3 Kombinace ovocných šťáv pro hubnutí


3 Kombinace ovocných šťáv pro hubnutí

Kombinace ovocných šťáv je skvělý doplněk ke zhubnutí. Pravděpodobně už víte o všech nádherných přírodních přínosech zdraví koktejlu z jablek, mrkvy a řepy. Nicméně, tam je mnohem chutnější kombinace různých ovocných chutí, které si určitě spodobayutsya.Otzhe pokud se hledají způsoby, jak zhubnout zdravě a snadný způsob, čtěte dál tento článek se dozvědět více o lahodnoukombinace ovocných šťáv, které jste pomůže to.

1. lahodné jablko, okurky a zázvor koktejl

Nevíte, co nápoj vařit ráno? Obeznámte se s receptorem, s nímž nejen začnete svou práci nebo den zdravým způsobem a získáte dostatek tekutin, a také budete mít za následek zlepšení svého tvaru.

Jak pomáhají tyto kombinace ovoce při hubnutí?

 • Jablka Pravděpodobně už víte, že zelené jablko ráno je účinný způsob, jak zhubnout. Bohaté na flavonoidy, vlákniny a vitamín C pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi a aktivovat metabolismus. Jsou ideální pro tento účel a navíc obsahují celý poklad léčivých vlastností pro kontrolu cholesterolu a cukrovky.
 • Okurky. Jsou lehké a osvěžující, takže jsou ideální pro přidávání koktejlů. Vlhkostní vlastnosti této pravidelné zeleniny také poskytnou pocit sytosti a obsah velkého množství antioxidantů přispěje k obnově buněk těla.
 • Ginger Jsme si jisti, že jste již obeznámeni s mnoha užitečnými zázvorovými vlastnostmi. Na našich stránkách si je často vzpomínáme a vždy se snažíme ukázat své skvělé zdravotní výhody a pomoc při tak náročných úkolech, jako je ztráta nadváhy. Zázvor pomáhá trávit potraviny, které konzumujete, snižuje záněty a jak regulovat hladinu cukru v krvi.

Jak můžete využít léčivé vlastnosti této kombinace ovoce a zeleniny?

 • důkladně umýt a vyčistit zelené jablko od slupky. Vyberte si dobrou okurku, dobře se umývejte a také ji vyčistěte z kůže. Budete také potřebovat asi 40 gramů čerstvého strouhaného zázvoru.
 • Připravte infuzi zázvoru v šálku vody (250 ml). Poté, co je připraven, přidejte do mixéru, kde už jsou jablka a okurky, nakrájené na kusy. Důkladně promíchejte.
 • V takovém koktejlu pravděpodobně uvidíte malé kusy jablek, samozřejmě se doporučuje jíst. Zkuste to opravdu chutné!

2. Grapefruity a meloun

Toto je lahodný a osvěžující koktejl. Pokud se vrátíte domů unavený večer a hledáte něco, co by vás osvěžilo a zároveň bylo snadné a také pomohlo zhubnout, pak je to koktejl pro vás.

Jak vám tato kombinace ovoce pomůže zhubnout?

Grapefruity Grapefruit je bohatý na vlákninu a vitamíny. Je dobře známo, že pomáhá zhubnout, ale musíte být konzistentní a konzumovat to každý den. Kromě toho je grapefruit vynikajícím tukovým hořákem. Kyselina obsažená v grapefruitu zlepšuje trávení a bojuje se zadržováním tekutin. Toto ovoce je prostě neuvěřitelné!

Meloun. Meloun - jedno z nejlepších ovoce k čištění těla, které lze nalézt na trhu. A nezáleží na tom, jaký meloun si vybrat. Kombinací s pravým ovocem vytváříte skvělý způsob, jak zhubnout. Bohatá v minerálech a vlákninách, meloun také dokonale vyléčí detoxikaci těla a dodává pocit sytosti.

Jak můžete využít užitečné vlastnosti grapefruitu a melounů?

