Lišta s melounem, špenátem a hrozny z unavené svaly


Lišta s melounem, špenátem a hrozny z unavené svaly

Toto chutné recepty pás s meloun, špenáthroznů a uspokojí všechny nutriční potřeby vašeho těla a pomůže překonat únavu svalů.

Není pochyb o tom každý z nich měl dny, kdy svaly ztrácejí pevnost a již nemůže jít o jejich každodenní záležitosti s obvyklou úrovní energie.

Existuje mnoho potenciálních příčin takové dráždivé svalové únavy, ale to v žádném případě není něco, co by mělo být ignorováno. Pokud se budete cítit vyčerpaně každý den, měli byste se podívat na lékařskou recenzi, abyste zjistili, zda je nějaký závažný problém.

Nicméně, ve většině případů, pokaždé, když máte pocit slabosti nebo přetížení, chvilku, aby si tento lahodný a zdravý nápoja energie perepovnyuvatyme jste za pět minut!

Příčiny svalové únavy

Únava svalů je stav, který téměř vždy nastává po těžké fyzické aktivitě. Skutečný problém nastane, když tento pocit neprojde, i když před tím jste nevykonávali aktivní cvičení.

Jaká je příčina? Pokud je tento příběh o vás a neustále trpíte svalovou únavou, pravděpodobně budete chtít tyto body přečíst.

 • Syndrom chronické únavy (CFS) je jednou z nejčastějších příčin svalové únavy nebo bolesti. Častěji postihuje ženy než muže a někdy je spojena s oslabeným imunitním systémem .
 • Někdy může být svalová únava doprovázena slabostí, člověk prostě postrádá sílu. To může být způsobeno různými onemocněními, včetně svalové dystrofie nebo zánětlivé myopatie. Někdy se osteoartritida a artritida projevují také díky svalové únavě.
 • Vzniká bez ohledu na to, zda se člověk angažoval ve sportu a vyrostl těžké předměty, nebo ne. Nedostatek vápníku je jedním z nejdůležitějších faktorů, které charakterizují svalovou únavu. Nezapomeňte, že tento minerální materiál usnadňuje snižování svalových skupin, a když chybí, může dojít k bolesti a únavě.
 • Viz také: "

5 tipů pro zlepšení jater a žlučníku".lišta s melounem, špenátem a hroznů z unavené svaly

Užitečné vlastnosti špenátu svalů

Pokud existuje jeden svět a jediný rostlinný, který zlepšuje zdraví svalů, je špenát. Následuje shrnutí důvodů tohoto tvrzení.

Listy špenátu jsou bohaté na dusičnan, což zvyšuje syntézu bílkovin. Díky tomu napomáhá posílení svalové tkáně.

 • A nezapomeňte, že
 • špenátem je zelenina, která obsahuje nejvíce vápníku. Uvolňování iontůvápníku přispívá ke svalové kontrakci. S cílem maximalizovat nutriční vlastnosti špenát, musí být surové. Nezapomeňte, že vápník obsažený v zelenině, mnohem lepší než v mléčných výrobcích (
 • proces pasterizace může změnit obvyklé živiny v mléce, že méně užitečnédělá).Meloun pro zdraví svalů

Meloun je vynikající a osvěžuje dokonale. Ale víte, že

jsou také bohatým zdrojem sacharidů, vitamínů a minerálů? Navíc toto ovoce brání artritidy a dny, protože to podporuje přirozené vylučování toxinů z těla a zlepšuje zdravotní stav nervů a svalů. Meloun je určitě potřeba jíst!

Hrozny zlepšuje stav svalové

Obvykle sportovci jedí hodně hroznů a rozinky. Doporučujeme jíst červené a fialové hrozny, protože jeho tmavší odrůdy obsahují velké množství antioxidantů a jsou celkově zdravější.

hrozny také obsahuje velké množství hořčíku a draslíku, což činí toto ovoce

 • ideální pro zlepšení fyzické výkonnosti a bojové únavu svalů.Není nic lepšího, než začít svůj den s miskou
 • ovesné vločky s hrozny a ořechy. Takže můžete získat důležité živiny a energii, které potřebujete po celý den. Můžete také chtít číst o

japonskou techniku ​​relaxace receptu pásu s melounem, špenát a hrozny

Složení

1 šálek melouny (150 g) - jakoukoli melounů, které máte rádi

 • 8 listy syrového špenátu
 • 10 červených hroznů
 • 1 šálek voda (200 g)
 • Vaření

Nejprve musíte snížit kusy melounu. Můžete si vybrat jakoukoli sezónní odrůdu, ale ujistěte se, že je to popsáno.

 • Přidejte meloun a špenát do mixéru.
 • Vlákno umyjte a vložte do mísiče přidáním sklenice vody.
 • Rozložte hladkou homogenní kapalinu.
 • Pokud chcete, můžete namísto vody přidat ovesné mléko nebo bílý jogurt. Vše závisí na vašem vkusu.

Vypij to na lačný žaludek pásmu

skvělý start do nového dne a zabránit svalové únavě . Ale jak jsme již řekli dříve, pokud svalová únava nezmizí, je lepší vyhledat lékařskou pomoc.


6 Recepty proti ledvinových kamenů recepty

6 Recepty proti ledvinových kamenů recepty

Ledviny - je součástí vylučovací systém. Oni jsou zodpovědní za odstranění odpadu močí. Vzhledem k tomu, jak důležitou roli toto tělo při čištění krevního řečiště, jeho funkce je životně důležité pro celkové zdraví. Nicméně dehydratací, nadměrné vystavení toxinům a některé choroby krystalizuje minerálů a bílkovin obsažených v moči, ledvinové kameny mohou začít tvořit.

(Recepty)

Zdravý a aktivní start do nového dne s citronem, česnekem a medových receptů

Zdravý a aktivní start do nového dne s citronem, česnekem a medových receptů

Zkoušeli jste někdy smíchat med, česnek a citron? Taková kombinace se může zdát spíše podivná, protože všechny tyto ingredience se dobře nesmějí. Ale ve skutečnosti to vůbec není. Věřte tomu nebo ne, ale pár "česnek - med" je dobře znám při vaření. Navíc, tyto výrobky byly po staletí používány v přírodní medicíně ke zlepšení fungování imunitního systému.

(Recepty)