Delicious léčivé nápoje s ananasem kůra


Delicious léčivé nápoje s ananasem kůra

Recepty Znáte s ananasem kůry můžete udělat chutné nápoje, které obsahují všechny léčivé vlastnosti ananasu, a to toto: boj proti škůdcům, zadržování tekutin, úlevu od zácpy a zánět?

Takže vás ani nenapadne házet ananas. Nyní v tomto článku se budeme vysvětlovat všechny své léčivé vlastnosti a krok za krokem recepty ukazují dvě jednoduché nápoje s ananasovou kůru: odnin nápoj - Pineapple kůra je vařená a další - kvašený nápoj, je bohaté na probiotika. Léčivé vlastnosti

Jestliže zárodek skutečně ekologické, pokud je to možné, doporučujeme také jíst své kůži, protože má mnoho prospěšných vlastností. To zahrnuje ananas. Ananas výhodou je skutečnost, že ovoce obvykle obsahuje pesticidy, protože se v podstatě může růst, aniž by mnoho problémů, které jsou charakteristické pro mnoho jiných ovocných rostlin.

 • Základní vlastnosti pomáhají v boji proti střevní parazity
 • podporuje dobré trávení, protože obsahuje bromelin - enzym, který zlepšuje trávení. Je to ideální dezert ke konzumaci po jídle maso nebo ryby. Na druhou stranu, nedoporučujeme ho kombinovat v jednom jídle sacharidy (s moukou, těstoviny, brambory, atd)
 • zlepšuje funkci střev, zmírňuje zácpu a zabraňují hemoroidy
 • Chrání mikroflóru ve střevech
 • Je to silný přírodní protizánětlivý ovoce že velký potlačuje zánět různého původu
 • přispívá k urychlení hojení ran, které se vyskytují, ať už prostřednictvím nehodách nebo po operaci
  • má protirakovinné vlastnosti zlepšuje krevní oběh a má antikoagulační ow styvosti
  • pomůže zhubnout a boj proti celulitidě
  • To je vynikající diuretikum ovoce, který vám pomůže zbavit se přebytečné tekutiny v těle
  • Kromě toho, že velmi ovoce má mnoho léčivých vlastností, ananas kůže - je také vynikající čistič krve

  nápoj vařený ananas slupkou

  One nejjednodušší nápoje s ananasem skinů, takže si můžete připravit: wash dobře

  ananas a vyčistit z kůže.

  Řez kůru na velmi malé kousky a uvaříme asi litru vody, za předpokladu, že v případě, ananasu střední nebo velké.

  Vařte na nízké teplotě v povlečené pánvi po dobu patnácti nebo dvacet minut.

  Pak ponechte 5 minut vychladnout.

  Osladit med nebo stevia.

  Můžete pít horké, čerstvé, to je jenom uvařené nebo dokonce studené.

  Enzym Pineapple Drink

  Jedná se o mírně odlišný recept, který se obvykle vaří ve střední a jižní Americe. Není to ani příliš složité a můžete ho dokonce předložit ke stolu, abyste své hosty překvapili. Tento nápoj je skvělý pro použití s ​​masem nebo rybími pokrmy, jen proto, že funguje skvěle pro trávení.

  Kromě toho, jelikož se jedná o nápoj, který se připravuje fermentací, má velké množství probiotik, které dále zlepšují zdraví vašich střev.

  Metoda vaření

  Budete potřebovat velký ananas nebo dvě jídla, ujistěte se, že jsou zralé. Dobře je umyjte a oloupejte.

  Kůru nakrájejte na malé kousky a umístěte je do skleněné nebo keramické nádoby, která může být pevně utěsněna. Také nalít 2 litry vody do nádoby a přidat libru hnědéhošpenátu cukrunebo cukrového sirupu. ◊ Pevně ​​uzavřete nádobu a nechte jej trvat 48 hodin při pokojové teplotě.

  Když projíždějí dva dny, napněte všechny pevné zbytky. Přidejte další litr vody a nechte znovu trvat 12 hodin.

  Po této době přidejte další tři čtvrtiny litru vody a nápoj je připraven.

  Před podáváním do stolu doporučujeme ochladit nápoj v chladničce.

  Můžete také uložit do mrazícího boxu.

  Během procesu fermentace

  v tomto nápoju nejprve poroste probiotické mikroorganismy. Pokud ho necháte delší dobu, změní se na alkoholický nápoj a pak na ocot. Můžete dát tomuto nápoji jakoukoli jinou vůni,

  přidání oranžové nebo grapefruitové kůry, skořice nebo škeble do kontejneru s arašídovým ananasem. Nejnovější tipy

  Je důležité pěstovat ananas pesticidy

  dvou důvodů: za prvé, budete jíst přímo v surové a upravené pitné syrové potraviny chemii v dlouhodobém horizontu může být škodlivé pro vaše zdraví; a za druhé, protože použití ananasu má za cíl zbavit se škodlivých mikroorganismů a získat užitek. Obrázky s laskavým svolením Neil-Farnworth, Noema Perez a haleysuzanne


  Zelené nápoje - nejlepší způsob, jak spalovat tuk recepty

  Zelené nápoje - nejlepší způsob, jak spalovat tuk recepty

  Zelené nápoje zejména doporučené pro čištění tělo toxinů a spalování tuků, protože vysoký obsah vitamínů a minerálů v jejich složení velký dělat tyto procedury opravdu účinná. Budeme vám vyprávět o několik zeleného nápoje , které by svými vlastnostmi - jsou velmi efektivní při spalování tuků a tím jsou užitečné zejména pro ty, kteří chtějí zhubnout přirozeně, aniž by se uchylovat k léčbě nebo k činnostem, které by mohly ohrozit vaše zdraví kombinace kiwi, špenát a salát Kombinace těchto tří produktů se stanou chutné a zdravé šťávy s vysokým obsahem vlákniny, chlorofyl a antioxidanty.

  (Recepty)

  šťáVy z zánět jater, slinivky břišní a ledvin Recepty

  šťáVy z zánět jater, slinivky břišní a ledvin Recepty

  Nejlepší způsob, jak snížit zánět v orgánech, zodpovědný za čištění těla a regulovat provoz v obecném - jíst čerstvé ovoce a zeleninu, které obsahují hodně vody a antioxidantů. Jak jste si dobře vědomi toho, zdravá játra, je synonymem pro zdraví a pohodu. Ledviny také hrají důležitou roli při odstraňování toxinů a přebytečné tekutiny, a také zapojený do dalších funkcí: regulaci krevního tlaku , produkci vitaminu D a hormony.

  (Recepty)