říKat, žádné závratě! - Nejlepší lék na pálení žáhy Přírodní produkty


říKat, žádné závratě! - Nejlepší lék na pálení žáhy Přírodní produkty

V současné době existuje mnoho nástrojů k boji proti pálení žáhy, vyznačující se nepříjemné trávicí nestabilitu a může způsobit nepříjemné pocity a nepohodlí, které se případně mohou rozlít do vážnější onemocnění, projevující se změnami pH rovnováhu.

V tomto článku budeme diskutovat o možných příčinách pálení žáhy a proč je nejlepší neupravovat antacida. Dozvíte se také o přírodních lécích pro pálení žáhy, testovaných po staletí. Možné příčiny

Most pálení žáhy a žaludeční šťávy dojít z následujících důvodů:

 • špatné stravovací návyky nebo výrobky přebytečné kyseliny.
 • Pravidelný příjem léku, jako je aspirin, ibuprofen nebo antikoncepční pilulky.
 • Škodlivé návyky.
 • Stres.
 • Slabé trávení. O antacida

Můžete snadno najít antacida v lékárnách, navíc mnoho lidí také použít hydrogenuhličitan sodný k úlevě od pálení žáhy. Měli byste však mít na paměti, že tyto prostředky v žádném případě nevyléčí onemocnění a mají pouze dočasný účinek.

Takže pokud se uchýlí k častému užívání antacida, můžete vyvolat změnu kyseliny v žaludku, což může vést k mnoha nemocem.

produkty, které jsou škodlivé

Také je třeba se vyhnout, jak je to jen možné, a to zejména ve vysoké kyselosti, tyto výrobky:

 • Dairy Cukr
 • smažená jídla Hotová jídla
 • prodejna pečiva
 • Alkohol Káva
 • koření: skořice, hřebíček zázvor nebo pepř

Tobacco Užitečné výrobky

Nabízíme vám seznámit se s produkty, které podporují trávení a působí jako přirozený antacida:

 • citronovou: navzdory tomu, že citron - citrus, že neutralizuje kyseliny, jednou do žaludku . Proto se doporučuje používat normální citrón (v mírném množství) v kombinaci s potravinami a džusy, promíchat s vodou.
 • Brambory: brambor je přirozená antacida. Jeho šťáva bojuje s pálením žáhy.
 • Millet: Millet je pouze zrno, která vytváří alkalické účinek v těle, což je důvod, proč by jej použít více než jiných zrn, jako je rýže, pšenice, atd
 • Ananas: Ananas zlepšuje trávení, kvůli jeho proteolytických enzymů, ale neměli byste smíchat s sacharidy) (chléb, těstoviny, pečivo, rýže, atd.) Jedná se o ideální dezert, který můžete jíst před zeleninou nebo po zelenině, salátech, masa nebo rybách.
 • zelí: zelí podporuje hojení vředů, ale existuje mnoho lidí, kteří, bohužel, nemůže to dobře stravitelné. A tak se snaží jíst zelí s špetkou kmínu, surový, ale namočené v octě nebo zelím.
 • Pepper: Pepper - Zelenina Solanaceae rodina, která se chová jako velký toner žaludku.
 • Hrozny: jeden z nejvýznamnějších představitelů ovoce, což vytváří alkalickou efekt v těle, ale měli byste jej použít především ekologické, protože může obsahovat mnoho pesticidů.
 • Celer: Celer je dobře tónovaný a poskytuje alkalický účinek. Přidejte tento zeleninové polévky a dušená masa, ale můžete jíst syrové jako v salátech.

I když tyto produkty jsou doporučeny některými lidmi se nevejdou. Takže pokud máte pocit, že některý z těchto potravin vyvolává dojem pálení žáhy, měli byste jej odstranit ze svého jídelníčku.

Léčba brambory, zelí a mrkev

Další stravu, která usnadňuje nepohodlí pálení žáhyčasu píku, dieta je založena na třech složek by měly být použity během tří dnů: brambory, zelí a mrkve.

Pokud chcete, aby vám sezóna umožnila, můžete přidat i jinou zeleninu. Také to může být různé jablka vařené, vařené, pečené, surový nebo drtit.

Cik brambory a olivový olej

V posledních devadesát dnů dodržovat doporučenou dietu, pití šťávu jedné čtvrtiny velké, syrové brambory, dobře promyje a čištěného (asi jedna čtvrtina nebo jedna třetina šálek), smíchaného s dvěma lžícemi olivového oleje studený odstřeď.

Tato směs je velmi pobuřující pidluzhuvalnym efektivní nástroj, který výrazně usnadňuje tok pálení žáhy a budete se cítit výrazné zlepšení po devíti dnech používání.

můžete připravit bramborový šťáva sami, nebo si můžete koupit na zdravou výživou specializované prodejně a bylinkami. Clay

jiné přírodní vodní cesta, která neutralizuje kyseliny, které můžete jíst, a ne se bát o své zdraví, je bílý jíl. Můžete ji snadno nalézt v každém specializovaném obchodě s dietními výrobky a bylinami.

Smíchejte jednu čajovou lžičku jílu s vodou a za stálého míchání s dřevěnou lžící. Nechte to po dobu deseti minut, po které můžete bezpečně napít infuzi.

voda s hydrogenuhličitan sodný

velmi příjemný způsob, který pomůže zbavit pálení žáhy je pitné vody uhličitanem sodným a koupání v termálních hydrogenuhličitan vody. Každá spa je druh vody se specifickými vlastnostmi, které je důvod, proč byste měli zvolit bikarbonátu vody. Mořská voda také vytváří v těle alkalický účinek.


7 Důvodů, proč užívat aloe vera pro diabetes

7 Důvodů, proč užívat aloe vera pro diabetes

Aloe vera - léčivá rostlina, která má mnoho použití pro zdraví a krásu. Tato oblíbená rostlina se dnes nachází v mnoha domácnostech, protože ji lidé používají k léčbě mnoha zdravotních a kožních problémů. Jednou z hlavních výhod aloe vera je její schopnost regulovat cukr v krvi a bojovat proti cukrovce.

(Lidových opravné)

11 Domácí prostředky pro bradavice přírodní prostředky

11 Domácí prostředky pro bradavice přírodní prostředky

Je pravděpodobné, že většina z toho, co jste slyšeli o bradavice, ve skutečnosti pravda. Jsou zcela bezpečné. Dokonce nayohaynishoyi osoba může být jeden, dva nebo tři bradavice, takže se nemusíte vyčítat, že vaše tělo je produkuje. Je to nejlepší se dozvědět o jednoduchých domácí prostředky, které vám pomohou bojovat proti bradavice.

(Lidových opravné)