šťáVy a odvary pro léčbu bolesti v krku přírodních prostředků


šťáVy a odvary pro léčbu bolesti v krku přírodních prostředků

Bolest v krku může způsobit celou řadu faktorů: změny teploty, alergie, viry, bakterie ... To způsobuje nepohodlí a je také zdravotní riziko, pokud komplikovaná infekce nebo bolest v krku. Tento článek obsahuje recepty na některé jednoduché šťávy a infuze, které vám pomohou uklidnit váš stav.

Někteří lidé mají vysokou citlivost. Používat kondicionér, stejně, jako je sezónní změny teplot často způsobují bolest v krku, ve kterém první lechtat tam a pak tam je neustálé pálení, které se obvykle stává intenzivnější při požití. je důvod, proč chceme nabídnout vám některé nayvidom ishs léků k léčbě:šťávy a odvary a která se postupně vyléčit hrdlo. Medical

šťávy a odvary Infuze citronem a jablečným octem Ingredience

  • Jednu polévkovou lžíci jablečného octa Šťáva z poloviny citronu
  • jednu polévkovou lžíci medu
  • malého špetkou černého (nebo kayenskoho) pepřem

Je to stará a efektivní lék. Vzhledem k vlastnostem, které mají med, jablečný ocet a citron, bude to nejen snížit zánět, ale také čistit stěny hrdla proti jakémukoliv viru a bakterií. Posiluje také imunitní systém. Chcete-li jej připravit, zahřejte sklenici vody. Po varu přidáme šťávu z poloviny citronu a lžičky jablečného octa. Poté, co ji nalil do šálku, přidejte do směsi trochu medu a špetka kajenský pepř. Nálev má velmi silnou chuť, proto se doporučuje pít pomalu, aby jednala v dobré krku. Napijte nejméně dvakrát denně tři po sobě jdoucí dny.

infuze zázvor, skořice a citronu Ingredience

  • Jedna lžíce strouhaného zázvoru 1 tyčinka skořice
  • kůru ze 2 citronů 1/2 šálku vody

Ginger má výrazné analgetické vlastnosti, které vám pomohou zmírnit bolest v krku. V kombinaci s citrónovou šťávou snižuje zánět a působí jako dobrý antiseptikum. Pro přípravu této infuze, je třeba vařit šálek vody se všemi složkami a vaříme 15 minut. To umožní, aby zázvor ukázal všechny své léčebné vlastnosti. Píjejte to pomalu, dvakrát denně.

šťáva s mrkví a mátou Složení

  • Jedna středně velká mrkev
  • 4 lístky máty šťávu z půlky citronu půl šálku vody

vitaminu C se nalézá v mrkvi, ideální pro léčbu mnoha infekcí a stimulace imunitního systému. V kombinaci s mátou zlepšují funkci dýchacích orgánů a zajišťují ochranu před bakteriemi. Tato šťáva má jak léčivou, tak nutriční hodnotu; brzy uvidíte výsledky jeho použití. Pít ráno. Aby byla připravena, budete potřebovat čisté mrkev, čtyři máty, šťávu z půlky citronu a půl šálku vody. Důkladně promíchejte všechny ingredience v mixéru, abyste získali šťávu. Nikdy nepijte zima, je lepší trochu zahřát.

šťáva z ananasu, jablek a česnekem Ingredience

  • Dva plátky ananasu Half apple
  • jeden stroužek česneku půl šálku vody

a jablka a ananasu - ovoce, které mají léčivé vlastnosti. Očistí tělo a posilují imunitní systém. Česnek také léčí, to je vynikající přírodní antibiotikum, které výrazně pomáhá při bolesti v krku. Tato šťáva je jedním z nejúčinnějších terapeutických látek. V případě, že nápoj obsahuje česnek, jeho chuť se může zdát trochu nezvyklé, ale ujišťuji vás, že to stojí za to.

Chcete-li tuto šťávu, vezměte dva plátky oloupaného ananasu. Vyčistěte je, nakrájejte na polovinu a promíchejte. Přidejte půl sklenice vody a jeden stroužek čerstvého česneku, nakrájíme na polovinu. Před přidáním džusu dobře promíchejte všechny přísady. Pít čerstvě připravený nápoj ráno. Bezpochyby to zlepší vaši pohodu.

Zvolte šťávy a infuze, které se vám nejvíce líbí. Pokud máte bolest v krku, je důležité konzumovat dostatek tekutin. Perzistentní - pití těchto šťáv nebo infuze dvakrát nebo třikrát denně, nejméně tři nebo čtyři dny. Jsou to přirozené antiseptiky, které vám velmi pomohou.


6 Nástroje pro suché a popraskané paty

6 Nástroje pro suché a popraskané paty

Natural znamená, pokud nechcete věnovat dostatečnou pozornost péči o nohy, můžete se potýkají s problémem suché a popraskané paty. Důvody pro vznik trhlin v patách mohou být několik . Mohou se objevit zejména v důsledku prodloužených nohou nebo nadměrného pocení nohou. Není však nutné předčasně panikařit, protože problém s popraskanými a suchými patami může být zabráněn .

(Lidových opravné)

6 Zvyky, které způsobují zánět břišní dutiny

6 Zvyky, které způsobují zánět břišní dutiny

Přírodní produkty Mnoho lidí věří, že jediným důvodem, proč nafouklé nahromadění břišní tuk je způsobeno podvýživou a nedostatkem pohybu. Ačkoli je pravda, že lokalizovaný tuk může být jedním z hlavních problémů, existují další faktory, které ovlivňují velikost břicha. Přílišný příjem soli například způsobuje, že kapalina se hromadí v tkáních, což zvyšuje přirozenou zánětlivou odezvu těla.

(Lidových opravné)