Gazy stimulovat duševní činnost a zlepšit náladu


Gazy stimulovat duševní činnost a zlepšit náladu

koktejly recepty jsou chutné a snadno připravit a výživné energie.

Tento koktejl je kouzelná formule zvýšení aktivity produktivity během dne.Kromě toho skupina zlepšuje náladu.

káva nestačí k udržení hladiny energie v průběhu celého dne.energetické rezervy bude trvat déle než hodinu nebo půl.

však Kombinací těchto dvou složek, jako je avokádo a neslazeného kakaa,získáte nejen nával adrenalinu, ale i pocit sytosti po celý den.

ujistit, že energetický nápoj nepomohlo zvýšit velikost vašeho pasu. Ve skutečnosti toto ovoce vlákno podporu hubnutí, a mastné kyseliny poskytují pocit sytosti.

Váš mozek vám poděkuje, a vaše nálada zlepší, protože nemají probudit se ráno s bolestí hlavy.

avokádo a čokolády stimuluje mozkové funkce

kalorií kombinovaných produktů, jako je čokoládaavokáda a většina našich čtenářů pravděpodobně vnímána jako bomba. Ve skutečnosti jsou tyto víry jsou daleko od pravdy.

by měl rovněž číst: zdraví Nápoje z psychické únavy

Oba produkty nasycení mozek. Ale musíme vědět, jak je používat. V dnešním článku se budeme zveřejňovat veškeré informace, které potřebujete vědět.

čokoláda zpomaluje zhoršování kognitivních funkcí

stimulovat mozek nepoužívá organické tmavé kakaový prášek, bezlepková a cukr.

tento klasický vitaminové doplňky, které jsou prodávány v lékárnách a specializovaných supermarketech potravin. Vzorec se skládá pouze z tmavého kakaového prášku a všechny vitamíny, bez laktózy.

můžete zkusit přidat několik gramů čokolády. Nabízíme výběr organické složení jako nejlepší volbou pro naše zdraví.

Vezměme si některé z výhod čokolády, které zlepšují funkci mozku:

 • Podle článku, který vyšel v DailyMedical, pravidelná konzumace čokolády má určitý přínos pro zdraví mozku, pomáhá bojovat s omezenou kognitivní schopnosti.
 • průzkumu, provedený v roce 2016 na univerzitě v Adelaide (Austrálie), ukázaly, že denní příjem 25-28 g tmavé čokolády, která neobsahuje žádný cukr, zlepšuje funkci mozku v důsledku vysoké koncentrace flavonoidů, hořčíku a vitamínů skupiny B v flavonoidů B. hořká čokoláda je stejně užitečné jako ti nalezený v červeném víně, čaji, hrozny a jablka.
 • Nejlepší čas na konzumaci čokolády je dnes ráno.To je doba, kdy tělo lépe asimiluje tyto typy výrobků. Poté potřebuje mozku nejvíce energie k zaostření a práci s pamětí.

zlepšuje náladu Avocado Avocado bohaté na mono-mastných kyselin, druh tuku, který tělo potřebuje k udržení zdraví srdce.

 • Ale nepřehánějte to. Jedzte půl avokáda každý den nebo každý druhý den.
 • Podle studie zveřejněné v článku kritické posouzení potravin a výživy,avokado obsahuje kyselinu listovou, která zabraňuje hromadění homocysteinu v mozku.
  Tato látka může poškodit krevní oběh a zabránit požití živin v mozku.
 • Nadměrné homocystein také může mít vliv na produkci serotoninu, dopaminu a noradrenalinu. Tyto neurotransmitery jsou odpovědné za regulaci nálady a spánkového cyklu a elánem.

Neváhejte a užít čokolády a avokádo kombinaci v jemné kapele, která stimuluje mozek a bojuje „Morning apatie.“

Jak pás takový, že podporuje duševní aktivitu a zlepšení nálady

Ingredience

 • 1 šálek mandlové mléko
 • půl avokádo
 • 1 a půl lžíce organického kakaového prášku bez cukru
 • 10 borůvky
 • 1 polévková lžíce organické kokosový olej *

* Pokud Nemáte kokosový olej, přidejte lžíci medu. Přečtěte si

Udělej si energetické nápoje

metoda Jak bylo uvedeno výše, může být hořká čokoláda prášek zakoupit v obchodech. Jedná se o klasický doplněk energie, který se používá pro mnoho diet.

 • Nejprve musíte nakrájet avokádo na polovinu a nakrájet na malé kousky.
 • Mixujte vše v mixéru. Mandle je ideální přísada pro stimulaci mozkové aktivity.
 • Vše promíchejte do homogenní hmoty. Ujistěte se, že chuť je absolutně nepřekonatelná; vaše zásobování energií se zvýší a nálada se výrazně zlepší.

Na co čekáš? Zkuste to!


Recept dort bez mouky, mléka a cukru receptů

Recept dort bez mouky, mléka a cukru receptů

Každý den tam jsou více a více lidí, kteří se starají postoj k tomu, co jedí a chtějí omezit používání, například laktóza nebo gluten obsažené v potravinách. Jiné potraviny, jako je bílý cukr, by měly být zcela vyloučeny ze stravy, protože jsou jedem pro zdraví. V tomto článku se budeme sdílet recept th lahodný koláč také, který neobsahuje mučí , na cukry a mléčných výrobků s zápasů.

(Recepty)

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Rostlinné mléko je skvělou alternativou pro ty, kteří nemohou z určitých důvodů konzumovat laktosové výrobky . Je také vhodný pro lidi, kteří chtějí změnit svůj styl stravování nebo diverzifikovat stravu. Připravte takové mléko na bázi čisté vody přidáním některých rostlin. Tento nápoj obsahuje podstatně méně kalorií než běžné kravské mléko a vůbec neobsahuje cholesterol.

(Recepty)