Slovní zneužití: jste oběť?


Slovní zneužití: jste oběť?

Slova jsou neuvěřitelně silná. Mohou vás zvednout nebo zničit, uklidnit nebo urazit. Mnoho lidí na to zapomíná. Bohužel, je těžké žít s obrázky: může to vést ke konfliktům.

Slovní zneužití je vedlejším produktem konfliktu a ženy jsou obvykle hlavními oběťmi. Účelem verbálního zneužívání je ublížit slovám, nikoli fyzickým násilím.

Když tato slova ovlivňují myšlenky a přesvědčení, je velmi obtížné určit, že jste obětí verbálního zneužívání. Proto chceme hovořit o hlavních rysech, které naznačují, že skutečně trpíte tímto brutálním šikanováním. Známky slovní napadání

1. To není jen o cry

rány se domnívat, že jste se stali obětí verbální zneužívání v případě, že partner je vždy křičí na vás. Ve skutečnosti mluvíme o určité sekvenci chování. Různé činymanipulují s oběťmi, aby pochybovala ve svém přesvědčení, paměti nebo opatrnosti.

Agresor může používat takové hrozby jako způsobující škody pro vás nebo někoho blízkého, ale to se vždy neuskuteční. Nepůsobení agresivně neznamená, že se šikanování nestane.

Kromě toho může agresor jednat mimořádně laskavě, tak, aby dopad mohl být posílen. Osoba, která trpí texty, se vždy bude bát okamžiku, kdy druhá ztratí sebeovládání.

2. Partner dává bolestivé srovnání, obviněný v celém a neobjektivní

žárlivého partnera slovně zesměšňuje vás, budete neustále být ve srovnání s ostatními.

Může být tvůj přítel, který je krásnější než vy nebo jeho nejbližší přátelé, vždycky říká, že někdo je lepší než vy.

V některých případech to udělá velmi jemně. Například může ukázat na celebritu na příkladu. Nicméně, nejdůležitější - budete se cítit horší.

Bude vás také obviňovat ve všem, dokonce i ve skutečnosti, že nemůžete ovládat: kritizuje vaši práci, plat, chuť do oblečení a dokonce i postavu. Budete jednoduše neustále připomínat své slabosti s velkým nadsázkou.

Navíc váš partner bude vždy o svých kamarádech říkat něco negativního, zvláště pokud je to opačný sex. Nenávidí, když vás kolegové nazývají a pohrdají tvým společenským životem.

3. Nevíte, kdy jste byli předmětem urážky

Každý si myslí, že je snadné pochopit, když jste obětí verbálního zneužívání. Realita je ovšem, kdy lidé zažili takové zneužívání dětí a znovu se neuznávají jako oběti, když se to stane později v životě.

Navíc může pachatel toto chování praktikovat jako vtip nebo vtip, který vás zneklidňuje. To může být ponižující komentář, který byl doprovázen velkým úsměvem, ale ve skutečnosti je to útok na vaši schopnost, schopnost a hodnotu. Nezáleží na tom, zda se zdá, že venku jsou tak sladké, že by se měli zeptat, jak vás tyto "nevinné" komentáře cítí.

4. Stáváš se zneužívajícím ...

Stále se stáváš obětí, můžeš se stát zneužívajícím. V podstatě,

urážka je těžké zlomit. Pokud nepoznáte, že existuje vážný problém a nebudete hledat pomoc, bude prakticky nemožné tuto sérii chování změnit. Výchova v prostředí, kde rodiče nejsou schopni ovládat své emoce, může být škodlivé. Například toto dítě může být zase něčím slovním agresorem kvůli neznalosti, jak se vyrovnat s jejich emocí.

Na druhou stranu, pokud jste se podařilo dokončit vztahy, ve kterých jste dosáhli verbálního zneužívání, je pravděpodobné, že se vaše další partnerka posmívá, je vysoká.

5. Co se cítíte?

Na každé úrovni rozvoje vztahů je důležité se ptát sami sebe: "Jak se cítím?"

To vám pomůže pochopit, zda váš partner dělá opravdu šťastný a podporuje vás, abyste si byli jisti.

Pokud trpíte verbálním zneužíváním, vaše sebevědomí se zhroutí. Čím déle trpíte takovými připomínkami, tím snadněji začnete věřit v urážky a kritiku. Začněte se ptát sami sebe, proč se bojíte nebo je vždy smutný nebo nervózní, když jste blízko partnera nebo předtím, než se s ním setkáte.

6. Práce s verbálním zneužíváním

Je fakt, že každý má nevýhody a problémy. Diskuse a kontroverzní názory jsou navíc ve vztazích velmi běžné.

Co není normální a nikdy by nemělo být povoleno - pro tuto osobu:

Cítíš se hůř.

  • Samozřejmě, existují situace a lidé, kteří jsou nad vámi, ale nikdy byste neměli ztrácet rozdíl mezi pokorou a negativními poznámkami. způsobuje negativní emoce, jako je smutek nebo deprese.
  • Pokud se neustále cítite špatně a vidíte, že partner vytváří více negativních emocí než pozitivní, je důležité se naučit nastavit vzdálenost. Pokud si myslíte, že jste obětí verbálního zneužívání, i když je to trochu, je důležité, abyste tyto známky ignorovali.

Naším doporučením je najít odbornou pomoc od terapeuta nebo psychologa. Ticho v bouři a mluvit klidně

Když se rozzlobíme, ne vždy si uvědomujeme, co je řečeno, takže je nejlepší ticho čekat na bouři a teprve tehdy klidně diskutovat o jejich poctech.


Jak přežít ztrátu milovaného Sex a vztahy

Jak přežít ztrátu milovaného Sex a vztahy

Bohužel bolest a ztráta je součástí života, které budete muset čelit mnohokrát a v různých situacích. Proto se musí naučit zvládat svou bolest, protože je základem štěstí. Existuje mnoho strategií, které vám pomohou přežít těžké časy. Pokud si tento článek pečlivě přečtete, pak najde přesně ten způsob, který vyhovuje vaší osobnosti a umožní vám vyrovnat se s vašimi pocity.

(Sex a vztahy)

4 Důvody a situace, kdy byste neměli mít sex

4 Důvody a situace, kdy byste neměli mít sex

Sex a vztahy Sex - to je v pořádku, a kromě toho zlepšuje zdravotní muže. To je důvod, proč nemá smysl utlačovat vaši touhu nebo nemít si fyzickou intimitu. Jakkoli jsme neměli hovořit o výhodách a význam sexu, pravdou je, že všechno má svá negativa, a to také není výjimkou. můžete nyní článek o Osm znamení, že vaše tělo prahne sex 1.

(Sex a vztahy)