Strip pro posílení vlasy a nehty a obnovu pokožky


Strip pro posílení vlasy a nehty a obnovu pokožky

Health Zdejemné vlasy, které také křehké a snadno padá? Všimli jste si, že vaše kůže je suchá nebo chcete zabránit vzniku vrásek? Máte křehké nehty s malými bílými skvrnami nebo vertikálními liniemi?

Vnější přitažlivost a krása z velké části závisí na vnitřním stavu organismu. Ideální rovnováha vitamínů, minerálů a stopových prvků bude vaši pokožku, nehty a vlasy zdravé ve vzhledu. Nicméně, je zřejmé, že tato rovnováha je taková, jaká by měla být. Například na podzim nebo na jaře může být avitaminóza.

V tomto případě byste si určitě měli přečíst tento článek, abyste zjistili, jaké vitamíny jsou potřebné pro vlasy a nehty, stejně jako pro kůži. Chceme nabídnout recepty na některé koktejly bohaté na křemík, biotin a vitamín A a mnoho dalších živin. Tyto koktejly lze denně snídat. Posilují a obnovují vlasy, kůži a nehty a kromě toho jsou velmi chutné.

Velmi výživný pruh

Žaludek je jednoduchý a atraktivní způsob, jak obohatit své tělo množstvím vitamínů, minerálů a dalších živin. Jsou také velmi výživné a pomohou vám udržet zdravou tělesnou hmotnost. Proto se doporučují všem lidem.

Limuzína je skutečný poklad pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví. Namísto čerstvé kaše nebo dietních polévek můžete žvýkat s lahodnými a zdravými koktejly. Limuzíny jsou dobré snídaně, bohatý oběd, lehká večeře a jedinečný dezert.

Nabízíme Vám několik receptů zaměřených na zlepšení vlasů, pokožky a nehtů. Pokud pijete tyto nápoje denně, je to možné, že uvidíte další pozitivní změny ve vašem těle a začnete se cítit mnohem lépe. Doporučujeme jim pít ráno, na snídani. Můžete pijete pití při jednom jídle ráno nebo nalít požadované denní množství pásku do láhve a pít alespoň celé ráno.

Můžete také pít proužek a v odpoledních hodinách, ale nedoporučujeme užívat nápoj více než jednu sklenku, protože je velmi výživné, a odpoledne jsme se obvykle nemají tráví hodně energie.

Vyzkoušejte tyto dráhy a pak můžete kombinovat další ingredience, abyste vytvořili nové recepty. Jsme přesvědčeni, že vaše rodina bude spokojena.

Světelný, bohatý na křemík

Křemík je součástí struktury vlasů, kůže a nehtů. Kromě toho, v průběhu doby, vaše tělo ztrácí křemík, a to zejména po 40 letech, a především se vyskytuje u žen v důsledku ztráty estrogenu během menopauzy může urychlit vznik nedostatek křemíku.

Aby koktejl, používáme výrobky, které jsou bohaté nejen v křemíku, ale také obsahovat další prospěšné vitaminy a minerální látky: Oves

:

 • to obilovin je významným zdrojem křemíku (595 mg na 100 g). Vitaminy a minerální látky se nacházejí v jsou oves zapojeny do důležitých procesů, které se vyskytují v těle a tím chrání naše tělo před různými nemocemi. A kromě ovesné vločky - nádherné, vysoce výživné a bohaté snídaně hruška
 • : jeden ovoce s nejvyšším obsahem křemíku, který také dává sladkou chuť pruhu. Pivovarské kvasnice :
 • Tento doplněk stravy je velmi užitečné pro přírodní ošetření pokožky, vlasů nebo nehtů, ale také má vysoký obsah oxidu křemičitého. Pivní kvasnice pro vlasy jsou účinným prostředkem pro jejich saturaci bílkovinami, tuky, vitamíny a minerály. počet složek na dvě části:

2 lžíce ovsa, původně namočené po dobu dvou hodin ve vodě, nebo ještě lépe se sklenicí ovesné mléko.

