Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte


Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Sex a Vztah současný životní styl klade lidem šílené nároky, a tak není divu, že většina z nich neobstojí a začít si stěžovat na své neúspěchy a problémy. Stížnosti

- je přirozená reakce, která snižuje stres při obtížném nebo nepříjemné situace. Nicméně, velmi často jsme si nevšimnete, jak konstantní stížnosti bereme energii.

tom není nic špatného na vcítit kamarády, když mají problémy. Nicméně, pravidelná komunikace s lidmi, kteří si stěžují na téměř všechno ostatní, může způsobit mnohem větší škody, než si dokážete představit.

nejhorší, co se může stát v této situaci - to je to, co fňukalové zvyknout na vaši ochotu naslouchat jim. Postupem času se začnou manipulovata může dokonce obvinit ze sobectví a bezohlednosti, pokud nejste ochotni být vždy kolem a řešit jejich problémy.

To je důvod, proč je důležité, aby bylo možné čas rozpoznat fňukalové a lidé si uvědomují, že mají významný vliv na vás její negativní postoj v životě. Obraz typického fňukalové

člověka, který vždycky stěžuje, nechce přiznat, že zjevné problémy a viny v určitých situacích. Kňučí stále předstírá, že nabízení a hledá osoby odpovědné za jejich selhání. Navíc nespokojenec nikdy nic měnit věci, které se jí nelíbí.

V časných stádiích komunikace tyto stížnosti nezpůsobí žádné podezření na životní prostředí. Postupem času se však si všimnout, že nespokojenost a stížnosti - to není výsledkem složité situace, kdy osoba, a zvyku, bez kterého whiner nemůže představit svůj život.

K výtkám v tomto případě - vědomou či nevědomou formu manipulace druhých.vyjadřují svou nespokojenost se člověk snaží volat rozmluvy pocity, sympatie nebo solidaritu překládat pro něj / ní zodpovědný za své jednání.

pravidelně je obklopena neustále nespokojených lidí, budete se cítit povinen řešit jejich problémy. To je jeden den odhalit sympatie fňukalové a vy budete muset pravidelně poslouchat jeho stížnosti a pohodlí po dalším selhání. Účinky

pravidelnou komunikaci s fňukalové

Lidé, kteří vždy nespokojení se vším kolem, což způsobuje obrovské škody na životním prostředí. Po dlouhém rozhovoru s bokybudete cítit neuvěřitelnou zátěž pro problémy, které jste nevytvořili a nebylo by vám vyhovovalo.

I když máte možnost poradit, nebo něco na pomoc těmto lidem, pravidelná komunikace s fňukalové vám vysotaye spoustu energie.

Samozřejmě, že nemůžete okamžitě vidět škodlivé účinky přátelství s negativními smýšlejících lidí. Nicméně, ve skutečnosti lidský mozek prochází významné změny v důsledku neustálého vylití jejích negativních emocí.

viny, rozpaky a množství změn mozkové procesy zodpovědné za produkci hormonů a hormonální nerovnováha zvyšuje riziko takových poruch:

  • neschopnost vyřešit problém emočních poruch
  • nemožnost soustředit na jeden úkol

Obsedantní negativní myšlenky, jak se bránit negativním přizpůsobená osoba?

Ne všechno v životě je v souladu se zavedenou plánu, každý člověk dříve či později mít face-to-face setkání s obtížemi, které se nepředpokládá.

Nicméně, toto neznamená, že po dobu prvních problémůby měly být uzamčeny v sobě a koupat se v úžasu a hořkosti života kvůli nespravedlnosti.To vám nedovolí překonat problém a pokračovat dál.

Nezapomeňte, že energie, kterou lidé obvykle stráví stížnost je dostatečná k překonání obtíží.

