevní oběh.

doporučujeme vyhnout pasivní životní styl a užívání tabáku a vybrat stravu, která je vyrovnaná a bez zpracovaného cukru, soli a nasycených mastných kyselin. A nezapomeňte jít k lékaři na pravidelné lékařské prohlídky!

Jak víte, příroda poskytuje řadu nástrojů, které mohou zvýšit vnitřní rovnováhu v těle, která udržuje správnou funkci ledvina zlepšuje krevní oběh.

Ovoce a zelenina jsou plné prospěšných živin, a když je pravidelně konzumují, může výrazně zlepšit vaše zdraví. V dnešním článku jsme vás zveme objevovat některé z nejvíce příjemných a naypozhyvnishyh přírodních šťáv.

jste připraveni?

šťávu z mrkve, okurky a citronu

K posílení správné krevní oběh, čistí tělo toxinů a zlepšit zdraví ledvin potřebné potraviny, které jsou bohaté na antioxidanty a diuretik.

Prostřednictvím kombinace okurky, mrkev a citrónovou šťávou pomůže vyrovnat pH v těle a eliminovat škodlivé toxiny, které mohou způsobit nemoc. Tento nástroj také reguluje krevní tlak.

mějte na paměti, že musí nejen ledviny čisté krve a odstranění toxinů, ale také odfiltrovat přebytek sodíku a vylučují tři důležité hormony: Erytropoetin

 • zodpovědný za sekreci stimulaci červených krvinek.
 • renin, který reguluje krevní tlak.
 • kalcitriol, což je aktivní forma vitaminu D k absorpci vápníku a umožňuje zdravé kosti.

můžete oklamat sami myslet, že vaše ledviny pracují správně a že jsou zdravé. Ale mějte na paměti, že špatná výživa a dopad na životní prostředí znečišťující látky nebo toxiny mohou ohrozit řádné fungování ledvin.

Tato šťáva pomáhá chránit váš imunitní systém poskytuje velké množství antioxidantů a podporuje dobrý krevní oběh. Dávejte pozor na složky, které budete potřebovat.

Mrkvová šťáva pro léčení ledvin

 • Složení: 2 mrkve 1 okurka
 • šťáva z 1 citronu 1 šálek vody (200 ml)

Vaření

 • Mějte na paměti, že pokud máte problémy s ledvinami, měli byste vypít dostatek vody. To by měla být správná voda.
 • Co to mluvíme? Nejlepší voda pro péči o ledviny má nízký obsah minerálů. Vyhněte se zejména vodě obsahující velké množství vápníku nebo hořčíku.
 • Chcete-li tuto šťávu, umyjte mrkev, vyčistěte okurku a odstraňte čerstvou citronovou šťávu.
 • Vsejte vše do mixéru se sklenicí vody. Získejte homogenní směs.
 • Nejlepší je pít tuto šťávu ráno.

Šťáva s citronem a melounem

Tato tekutina naplněná šťáva s citronem a melounem je skvělá pro střední den. Je osvěžující, obsahuje mnoho antioxidantů a má silný diuretický účinek. Meloun obsahuje více vody než prakticky jakékoliv jiné ovoce. Má velmi nízké množství kalorií a lykopen pomáhá posílit spojení mezi nervovými buňkami.

 • Když zkombinujete meloun a citronovou šťávu, budete hydratují těla a zlepšení krevního oběhu a podporují vylučování toxinů
 • Se silnými močopudné vlastnosti.

Přísady 1 šálek meloun plátky (220 gramů)

 • šťáva z 1 citronu 1 šálek vody (200 ml)

Making Tato šťáva je snadné, můžete vařit během několika sekund. Stačí umístit na kostek mouku, citronovou šťávu a vodu do mixéru.

 • Ošetřete, dokud nebude získána homogenní hmota a během horkého dne obdržíte čerstvý nápoj. Pokud je džus trochu hořký, přidejte trochu medu.
 • Šťáva z celeru a ředkvičky

Ředkvička je známá pro svou účinnost v boji proti infekcím močových cest. Kromě toho

čistí krev a obsahuje velmi málo kalorií.Nebojte se o kořeněnou chuť. Tato jedinečná vlastnost způsobeno obsahem glukosinolátů - sloučenin, které mají vysoký obsah antioxidantů, které pomáhají odstranit toxiny z těla a bojují negativní účinky volných radikálů.

Neváhejte vyzkoušet tuto vynikající kombinaci ředkviček a celeru, skvělý způsob, jak dobré zdraví ledvin v důsledku mnoha vitamínů, minerálů a dalších živin, které posilují imunitní systém.

Ingredience 1 celer 2 ředkvičky

 • 1 šálek vody (200 ml)
 • Making

První věc, kterou udělat - je k mytí zeleniny. Pak je nakrájejte na malé kousky, abyste usnadnili míchání.

 • Vezměte vše do mixéru a postupujte, dokud nezískáte homogenní džus.
 • Pít ráno nejméně třikrát týdně. Budete ohromeni výhodami!


Přirozené osvětlení vlasů

Přirozené osvětlení vlasů

Pokud jste někdy přemýšleli, jestli je přirozený způsob, jak osvětlit vaše vlasy, odpověď na to: "ano". Ale měli byste to objasnit: pokud máte v přírodě hnědé hnědé vlasy, nebudete se stát stříbrnou blondou. Místo toho získáte trochu lehčí stín a vaše vlasy budou brilantní. Tajemství je konzistentní a používají se většinou přírodní složky, které nepoškozují strukturu vlasů.

(Lidových opravné)

Jak léčit tendonitidu

Jak léčit tendonitidu

Hlavní příčinou tohoto onemocnění jsou časté opakující se pohyby v neproniknutelné poloze nebo těsné obuvi. Kromě toho může tendence, která může nastat po nějaké době, může vést k protažení šlach nebo zranění, které vznikají při nesprávném výkonu. O tendonitidě Při intenzivních nebo příliš častých pohybech začínají procesy únavy, které se vyskytují v šlach, převažovat nad procesem obnovy.

(Lidových opravné)