 • Budete potřebovat 200 gramů melounu. Měl by být čerstvý, protože teprve potom bude mít vysoký obsah živin. Nezapomeňte, že pokud je meloun přezrálý, obsah cukru v něm bude příliš vysoký.
 • Nalijte šťávu z jednoho středního grapefruitu .
 • Nyní použijte mixér. Přidejte sklenici vody (250 ml), grapefruitovou šťávu a plátky melounu. Dobře promíchejte a přidejte několik kostek ledu. Pravděpodobně už víte, že studené nápoje zrychlují metabolismus a spalují tuky. Nikdy však po jídle nikdy nepoužívejte studené nápoje. Tento koktejl bude velmi podporovat zdraví, je to jedna z nejlepších kombinací ovoce, které můžete vařit vůbec. Připravte si to dnes!

3. Mrkev, ovoce a petržel

Už jste někdy zkoušeli mrkev a pomerančový džus? Tento koktejl je jedním z nejlepších a nejzdravějších způsobů, jak zhubnout. Pít to ráno nebo odpoledne. Přidejte několik kostek ledu a vychutnejte si lahodný nápoj, který značně zlepšuje metabolismus a zlepšuje vaše zdraví. Ujistěte se, že je v jeho prospěch a pomoc.

Jak tuto kombinaci ovoce pomáhá zhubnout?

 • Pomeranče. Pomeranče se používají k regulaci trávení, zabraňují zácpě, bojují proti retenci tekutin a posilují imunitní systém. Jsou bohaté na rozpustnou vlákninu, která pomáhá čistit střeva a zabraňovat zánětu. Jedná se o cenné lékařské plody, které by našly trvalé místo v našem každodenním životě.
 • Mrkev. Mrkev je bohatá na vlákninu, beta-karoten, vitamín A a draslík. Jedná se o zeleninu, která zabraňuje zánětu a zadržování tekutin. Kromě toho mrkev zlepšuje trávení, čistí tělo a pomáhá zhubnout. Tato lahodná, levná zelenina se dobře spojuje s pomeranči.
 • Petržel. Petržel - léčivá rostlina bohatá na vitamíny a živiny, které jsou nezbytné pro prevenci mnoha nemocí. Čistí krev, zabraňuje anémii a stimuluje trávení.

Jak lze použít užitečné vlastnosti kombinace těchto rostlin?

 • Vy, samozřejmě, potřebujete šťávu ze dvou pomerančů. Přidat šťávu do mixéru s dvěma loupanými mrkvami, které je třeba předem rozřezat na malé kousky.
 • Přidejte do misky jednu šálku vody (250 ml) a dobře promíchejte.
 • Přidejte 2 větve petrželky.
 • Nezapomeňte pít tuto směs čerstvě, dokud všechny vitamíny a živiny jsou stále aktivní. Přidáním ledu bude tento koktejl ještě chutnější a osvěžuje vás v horkých dnech. Je ideální pro snídani.

Už jste se rozhodli, jaká kombinace ovocných šťáv je dnes vyzkoušet? Nedotýkejte se a začněte starat o své zdraví.


5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

Jater a žlučníku - dva propojené subjekty, které mají některé společné rysy. Oba se nachází v pravé části břicha a jsou spojeny trubkami známých jako žlučovodů. jater - je bezpochyby orgán, který hraje klíčovou roli v těle, jak to toxiny, syntetizuje hormony a enzymy, glykogen udržuje, řídí železo, měď a vitamin A.

(Recepty)

ČAj se skořicí a banánem z nespavosti

ČAj se skořicí a banánem z nespavosti

I když ji můžete ignorovat, ale množství spánku, které dostanete v noci, má velký vliv na vaše zdraví a celkovou pohodu. Nejméně 7-8 hodin dobrého spánku je rozhodující pro dobrou kvalitu života, stejně jako pro fyzickou a duševní výkonnost. Během odpočinku zůstává mnoho funkcí těla aktivní, proto, že mozek je vyčištěn a obnoveny jsou energetické rezervy, aby mohl začít nový den.

(Recepty)