3 Kombinace ovocných šťáv pro hubnutí


3 Kombinace ovocných šťáv pro hubnutí

Kombinace ovocných šťáv je skvělý doplněk ke zhubnutí. Pravděpodobně už víte o všech nádherných přírodních přínosech zdraví koktejlu z jablek, mrkvy a řepy. Nicméně, tam je mnohem chutnější kombinace různých ovocných chutí, které si určitě spodobayutsya.Otzhe pokud se hledají způsoby, jak zhubnout zdravě a snadný způsob, čtěte dál tento článek se dozvědět více o lahodnoukombinace ovocných šťáv, které jste pomůže to.

1. lahodné jablko, okurky a zázvor koktejl

Nevíte, co nápoj vařit ráno? Obeznámte se s receptorem, s nímž nejen začnete svou práci nebo den zdravým způsobem a získáte dostatek tekutin, a také budete mít za následek zlepšení svého tvaru.

Jak pomáhají tyto kombinace ovoce při hubnutí?

 • Jablka Pravděpodobně už víte, že zelené jablko ráno je účinný způsob, jak zhubnout. Bohaté na flavonoidy, vlákniny a vitamín C pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi a aktivovat metabolismus. Jsou ideální pro tento účel a navíc obsahují celý poklad léčivých vlastností pro kontrolu cholesterolu a cukrovky.
 • Okurky. Jsou lehké a osvěžující, takže jsou ideální pro přidávání koktejlů. Vlhkostní vlastnosti této pravidelné zeleniny také poskytnou pocit sytosti a obsah velkého množství antioxidantů přispěje k obnově buněk těla.
 • Ginger Jsme si jisti, že jste již obeznámeni s mnoha užitečnými zázvorovými vlastnostmi. Na našich stránkách si je často vzpomínáme a vždy se snažíme ukázat své skvělé zdravotní výhody a pomoc při tak náročných úkolech, jako je ztráta nadváhy. Zázvor pomáhá trávit potraviny, které konzumujete, snižuje záněty a jak regulovat hladinu cukru v krvi.

Jak můžete využít léčivé vlastnosti této kombinace ovoce a zeleniny?

 • důkladně umýt a vyčistit zelené jablko od slupky. Vyberte si dobrou okurku, dobře se umývejte a také ji vyčistěte z kůže. Budete také potřebovat asi 40 gramů čerstvého strouhaného zázvoru.
 • Připravte infuzi zázvoru v šálku vody (250 ml). Poté, co je připraven, přidejte do mixéru, kde už jsou jablka a okurky, nakrájené na kusy. Důkladně promíchejte.
 • V takovém koktejlu pravděpodobně uvidíte malé kusy jablek, samozřejmě se doporučuje jíst. Zkuste to opravdu chutné!

2. Grapefruity a meloun

Toto je lahodný a osvěžující koktejl. Pokud se vrátíte domů unavený večer a hledáte něco, co by vás osvěžilo a zároveň bylo snadné a také pomohlo zhubnout, pak je to koktejl pro vás.

Jak vám tato kombinace ovoce pomůže zhubnout?

Grapefruity Grapefruit je bohatý na vlákninu a vitamíny. Je dobře známo, že pomáhá zhubnout, ale musíte být konzistentní a konzumovat to každý den. Kromě toho je grapefruit vynikajícím tukovým hořákem. Kyselina obsažená v grapefruitu zlepšuje trávení a bojuje se zadržováním tekutin. Toto ovoce je prostě neuvěřitelné!

Meloun. Meloun - jedno z nejlepších ovoce k čištění těla, které lze nalézt na trhu. A nezáleží na tom, jaký meloun si vybrat. Kombinací s pravým ovocem vytváříte skvělý způsob, jak zhubnout. Bohatá v minerálech a vlákninách, meloun také dokonale vyléčí detoxikaci těla a dodává pocit sytosti.

Jak můžete využít užitečné vlastnosti grapefruitu a melounů?

