3 Fráze, aby se znovu milovali za 3 minuty


3 Fráze, aby se znovu milovali za 3 minuty

Někdy dáváme sebevědomí do rukou ostatních. Zapomínáme na to, co si zasloužíme a na co si zasloužíme tolik, že se znovu nemůžeme milovat.

Je pravda, že takový psychologický fenomén je zakořeněn v dětských a minulých zkušenostech, které formují naši osobnost.

Musíte však pochopit, že když přijde o lásku k sobě, je třeba věnovat pozornost každému dni. Nikdy nezapomínejte na své vlastní potřeby a význam.

Bavte se sami - neznamená, že se stanete narcis nebo sobecký. Vůbec ne.

Je vzdělaný, inteligentní, má dobrou intuici, zná své hranice a práva (stejně jako práva jiných lidí samozřejmě). Představte si tuto lásku jako křehký klenot.

Čím více ji lesknete, tím jasněji svítí a více vás inspiruje. Nicméně, existují dvě pravidla, která musíte dodržovat v této vzácné věci:

nenechávejte to někomu jinému a nedovolte, aby ho někdo zlomil. Dnes vás budeme inspirovat

3 frázemi, které vám pomohou znovu milovat sebe a postarat se o své vlastní pohodu a štěstí. 1. "Nechte si to, co si zasloužím, není sobeckost, ale projev lásky k sobě"

Možná, že fráze jako:

"Musíte se opět milovat, protože jinak vás nikdo nebude respektovat"zní jako klišé. Nicméně, když konečně kráčíte vpřed a začnete trochu lépe se starat o sebe, může to způsobit nějakou reakci: lidé budou říkat, že jste se změnili nebo jste se trochu sebeckí. Za prvé,

pochopit, že mezi láskou k sobě a sebectví, mnoho kroků, , který je zralý, moudrý člověk nebude dělat. Někdy zapomínáme na respekt k našim vlastním potřebám a společnost odsuzuje nadměrný egocentrismus.

Pokud říkáte muži: "

Ne, nechci tě vidět, protože dnes musím zůstat sám, chodit a přemýšlet", může to znít divně, bez kultuře a dokonce hrubá. Nicméně, schopnostdovolit si to, co si zasloužíte a co potřebujete v určitém čase, není sobeckost. Ve skutečnosti ten, kdo to vnímá, není příliš dobrý přítel.

Nejlepší přátelé a nejbližší příbuzní se mohou s vámi soucítit, projevují porozumění a respektu k vašemu rozhodnutí. Zjistěte, jak sebevědomí může být synonymem štěstí

2. „I stanovily limity na ochranu jejich důstojnosti, identity a přírodu“

Všichni, kdo žijí život bez ochranné bariéry proti tomu, co jim může způsobit škodu, osudu a nechat případ hodit cokoli: dobrou a špatné

A co se stane, když budete zdatnější nebo chytřejší a budete mít jen dobré? Takový postoj také nebude projevem sobectví. Ve skutečnosti je to

velký krok směrem k dobrému duševnímu a emocionálnímu zdraví a pocitu pohody, který také přímo ovlivní fyzickou rovnováhu.

Nechte pochybnosti! Vyhýbejte se lidem, kteří k vám přicházejí k poškození nebo manipulaci.

Ukázalo se, že zlepšení kvality života je velmi jednoduché, pokud začnete stanovovat limity.

3. „Moje láska k sobě je k nezaplacení a já nemám sleva“ 4 buddhistická učení o lásce

Bez ohledu na to - jste duchovní člověk, nebo ne - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.

Láska k sobě - ​​je to víc než sebeobrana a pochopení hranice mezi tím, co je moje a co je vaše.

Je to důstojnost, nezměnitelná a jedinečná podstata,

, která vás činí člověkem a formuje vnímání vašeho vlastního já. Je to síla uvnitř vás,

narazíte na potíže, dosáhnete svých snů a vytvoříte realitu, která vám vyhovuje. Není to snadné. Musíte pochopit, že milovat sebe, musíte neustále rozvíjet

, protože někdy oslabujeme, ztrácíme sílu nebo se zblázníme. V některých případech můžete zapomínat na podporu lásky k sobě, protože neustále potřebuje nová znalost, spojení, názory a zkušenosti.Ale pochopte

, že nemá cenu.

Nedávej milovat někomu jinému - je to vaše. Nabídněte lidem kolem stejné věci jako sobě: respekt, porozumění, tolerance a harmonie.

Main image zdvořilost wikiHow.com 4 buddhistická učení o lásce

Bez ohledu na to - jste duchovní člověk, nebo ne - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.


Mám matku a ne otroka!'

Mám matku a ne otroka!'

"Materství mi neudělá otroky domácí péče". Toto prohlášení nedávno letělo po celém světě po objevení zajímavého dopisu zveřejněného 32letým australským na jeho Facebook stránce. Constance Hall - mladá žena, která je aktivní na sociálních sítích a má svůj vlastní blog, který popisuje svůj aktivní život s dětmi, s důrazem na důležitost zachování sociálních vztahů zájmům a preferencím.

(Sex a vztahy)

Opravdová láska, pár, ženatý 75 let, zemřela ve stejné posteli

Opravdová láska, pár, ženatý 75 let, zemřela ve stejné posteli

Mnoho „opravdovou lásku“ - je zázrak, že se stane pouze v pohádkách nebo knihy , protože většina vztahů dříve či později rozebrat a lidé musí splňovat s několika partnery, než zjistí přesně, s kým se zamilují a kteří chtějí strávit zbytek svého života. Ačkoli většina z těchto případů, nicméně, tam jsou některé úžasné příběhy, které dokazují, že všechno je možné: dva lidé mohou navzájem milovat celý život, až k smrti.

(Sex a vztahy)