3 Fráze, aby se znovu milovali za 3 minuty


3 Fráze, aby se znovu milovali za 3 minuty

Někdy dáváme sebevědomí do rukou ostatních. Zapomínáme na to, co si zasloužíme a na co si zasloužíme tolik, že se znovu nemůžeme milovat.

Je pravda, že takový psychologický fenomén je zakořeněn v dětských a minulých zkušenostech, které formují naši osobnost.

Musíte však pochopit, že když přijde o lásku k sobě, je třeba věnovat pozornost každému dni. Nikdy nezapomínejte na své vlastní potřeby a význam.

Bavte se sami - neznamená, že se stanete narcis nebo sobecký. Vůbec ne.

Je vzdělaný, inteligentní, má dobrou intuici, zná své hranice a práva (stejně jako práva jiných lidí samozřejmě). Představte si tuto lásku jako křehký klenot.

Čím více ji lesknete, tím jasněji svítí a více vás inspiruje. Nicméně, existují dvě pravidla, která musíte dodržovat v této vzácné věci:

nenechávejte to někomu jinému a nedovolte, aby ho někdo zlomil. Dnes vás budeme inspirovat

3 frázemi, které vám pomohou znovu milovat sebe a postarat se o své vlastní pohodu a štěstí. 1. "Nechte si to, co si zasloužím, není sobeckost, ale projev lásky k sobě"

Možná, že fráze jako:

"Musíte se opět milovat, protože jinak vás nikdo nebude respektovat"zní jako klišé. Nicméně, když konečně kráčíte vpřed a začnete trochu lépe se starat o sebe, může to způsobit nějakou reakci: lidé budou říkat, že jste se změnili nebo jste se trochu sebeckí. Za prvé,

pochopit, že mezi láskou k sobě a sebectví, mnoho kroků, , který je zralý, moudrý člověk nebude dělat. Někdy zapomínáme na respekt k našim vlastním potřebám a společnost odsuzuje nadměrný egocentrismus.

Pokud říkáte muži: "

Ne, nechci tě vidět, protože dnes musím zůstat sám, chodit a přemýšlet", může to znít divně, bez kultuře a dokonce hrubá. Nicméně, schopnostdovolit si to, co si zasloužíte a co potřebujete v určitém čase, není sobeckost. Ve skutečnosti ten, kdo to vnímá, není příliš dobrý přítel.

Nejlepší přátelé a nejbližší příbuzní se mohou s vámi soucítit, projevují porozumění a respektu k vašemu rozhodnutí. Zjistěte, jak sebevědomí může být synonymem štěstí

2. „I stanovily limity na ochranu jejich důstojnosti, identity a přírodu“

Všichni, kdo žijí život bez ochranné bariéry proti tomu, co jim může způsobit škodu, osudu a nechat případ hodit cokoli: dobrou a špatné

A co se stane, když budete zdatnější nebo chytřejší a budete mít jen dobré? Takový postoj také nebude projevem sobectví. Ve skutečnosti je to

velký krok směrem k dobrému duševnímu a emocionálnímu zdraví a pocitu pohody, který také přímo ovlivní fyzickou rovnováhu.

Nechte pochybnosti! Vyhýbejte se lidem, kteří k vám přicházejí k poškození nebo manipulaci.

Ukázalo se, že zlepšení kvality života je velmi jednoduché, pokud začnete stanovovat limity.

3. „Moje láska k sobě je k nezaplacení a já nemám sleva“ 4 buddhistická učení o lásce

Bez ohledu na to - jste duchovní člověk, nebo ne - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.

Láska k sobě - ​​je to víc než sebeobrana a pochopení hranice mezi tím, co je moje a co je vaše.

Je to důstojnost, nezměnitelná a jedinečná podstata,

, která vás činí člověkem a formuje vnímání vašeho vlastního já. Je to síla uvnitř vás,

narazíte na potíže, dosáhnete svých snů a vytvoříte realitu, která vám vyhovuje. Není to snadné. Musíte pochopit, že milovat sebe, musíte neustále rozvíjet

, protože někdy oslabujeme, ztrácíme sílu nebo se zblázníme. V některých případech můžete zapomínat na podporu lásky k sobě, protože neustále potřebuje nová znalost, spojení, názory a zkušenosti.Ale pochopte

, že nemá cenu.

Nedávej milovat někomu jinému - je to vaše. Nabídněte lidem kolem stejné věci jako sobě: respekt, porozumění, tolerance a harmonie.

Main image zdvořilost wikiHow.com 4 buddhistická učení o lásce

Bez ohledu na to - jste duchovní člověk, nebo ne - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.


Jak se vyhnout nesmyslné spory partnera

Jak se vyhnout nesmyslné spory partnera

Sex a vztahové sporů ve vztazích jsou zcela normální, ale co všechny ty argumenty, počínaje přes něco hloupého? Směšné argumenty mohou zničit náš vztah, takže se musíme naučit, jak se jim vyhnout. Už jste někdy slyšeli výraz, že někdy můžeme dělat s myší slona? K tomu dochází při sporech mezi partnery.

(Sex a vztahy)

4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

Sex a Vztah vzdělání je jedním z nejdůležitějších aspektů lidského života. Pokud jste rodič, matka, babička nebo učitelka, zeptejte se sami sebe, co musíte předat dětem. V dnešním článku bychom rádi, abyste zvážili tyto čtyři základní hodnoty. 1. Soucit Co by mohlo být důležitější než schopnost postavit se do pozice jiné osoby?

(Sex a vztahy)