 • Budete potřebovat 200 gramů melounu. Měl by být čerstvý, protože teprve potom bude mít vysoký obsah živin. Nezapomeňte, že pokud je meloun přezrálý, obsah cukru v něm bude příliš vysoký.
 • Nalijte šťávu z jednoho středního grapefruitu .
 • Nyní použijte mixér. Přidejte sklenici vody (250 ml), grapefruitovou šťávu a plátky melounu. Dobře promíchejte a přidejte několik kostek ledu. Pravděpodobně už víte, že studené nápoje zrychlují metabolismus a spalují tuky. Nikdy však po jídle nikdy nepoužívejte studené nápoje. Tento koktejl bude velmi podporovat zdraví, je to jedna z nejlepších kombinací ovoce, které můžete vařit vůbec. Připravte si to dnes!

3. Mrkev, ovoce a petržel

Už jste někdy zkoušeli mrkev a pomerančový džus? Tento koktejl je jedním z nejlepších a nejzdravějších způsobů, jak zhubnout. Pít to ráno nebo odpoledne. Přidejte několik kostek ledu a vychutnejte si lahodný nápoj, který značně zlepšuje metabolismus a zlepšuje vaše zdraví. Ujistěte se, že je v jeho prospěch a pomoc.

Jak tuto kombinaci ovoce pomáhá zhubnout?

 • Pomeranče. Pomeranče se používají k regulaci trávení, zabraňují zácpě, bojují proti retenci tekutin a posilují imunitní systém. Jsou bohaté na rozpustnou vlákninu, která pomáhá čistit střeva a zabraňovat zánětu. Jedná se o cenné lékařské plody, které by našly trvalé místo v našem každodenním životě.
 • Mrkev. Mrkev je bohatá na vlákninu, beta-karoten, vitamín A a draslík. Jedná se o zeleninu, která zabraňuje zánětu a zadržování tekutin. Kromě toho mrkev zlepšuje trávení, čistí tělo a pomáhá zhubnout. Tato lahodná, levná zelenina se dobře spojuje s pomeranči.
 • Petržel. Petržel - léčivá rostlina bohatá na vitamíny a živiny, které jsou nezbytné pro prevenci mnoha nemocí. Čistí krev, zabraňuje anémii a stimuluje trávení.

Jak lze použít užitečné vlastnosti kombinace těchto rostlin?

 • Vy, samozřejmě, potřebujete šťávu ze dvou pomerančů. Přidat šťávu do mixéru s dvěma loupanými mrkvami, které je třeba předem rozřezat na malé kousky.
 • Přidejte do misky jednu šálku vody (250 ml) a dobře promíchejte.
 • Přidejte 2 větve petrželky.
 • Nezapomeňte pít tuto směs čerstvě, dokud všechny vitamíny a živiny jsou stále aktivní. Přidáním ledu bude tento koktejl ještě chutnější a osvěžuje vás v horkých dnech. Je ideální pro snídani.

Už jste se rozhodli, jaká kombinace ovocných šťáv je dnes vyzkoušet? Nedotýkejte se a začněte starat o své zdraví.


5 Neuvěřitelných zázvorových vlastností vody

5 Neuvěřitelných zázvorových vlastností vody

Už jste někdy ochutnal zázvorovou vodu? Zázvor se odlišuje od ostatních koření díky své bohaté vůni a kořenové chuti. Tato rostlina patří do rodiny zázvorů. Vezměte prosím na vědomí, že běžně používají pouze oddenky perníkových rostlin. Rhizome je podzemní část rostliny, ze které rostou kořeny. Před mnoha lety byl zázvor považován za exotickou rostlinu a bylo to snadné.

(Recepty)

Jak snížit otok kotníku

Jak snížit otok kotníku

Kotníky - to je velmi jemná část těla. Skládá se z vazů, kostí a svalů. Ačkoli jsou jednou z nejsilnějších částí těla, protože podporují většinu své váhy, jsou kotníky velmi zranitelné vůči poškození a problémům. Jeden z nich - edém, který může být způsoben zadržováním tekutiny nebo chůzí na nerovných površích, nesoucí nepohodlnou obuv, dislokaci nebo záchvaty.

(Recepty)