Strip z červené řepy a mrkve k očistě jater a krevního


Strip z červené řepy a mrkve k očistě jater a krevního

Recepty Pokud je pás, který vyčnívá z odpočinku pro své neuvěřitelné blahodárné vlastnosti a pozitivní vliv na tělo, je to jen pruh řepy a mrkev! Tento nápoj nejen skvěle osvěží v teple a příjemně vychutnává, ale také pomáhá očistit krev a zlepšuje funkci jater pravidelným používáním. Každý den je naše tělo ucpané obrovským množstvím toxinů, které nám zůstávají neviditelné. Podvýživa, užívání drog, znečištěné prostředí a dokonce i stres jsou našimi každodenními nepřáteli, které zhoršují fungování jater.

To je důvod, proč dnes chceme nabídnout, abyste přidali do své denní dávky další dobrý nápoj - pruh řepy a mrkve. Jste připraveni

Červená řepa pro čištění jater a krve

Má řepa opravdu pomáhá vyčistit krev a léčit játra? Ano, určitě! Zajistěte, aby řepa byla víc než jen zelenina a v dnešním článku jsme rádi, že to dokážeme. Existuje mnoho

antioxidanty Samozřejmě, že již několikrát slyšel o tom, co to nutné a vhodné k tělu, jsou antioxidanty, ale víte, co je známo, tyto přírodní prvky?

Zabraňují předčasnému stárnutí.

 • Zpevňují buňky, čímž prodlužují jejich život. To je velmi důležité pro správné fungování jater.
 • Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání tkáně vnitřních orgánů a zlepšují celkovou pohodu.
 • Regulují krevní tlak.
 • Červená řepa obsahuje více antioxidantů než většina ostatních zelenin.

Jsou bohaté na karotenoidy, beta-karoten a flavonoidy. Díky těmto prvkům má řepa tak příjemnou malinovou barvu. Vzhledem k vysokému obsahu živin je řepa účinným přírodním prostředkem ke zlepšení funkce jater, zejména u pacientů s infiltrací mastných jater. Například, v roce 2012 v Journal of Medicine

New England byl zveřejnění studie, která ukázala zlepšení u pacientů s ztučnění jater po několika měsících pravidelného užívání řepné šťávy. Výsledky pacientových testů ukázaly snížení hladiny tuků v játrech a snížení zánětlivého procesu.

Řepa zlepšuje metabolismus a odbourává tukové

proužek z červené řepy a mrkve nejen vám vitální energii, ale také vám pomůže zhubnout. Tento nápoj bude skvělá volba jak pro začátek dne, tak pro konzumaci před hlavním jídlem.

Řepa obsahuje hodně vlákniny. Je to vlákno, které pomáhá odstraňovat toxiny ze střev, které brání správné asimilaci živin z potravin.

 • Zlepšuje fungování střeva.
 • Neumožňuje ukládání mastných lipidů do jaterních buněk.
 • Červená řepa zlepšuje metabolismus a optimalizuje fungování lymfatického systému.
 • Řepa čistí krev a chrání srdeční

od pradávna řepné šťávy je připočítán s možností čištění krve a posílení imunitního systému. Moderní studie prokázaly pravdivost tohoto tvrzení.

Řepa obsahuje hodně draslíku, což činí tuto zeleninu účinnou v boji proti hypertenzi.

 • Červená řepa snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
 • řepy šťáva obsahuje živiny, jako je hořčík, fosfor, kyseliny listové a vitamínů A, B a C. Mrkev
 • čistí krev a játra

asi všichni víte o mrkev - je to prospěšné pro zrak a pomoci opalovací krém Ve skutečnosti má však tato zelenina mnohem neuvěřitelnější vlastnosti.

Pravidelná konzumace mrkve zlepšuje krevní oběh.

 • V mrkev obsahuje velké množství vitamínů A, C a E a mnoho minerálních látek a antioxidačních látek. A co je nejdůležitější - mrkev má téměř žádné kalorie!
 • Pokud vitamin je důležité optimalizovat obnovu jaterních buněk, je to jen komplex vitamínů B
 • Mrkev obsahuje jak mnoho z těchto vitaminů, který umožňuje opustit spotřebu živočišných produktů. Kromě toho, mrkev obsahují hodně draslíku a fosforu, které jsou nezbytné pro obnovení nervových buněk a čištění krve.
 • mateřské buňky mrkve jsou bohaté na vitamin A. Když se dostane do krevního oběhu, je převeden na retinol, který pomáhá opravy poškozené buňky toxinů.
 • Jak vařit cukrovou řepu a mrkev? Složení

:

1 středně velké červené řepy (vařené) 2 mandarinky

 • 2 mrkve 1 šálek vody (200 ml)
 • Metoda:

Tento proužek je velmi jednoduché na přípravu. Za prvé, měli byste mrkvu dobře vyčistit a nakrájet na kousky. Pak rozdělit na plátky mandarinky (můžete nahradit oranžově) a řepa nakrájíme na 4 kusy, aby bylo snazší zabít pyré.

Když připravíte všechny ingredience, umístěte je do mixéru. Zbavte všech výrobků, dokud nebude dosažena hladká struktura a homogenní konzistence. Doporučujeme přidávat sklenici vody tak, aby pás nebyl příliš silný.

Takový pásek je nejlepší pít ráno.

Postupně začnete zaznamenávat prudký nárůst energie a zlepšit svou pohodu.


ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem

ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem

Pružina a podzim - ideální období pro dokončení čištění těla. Měli byste očistit své tělo toxinů, které se hromadí v důsledku špatné výživy, špatné návyky, sedavým životním stylem, znečištění životního prostředí, negativních emocí a obrovským množstvím dalších faktorů. Všechny tyto faktory mohou mít významný vliv na zdraví, pokud neděláte nic, co by vaše tělo bylo jasné.

(Recepty)

Nejlepší prostředek proti komárům domácí recepty

Nejlepší prostředek proti komárům domácí recepty

Nejhorší část léta a horkých dnech - je komáři. Tyto hmyz se nejen nudit s jejich bzučení na uších, ale také kousnout, po kterém zůstávají jizvy. Nediskriminují podle věku, kousají všechny. I když některé studie uvádějí, že komáři koušou lidi selektivně (někteří tvrdí, že typ krve, jiní - prostřednictvím potu), je lepší se jim vyhnout dostat do vašeho domova.

(Recepty)