Sophia Loren: můžete být sexy a zajímavosti 81


Sophia Loren: můžete být sexy a zajímavosti 81

Sophia Loren, jeden z nejelegantnějších a nádherné hvězdy světové kinematografie, je stále dobrým příkladem zachování navzdory letům ženské krásy.

I když už ne a krásná mladá žena, která dobyla svět se svým talentem a elegance postavou, Lauren, který je nyní v '81, má před sebou ještě ústavu, která příznivě odlišuje ji jako „jeden z 10 nejvíce sexy žen na světě.“

Ona sdílí ocenění s jiným věčné krásy, která je také starší než 80 let a byla ikona najednou - Brigitte Bardot (narozený v Paříži v roce 1934).

K oslavě a její 81. narozeniny, stylisté proslulé duo Dolce a Gabbana vytvořili rtěnku s názvem „Sophia Loren číslo 1“ s višňovým odstínem, který má nádech elegance a zároveň vypadá docela přirozená.

Domenico Dolce a Stefano Gabbana řekl, že „Sophia Loren číslo 1“ - o „gesto lásky“ s Lauren, stejně jako „všechny ženy“.

V kampani můžete vidět Lauren s úsměvem v černé krajkové šaty a zdobena drahými kameny náhrdelník s cherry rtěnka odpovídající barvu (ona si vybrala barvu).

zkušenost byla užitečná pro herečku, která přiznává, že 80-letá žena, která neobvykle ústřední postavou v kampani.

Odmítá však být krásou minulosti a bez váhání přijímá nové výzvy současnosti.

stylisty, který jí dal tento hold tím, že je to jejich „způsob, jak poděkovat“, protože Lauren - „oblíbený film a obraz italského krásy. Je to nevyčerpatelný zdroj inspirace. "

věčné mládí ... Sofia Villani Shikolone známý po celém světě jako Sophia Loren se narodila v Římě dne 20. září 1934. Podle jejích vzpomínek, její zájem o herectví byl inspirován naléhavě zapotřebí, aby se zabránilo hladomoru, která vyústila z druhé světové války.

Nakonec se zúčastnila několika soutěží krásy, vyhrávat tituly, jako je slečna elegance v roce 1950 a stal se finalistou „Miss Italy“ v roce 1951.

ukazuje talent a krásu, když vstoupil do světa filmu, dělat své první kroky v kariéře, která pokračuje dodnes.

V rozhovorech vždycky hrdý na to pořád cítím v pubertě, i když byla v '81.

Jaké je její tajemství? Nemá nic společného s lotiony ani jinými metodami omlazení. Sophia Loren si uvědomit, že za účelem překonání stáří, budete muset zvládnout svou mysl a zobrazit všechny své nadání a kreativitu.

Plynutí času nestane italská herečka důvod k obavám nebo úzkost, ale cítila pochybnosti o sobě v určitém okamžiku v dlouhé historii své kariéry.

Snažila se svými obavami, vždy se snaží zahájit nové projekty a získat je.

Ve svých pamětech „Včera, dnes a zítra“ (vydané nakladatelstvím „Lumen“), uvedl, že ona byla první herečka, která získala ocenění „Oscar“ pro přehrávání neanglické filmu (v roce 1961 za film „Dvě ženy“) . Říká, že „stárnutí může být příjemné, a to i zábava, pokud víte, co dělat většinu času, pokud jste spokojeni s tím, co jsme dosáhli, a pokud budete i nadále ztělesňovat své sny.“

Po více než sto filmů a kariéře více než 60 let, Sophia Loren udržuje sama, což je důvod, proč to je nazýváno „sexy žena na světě“, a dnes to zůstane jedním z hlavních obrazů ženské elegance.

Kromě Sophie má jiné starší hvězdy, které také zaluchenaly propagační kampaň na počest těchto ikon módy a krásy.

mezi nimi i zpěvák Joni Mitchell ('71, Saint Laurent), spisovatel a novinář Joan Didion ('80, Céline), Jane Fonda (78, L'Oreal Paris) a Catherine Deneuve (72 let, Louis Vuitton).


7 Způsobů, jak eliminovat nepříjemný zápach boty

7 Způsobů, jak eliminovat nepříjemný zápach boty

Zajímavých faktů, jak si boj s nepříjemný zápach boty? Někdy vnitřní obložení obuvi shromáždí tolik potu a bakterií, které je obtížné odebrat. Ale nebojte se, protože V tomto článku se dozvíte několik způsobů, jak se zbavit potu a zápachu obuvi . Přečtěte si dál! 1. Způsob jedlé sody dlouho prokázána metodou.

(Zajímavosti)

Spojení mezi kávou a hladem

Spojení mezi kávou a hladem

Někteří vědci věří, že pití kávy způsobuje hlad. Informace o vztahu mezi kávou a hladem naleznete v tomto článku. Výsledky vás překvapí! Káva - nejoblíbenější nápoje jsou skutečnosti, které ukazují, že náš hlad a chuť k jídlu jsou ovládány složitých systémů a jsou závislé na tom, co jíst a pít (to platí pro kávu).

(Zajímavosti)