Proto nejenže by se neměla snažit, aby se stal horlivým fňukalové, ale také čas, aby si uvědomili, že byste neměli ztrácet čas na to, aby poslouchat stížnosti někoho a řešit problémy jiných lidí.

ne předstírat zájem a ochotu pomáhat pak, jak to vitalitu, kterou potřebujete vyřešit své vlastní záležitosti.

Nevím, jak odmítnout muže, nikoli zhoršit jeho náladu ještě víc? Pak si několik tipů, jak se zbavit. 1. Udržujte vzdálenost

Vždy se snažte vyhnout kontaktu s lidmi, kteří se snaží vás manipulovat.

Čím méně pozornosti jim zaplatit, pak se rychle uvědomit, že nemusíte trávit svou energii na poslouchání stížností jiných lidí a negativní myšlenky.

2. Dejte fňukalové pochopit, že odpovědnost za selhání spočívá výlučně na své

I když si najít čas naslouchat stížnostem nespokojeného člověka vysvětlit partnera, který příčinu jeho problémy jsou pouze jeho vlastní životní styl, chování a postoje prostředí. Navíc

, zajistit, aby porucha fňukalové nebude mít žádný negativní dopad na vás a určitě poradí mu, aby převzaly odpovědnost za svou porážku na sebe, a ne ukazovat prstem. 3.

nevykazuje slabost fňukalové používané k manipulaci s lidmi prostřednictvím svých vlastních negativních myšlenek o všem, co je obklopuje. To je důvod, proč při jednání s lidmi nezbytné vytvořit pomyslný ochranný štít, který jim umožní pochopit, že bude probíhat na podporu prvního volání.

Samozřejmě, každý dobrotivý člověk vždy tendenci sympatizovat s neúspěchem někoho jiného. Nicméně,neznamená, že musíte ztratit kontrolu nad sebou a zapomenout na své vlastní potřeby. Nehýbejte se vyřešit problémy jiných lidí, které s vámi nemají nic společného.

4. stanovit jasné hranice a odmítají poslouchat nekonečné stížnosti

Uvědomte si, že nikdo jste vzali právo požadovat respekt k jejich vlastní osobní prostor. Nebojte se, připomínat druhou stranu, které nechcete slyšet o všech svých problémů a stížností o životě. Pokud jste unaveni každý den další dávku negativní, fňukalové říci otevřeně, že jeho problém, jak se vám líbí, a že si nepřejete, aby slyšet jeho stížnosti a slzy.

Máte přítele nebo příbuzného, ​​který se neustále stěžuje? Pak je čas jednat! Neztrácejte kontrolu nad sebou! Nenechte nikoho schopno ovládat své jednání, jinak se jednoho dne dostat uvízl v pavučině negativity, které pravidelně nalil.

Jak ovládat emocionální svět: 3 buddhistické přístupy

buddhismus a západní psychologie mají některé společné prvky. Prostřednictvím buddhismu můžeme kontrolovat mysl a jeho emocionální svět skrze meditaci a dialogu.


Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Jsme přesvědčeni, že v této fázi svého života, již víte, že cítit lásku k někomu a vyjádřit své skutečné pocity - jsou dvě různé věci. Často lidé nevědí, jak vyjádřit své pocity, i když se cítí někdo sympatie nebo lásku, není schopen to přiznat. Je to ještě horší - někdy lidé nesprávně vyjadřují své upřímné pocity.

(Sex a vztahy)

Běda je vnitřní stav, na který není nikdo připraven.

Běda je vnitřní stav, na který není nikdo připraven.

Pity je velmi choulostivý a komplikovaný proces, během kterého se rozloučíme s někým, kdo byl pro nás velmi důležitý. Na této osobní cestě každého člověka musí projít různými etapami, rozvíjet a vyvíjet úsilí každý den. Nicméně, pro všechny z nás, jediný způsob, jak přijmout situaci, je jediný cíl: "udělat" ten, koho velmi milujeme, nejcennějším pokladem v našich srdcích.

(Sex a vztahy)