 • 2 zralé hrušky.
 • Pokud používáte pásmo pro tento ovesných vloček (ovesných vloček), které je třeba přidat 150 ml vody.
 • Strip bohaté na biotin

Biotin, také označovaná jako vitamin H nebo vitamin B7, je důležité živiny pro mnoho tělesných tkání, jako jsou vlasy, kůže a nehtů, zejména když jsou ve špatném stavu.

U tohoto pásma, budeme používat tyto složky: banán

:

 • je jedním z plodů, které jsou velmi vysoký obsah biotinu. Jahoda :
 • tím rozdílem, že obsahuje velké množství vitamínů, ale také přidává úžasnou chuť a jste spokojeni pít koktejl. Ořechy :
 • mají také vysoký obsah biotinu, a vitamin E a zdravé tuky.počet složek na dvě části: 1 zralý banán

 • 6-8 jahody zralé jahody 5
  • oloupaných vlašských ořechů 150 ml vody.
  • Strip bohaté na vitamín A

  Vitamin A, který se vyskytuje převážně v ovoci oranžové a zelené, podporuje regeneraci tkání a bojuje proti vysušení vlasů a pokožky.

  dostatečné množství vitamínu nalezené v mrkvi, zvonovitou sladkou papriku, špenát, brokolice. Vitamin A je vitamín rozpustný v tuku, který se v těle hromadí.

  Takže pokud jste pravidelně doplňovat tělesné zásoby vitaminu, vlasů a nehtů a kůže vám poděkuje svým vzhledem. Doporučujeme tento koktejl zvláště pro ty lidi, kteří mají příliš mnoho vlasů a kůži. Je velmi užitečné pro urychlení růstu vlasů i nehtů. Mrkev

  :

  • mrkve jsou velmi bohaté na vitamin A, a přes to, kapela bude mít krásnou barvu a je přirozeně sladký. Avocado :
  • Toto ovoce obsahuje celou spíž užitečných živin, což je důvod, proč musí být zahrnuty ve stravě. Mléko:
  • je dobrým zdrojem vitamínu A za předpokladu, že ho dobře rozložíte. Pokud tomu tak není, může být nahrazen kefír, jogurt nebo jiný zeleninový nápoj.Ingredience pro dvě porce: 2

  vyčištěny a opotřebované mrkev 1 zralé avokádo

   • 1 šálek mléka nebo jogurtu, kefír nebo rostlinných nápojů.
   • Je zřejmé, že vaření těchto nápojů vyžaduje úsilí a časově náročné. Ale není to naše zdraví za to? Opravdu!

   Obrázky s laskavým svolením Foodmayhemcom, eleana spíž a Robin Lee.


   Making

   Making

   Foot je jedním z nejatraktivnějších částí ženského těla, ale vyžadují řádné péči a společné problémy by měla být léčena přírodními prostředky, a to nejen z estetických důvodů, ale také proto, že se jedná o naše zdraví, celulitidu, strita, letargie, obezita, křečové žíly atd. V tomto článku se budeme sdílet osvědčené přírodní prostředky pro boj proti těmto problémům získat dobré nohou, urostlý a zdravé!

   (Krása)

   Jak zacházet s vlasy před spaním

   Jak zacházet s vlasy před spaním

   Zdraví Většina z nás péče o vlasy v průběhu dne, kdy to spadne pod vlivem různých faktorů, které mohou oslabit a poškodit ji. Večer vlasy - je nejlepší způsob, jak se bránit nějaké destruktivní účinky, a tím, že ji poskytnou živiny a dává mu čas na zotavení. Existuje mnoho různých procedur a doporučení, které vám pomohou pečovat o své vlasy před spaním, takže můžete využívat doby odpočinku se zotavit.

   (Krása)