Sophia Loren: můžete být sexy a zajímavosti 81


Sophia Loren: můžete být sexy a zajímavosti 81

Sophia Loren, jeden z nejelegantnějších a nádherné hvězdy světové kinematografie, je stále dobrým příkladem zachování navzdory letům ženské krásy.

I když už ne a krásná mladá žena, která dobyla svět se svým talentem a elegance postavou, Lauren, který je nyní v '81, má před sebou ještě ústavu, která příznivě odlišuje ji jako „jeden z 10 nejvíce sexy žen na světě.“

Ona sdílí ocenění s jiným věčné krásy, která je také starší než 80 let a byla ikona najednou - Brigitte Bardot (narozený v Paříži v roce 1934).

K oslavě a její 81. narozeniny, stylisté proslulé duo Dolce a Gabbana vytvořili rtěnku s názvem „Sophia Loren číslo 1“ s višňovým odstínem, který má nádech elegance a zároveň vypadá docela přirozená.

Domenico Dolce a Stefano Gabbana řekl, že „Sophia Loren číslo 1“ - o „gesto lásky“ s Lauren, stejně jako „všechny ženy“.

V kampani můžete vidět Lauren s úsměvem v černé krajkové šaty a zdobena drahými kameny náhrdelník s cherry rtěnka odpovídající barvu (ona si vybrala barvu).

zkušenost byla užitečná pro herečku, která přiznává, že 80-letá žena, která neobvykle ústřední postavou v kampani.

Odmítá však být krásou minulosti a bez váhání přijímá nové výzvy současnosti.

stylisty, který jí dal tento hold tím, že je to jejich „způsob, jak poděkovat“, protože Lauren - „oblíbený film a obraz italského krásy. Je to nevyčerpatelný zdroj inspirace. "

věčné mládí ... Sofia Villani Shikolone známý po celém světě jako Sophia Loren se narodila v Římě dne 20. září 1934. Podle jejích vzpomínek, její zájem o herectví byl inspirován naléhavě zapotřebí, aby se zabránilo hladomoru, která vyústila z druhé světové války.

Nakonec se zúčastnila několika soutěží krásy, vyhrávat tituly, jako je slečna elegance v roce 1950 a stal se finalistou „Miss Italy“ v roce 1951.

ukazuje talent a krásu, když vstoupil do světa filmu, dělat své první kroky v kariéře, která pokračuje dodnes.

V rozhovorech vždycky hrdý na to pořád cítím v pubertě, i když byla v '81.

Jaké je její tajemství? Nemá nic společného s lotiony ani jinými metodami omlazení. Sophia Loren si uvědomit, že za účelem překonání stáří, budete muset zvládnout svou mysl a zobrazit všechny své nadání a kreativitu.

Plynutí času nestane italská herečka důvod k obavám nebo úzkost, ale cítila pochybnosti o sobě v určitém okamžiku v dlouhé historii své kariéry.

Snažila se svými obavami, vždy se snaží zahájit nové projekty a získat je.

Ve svých pamětech „Včera, dnes a zítra“ (vydané nakladatelstvím „Lumen“), uvedl, že ona byla první herečka, která získala ocenění „Oscar“ pro přehrávání neanglické filmu (v roce 1961 za film „Dvě ženy“) . Říká, že „stárnutí může být příjemné, a to i zábava, pokud víte, co dělat většinu času, pokud jste spokojeni s tím, co jsme dosáhli, a pokud budete i nadále ztělesňovat své sny.“

Po více než sto filmů a kariéře více než 60 let, Sophia Loren udržuje sama, což je důvod, proč to je nazýváno „sexy žena na světě“, a dnes to zůstane jedním z hlavních obrazů ženské elegance.

Kromě Sophie má jiné starší hvězdy, které také zaluchenaly propagační kampaň na počest těchto ikon módy a krásy.

mezi nimi i zpěvák Joni Mitchell ('71, Saint Laurent), spisovatel a novinář Joan Didion ('80, Céline), Jane Fonda (78, L'Oreal Paris) a Catherine Deneuve (72 let, Louis Vuitton).


8 Potravin a nápojů, které mohou způsobit migrénu

8 Potravin a nápojů, které mohou způsobit migrénu

Migrény jsou jedním z nejčastějších důvodů pro návštěvu lékaře po celém světě. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) je to jedna z hlavních příčin zdravotního postižení. Jedná se o silnou bolest pulsu v jedné nebo obou chrámech, která je téměř vždy doprovázena závratě, rozmazaným viděním a citlivostí na světlo.

(Zajímavosti)

Některé příčiny břišní distenze

Některé příčiny břišní distenze

Rozštěpení břicha není jen problémem vzhledu, ale také naznačuje jisté zdravotní problémy, které musíme věnovat pozornost dříve, než se problém stane chronickým. V tomto článku budeme hovořit o možných příčinách nadýmání a také vám nabídneme několik přírodních prostředků, které vám pomohou rychle se zbavit tohoto problému.

(Zajímavosti)