šťáVy a čaje na čištění tepny


šťáVy a čaje na čištění tepny

přirozenou cestou ucpané tepny po dosažení určitého věku, a to prostřednictvím mnoha špatných návyků, jako je konzumace škodlivých tuků, přebytečný přibývání na váze a další.

V dnešním článku se chceme vysvětlit, proč se to děje a jaké následky ucpané tepny. Nabízíme také několik receptů na džusy a čaje při čištění tepen, které vám pomohou přirozeně se zbavit tohoto problému.

Proč jsou připojeny tepny?

Po celá léta tepny mají tendenci se hromadit tuk z těla, který tvoří povlak deska podél vnitřních stěn, protože ztrácejí svou pružnost.

Existují určité faktory, které mají vliv na výskyt závažných zdravotních problémů: kouření

  • vysoké hladiny cholesterolu a triglyceridů
  • vysoký krevní tlak, sedavý životní styl obezita
  • diabetes stres spotřeba
  • potravin s velkým množstvím nasycených tuků
  • dědičnost

Závažná zdravotní rizika

Zanesené tepny - zdravotní problém, který se vyvíjí postupně, ale může mít velmi vážné následky. Nedávají dostatek krve a kyslíku, aby se dostali do srdce, což nakonec způsobuje anginu pectoris nebo srdeční záchvat.To je důvod, proč je důležité, aby se zabránilo rizikových faktorů a pravidelně upravovat pít některý z těchto léčivých šťáv a čajů, aby pomohl čisté tepny přirozeně.

bílý hloh

Tato tráva byla používána po mnoho staletí k ochraně srdce a tepen. Vzhledem k vysokému obsahu flavonoidů, minerálních látek, dopaminu a dalších sloučenin

bílý hloh pomáhá roztažení věnčitých tepen a zlepšení krevního oběhu. Proto se často doporučuje léčit tachykardii, arytmii, migrény a vysoký krevní tlak.

Je také mírné analgetikum, která pomáhá uklidnit nervový systém a bojovat proti nespavosti.

Pít tuto trávu jako čaj.

Heřmánek Heřmánek čaj je jedním z nejoblíbenějších čajů na světě, protože tato rostlina je známá pro svou schopnost zklidnit nervový systém a zlepšit trávení. Je však také důležité si uvědomit jeho schopnost

rozšířit tepny a bojovat proti zánětu , což zlepšuje krevní oběh a průtok krve.Proto pomáhá snižovat vysoký krevní tlak.

Celer Celer je bohatá na vitamíny A, C a E, a minerálních látek jako zinek a selen, které pomáhají zlepšit zdraví krve. Obsahuje také ftalidy - sloučeniny, které uvolňují svaly obklopující tepny, podporují vazodilataci a

zlepšují průtok krve. Celer je jedním z nejlepších prostředků pro detoxikaci, protože pomáhá eliminovat toxiny a přebytek tekutiny, a také má laxativní vlastnosti.

šťáva z celeru příjemně vychutnat. To také dobře padne s ovocem, jako jsou jablka a hrušky.

Doporučujeme zvolit nejjemnější zelené stonky, většinou organické.

Hruška

Sladká a příjemná chuť tohoto plodu skrývá skutečnost, že je také skvělá pro léčbu tepen. Hruška pomáhá regulovat krevní tlak a vysoký obsah draslíku, rozšiřuje cévy a krevní cévy, prevenci vzniku krevních sraženin

, a zlepšuje celkový zdravotní stav kardiovaskulárního systému.Toto sladké ovoce také obsahuje hodně vody. Hrušky jsou skvělou volbou pro džusy, protože nemusíte používat další cukr.

Pokud si koupíte bio hrušky, je to ještě lepší, protože jejich kůže je také bohatá na minerální živiny.


Jak se zbavit kuřat na nohou?

Jak se zbavit kuřat na nohou?

Kukuřice nebo ostruhy jsou častým výskytem a důvodem jejich vzhledu na nohou mohou být nepohodlná obuv. Kvůli konstantnímu tření kukuřice se může vyskytovat v oblasti paty, prstů a podešví nohou, v důsledku čehož se někdy vytváří nárůst pažeráku. Ve skutečnosti je cílem kukuřice chránit stupně před vážnějším poškozením, a proto se vytvářejí v těch oblastech, kde tlak na nohu je největší.

(Lidových opravné)

žIviny, které vám pomohou žít až 90 se silným a zdravé srdce znamená

žIviny, které vám pomohou žít až 90 se silným a zdravé srdce znamená

Natural Všichni jsme si dobře vědomi toho, že nemá smysl žít až 90 let a stále trpí špatnou zdravotní . Vše je zde mnoho důležitých živin, které by měly být zahrnuty ve vaší stravě, pokud chcete mít zdravé stáří srdce. Proto v první řadě, protože lidé jsou opatrnější dopřát. Teprve pak může dlouhověkosti jdou ruku v ruce s kvalitou, bezpečnému životu.

(Lidových opravné)