Gazy stimulovat duševní činnost a zlepšit náladu


Gazy stimulovat duševní činnost a zlepšit náladu

koktejly recepty jsou chutné a snadno připravit a výživné energie.

Tento koktejl je kouzelná formule zvýšení aktivity produktivity během dne.Kromě toho skupina zlepšuje náladu.

káva nestačí k udržení hladiny energie v průběhu celého dne.energetické rezervy bude trvat déle než hodinu nebo půl.

však Kombinací těchto dvou složek, jako je avokádo a neslazeného kakaa,získáte nejen nával adrenalinu, ale i pocit sytosti po celý den.

ujistit, že energetický nápoj nepomohlo zvýšit velikost vašeho pasu. Ve skutečnosti toto ovoce vlákno podporu hubnutí, a mastné kyseliny poskytují pocit sytosti.

Váš mozek vám poděkuje, a vaše nálada zlepší, protože nemají probudit se ráno s bolestí hlavy.

avokádo a čokolády stimuluje mozkové funkce

kalorií kombinovaných produktů, jako je čokoládaavokáda a většina našich čtenářů pravděpodobně vnímána jako bomba. Ve skutečnosti jsou tyto víry jsou daleko od pravdy.

by měl rovněž číst: zdraví Nápoje z psychické únavy

Oba produkty nasycení mozek. Ale musíme vědět, jak je používat. V dnešním článku se budeme zveřejňovat veškeré informace, které potřebujete vědět.

čokoláda zpomaluje zhoršování kognitivních funkcí

stimulovat mozek nepoužívá organické tmavé kakaový prášek, bezlepková a cukr.

tento klasický vitaminové doplňky, které jsou prodávány v lékárnách a specializovaných supermarketech potravin. Vzorec se skládá pouze z tmavého kakaového prášku a všechny vitamíny, bez laktózy.

můžete zkusit přidat několik gramů čokolády. Nabízíme výběr organické složení jako nejlepší volbou pro naše zdraví.

Vezměme si některé z výhod čokolády, které zlepšují funkci mozku:

 • Podle článku, který vyšel v DailyMedical, pravidelná konzumace čokolády má určitý přínos pro zdraví mozku, pomáhá bojovat s omezenou kognitivní schopnosti.
 • průzkumu, provedený v roce 2016 na univerzitě v Adelaide (Austrálie), ukázaly, že denní příjem 25-28 g tmavé čokolády, která neobsahuje žádný cukr, zlepšuje funkci mozku v důsledku vysoké koncentrace flavonoidů, hořčíku a vitamínů skupiny B v flavonoidů B. hořká čokoláda je stejně užitečné jako ti nalezený v červeném víně, čaji, hrozny a jablka.
 • Nejlepší čas na konzumaci čokolády je dnes ráno.To je doba, kdy tělo lépe asimiluje tyto typy výrobků. Poté potřebuje mozku nejvíce energie k zaostření a práci s pamětí.

zlepšuje náladu Avocado Avocado bohaté na mono-mastných kyselin, druh tuku, který tělo potřebuje k udržení zdraví srdce.

 • Ale nepřehánějte to. Jedzte půl avokáda každý den nebo každý druhý den.
 • Podle studie zveřejněné v článku kritické posouzení potravin a výživy,avokado obsahuje kyselinu listovou, která zabraňuje hromadění homocysteinu v mozku.
  Tato látka může poškodit krevní oběh a zabránit požití živin v mozku.
 • Nadměrné homocystein také může mít vliv na produkci serotoninu, dopaminu a noradrenalinu. Tyto neurotransmitery jsou odpovědné za regulaci nálady a spánkového cyklu a elánem.

Neváhejte a užít čokolády a avokádo kombinaci v jemné kapele, která stimuluje mozek a bojuje „Morning apatie.“

Jak pás takový, že podporuje duševní aktivitu a zlepšení nálady

Ingredience

 • 1 šálek mandlové mléko
 • půl avokádo
 • 1 a půl lžíce organického kakaového prášku bez cukru
 • 10 borůvky
 • 1 polévková lžíce organické kokosový olej *

* Pokud Nemáte kokosový olej, přidejte lžíci medu. Přečtěte si

Udělej si energetické nápoje

metoda Jak bylo uvedeno výše, může být hořká čokoláda prášek zakoupit v obchodech. Jedná se o klasický doplněk energie, který se používá pro mnoho diet.

 • Nejprve musíte nakrájet avokádo na polovinu a nakrájet na malé kousky.
 • Mixujte vše v mixéru. Mandle je ideální přísada pro stimulaci mozkové aktivity.
 • Vše promíchejte do homogenní hmoty. Ujistěte se, že chuť je absolutně nepřekonatelná; vaše zásobování energií se zvýší a nálada se výrazně zlepší.

Na co čekáš? Zkuste to!


Džus a pás vypadávání vlasů Recepty

Džus a pás vypadávání vlasů Recepty

Přes měnící se roční období a změny, ke kterým dochází v těle, takže chladné období, lidé ztratit více vlasů, než je obvyklé. A právě v tomto období mnozí lidé nakupují více vitamínu aplikací, doufat, aby se zabránilo tak nadměrnému vypadávání vlasů. V tomto článku se budeme diskutovat o jeden z nejpřirozenějších způsobů, jak zabránit vypadávání vlasů, a to vařením šťávy a minerální zónu, která uspokojí vaše vlasy esenciálních živin a minerálů.

(Recepty)

Pás s citronem a papájou pro detoxikace žaludku

Pás s citronem a papájou pro detoxikace žaludku

Potravinové recepty - je jedním z nejlepších možných potěšení v životním , ale také skvělý způsob, jak poskytnout tělu živiny, které jsou nezbytné pro správnou funkci vnitřních orgánů. Nejzávažnějším problémem v moderním světě je neschopnost nebo neochota mnoha lidí dodržovat zásady správné výživy. Výsledkem je, že většina lidí trpí negativními vlivy malnutrice nebo vysokému obsahu škodlivých látek ve výrobcích a jiných chemických látek, které poškozují tělo.

(Recepty)