Smoothies na hubnutí s jahodami, ovesné vločky a zázvor receptů


Smoothies na hubnutí s jahodami, ovesné vločky a zázvor receptů

Nyní nastal čas, kdy se začnete starat o přibývání na váze přes použití příliš mnoho sladkostí a nezdravé potraviny. Můžete si však vzít bezpečnostní opatření: tato hubice je jednou z možností.

V tomto článku najdete chutný receptkapele tři zdravé a výživné složky: jahody, oves a zázvor - to pomůže zbavit se těch kila navíc.

Co by měla být hubička?

zhubnout zdravý způsob a bez rychlý návrat do extra kilogramů musíte zastavit počítání kalorií, a místo toho se snaží snížit spotřebu tuků a začít vybírat přirozené a zdravé potraviny. Bude vás vyživovat, poskytnout pocit pohody a umožní vám nadále užívat to, co jíte bez hladovění.

Smoothies na hubnutí - to nápoj s ovocem, zeleninou, celozrnných výrobků, zdravých tuků a koření, které dodá vašemu tělu to, co potřebuje, a živiny, které přispívají ke snížení hmotnosti .

Dobrý pásmo pro hubnutí by mělo zahrnovat:

 • Čerstvé ovoce nebo zeleniny
 • za studena lisované oleje Sacharidy jsou bohaté na vlákninu
 • koření nebo jiné přísady, které podporují efekt, který tak touží.

Vlastnosti přísad, které pomáhají zhubnout

Veškeré potraviny obsahují kalorie. Nicméně, někdy při použití některých potravintělo spálí více kalorií než obsahují, což přispívá ke snížení hmotnosti.

Některé přísady obsahují vlákninu, která poskytuje pocit sytosti a zlepšuje funkci střeva a zvyšuje metabolismus, aby vypálil více kalorií.

Jahody

Tato lahodná malá červená bobulevám pomohou zhubnout a současně si vychutnat jídlo.

Mají čistící a diuretické vlastnosti, tj.odstraňují toxiny a tekutinu z těla.

Navíc jsou jahody bohaté na vitamín C a minerály, jako je železo, draslík a jód - pomáhají předcházet nedostatku živin v těle.

Oves

Nemůžetepřidat ovesné vločky do zdravé a vyvážené stravy. Ačkoli nemá příliš málo kalorií, obsahuje mnoho živin, které pomáhají vyhnout se zdravotním problémům a dosáhnout požadované hmotnosti.

Tyto obiloviny jsou velmi bohaté na vlákninu, minerální látky, jako je například železo, zinek a hořčík, a mastných kyselin.

Je velmi výživné jídlo, které poskytuje energii, reguluje hladinu cukru v krvi, se potýká s úzkostí a zlepšuje trávení.

To je skvělý způsob, jak bojovat s hladem, což způsobuje přejídání jídla. Zázvor

této exotické, osvizhalna a chutné koření vyniká díky své schopnosti zvýšit metabolismus

, který usnadňuje spálit kalorie. Ginger také pomáhá

regulovat chuť k jídlu, boj proti zadržování tekutin a snižuje otoky. Ginger dokonale doplňuje všechny recepty, protože usnadňuje trávení a zlepšuje vůni vašeho jídla. Příprava

kapela hubnutí recept pásmo - velmi jednoduchá a

si můžete vychutnat snídani nebo mezi jídly , bez ohledu na to, zda chcete shodit pár kilo, nebo udržet vyrovnaný váhu.Přísady pro jeden pás

5 zralé jahody

 • 2 lžíce ovesných vloček (16 g)
 • 1 špetka čerstvě strouhané nebo mletého zázvoru
 • 1 šálku vody (200 ml)
 • trochou stevia nebo medu osladit (touhu)
 • Doporučujeme zvolit pouze bioprodukty, zejména jahody a ovsa

, abyste se ujistili, že nejsou kontaminovány pesticidy, které jsou škodlivé pro zdraví.Vaření

Před noční dobou namočte ovesné vločky do šálku vody.

 • nutné, aby je alespoň po dobu několika hodin, aby se usnadnilo míchání a zlepšit schopnost těla trávit těchto trav. ráno, přidejte všechny ingredience v mixéru (jahody, ovesná mouka, voda, ve kterém namočené a zázvor).
 • Beat, dokud nedosáhnete homogenní strukturu.
 • Tento pás bude velmi hustý a krémový. Pokud chcete, aby byla poněkud vzácnější, přidávejte více vody.
 • Při přání můžete oslabit dráhu medem nebo steviem.
 • Podávejte s polovinou jahody a čerstvým zázvorem.
 • Vychutnejte si!
  Lahodný banán a kurkuma pro čištění jater

V tomto článku chceme sdílet recept na lahodný banán a kurkuma pás. Pokud ji pravidelně užíváte, přispěje to ke zdraví jater.


Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Rostlinné mléko je skvělou alternativou pro ty, kteří nemohou z určitých důvodů konzumovat laktosové výrobky . Je také vhodný pro lidi, kteří chtějí změnit svůj styl stravování nebo diverzifikovat stravu. Připravte takové mléko na bázi čisté vody přidáním některých rostlin. Tento nápoj obsahuje podstatně méně kalorií než běžné kravské mléko a vůbec neobsahuje cholesterol.

(Recepty)

10 Tipů pro výrobu dokonalé bramborové kaše

10 Tipů pro výrobu dokonalé bramborové kaše

Bramborové kaše jsou skvělé jídlo pro rodinný oběd nebo slavnostní večeři. Tento populární příloha může být vařené v mnoha různých variantách, a to je jistě skvělý doplněk k jiné pokrmy jako slavnostní tabuli a s obvyklým večeři. Na první pohled se toto jídlo může zdát velmi jednoduché, ale ve skutečnosti, abyste připravili perfektní bramborovou kaši, musíte mít dobré kulinářské dovednosti.

(Recepty)