říKat, žádné závratě! - Nejlepší lék na pálení žáhy Přírodní produkty


říKat, žádné závratě! - Nejlepší lék na pálení žáhy Přírodní produkty

V současné době existuje mnoho nástrojů k boji proti pálení žáhy, vyznačující se nepříjemné trávicí nestabilitu a může způsobit nepříjemné pocity a nepohodlí, které se případně mohou rozlít do vážnější onemocnění, projevující se změnami pH rovnováhu.

V tomto článku budeme diskutovat o možných příčinách pálení žáhy a proč je nejlepší neupravovat antacida. Dozvíte se také o přírodních lécích pro pálení žáhy, testovaných po staletí. Možné příčiny

Most pálení žáhy a žaludeční šťávy dojít z následujících důvodů:

 • špatné stravovací návyky nebo výrobky přebytečné kyseliny.
 • Pravidelný příjem léku, jako je aspirin, ibuprofen nebo antikoncepční pilulky.
 • Škodlivé návyky.
 • Stres.
 • Slabé trávení. O antacida

Můžete snadno najít antacida v lékárnách, navíc mnoho lidí také použít hydrogenuhličitan sodný k úlevě od pálení žáhy. Měli byste však mít na paměti, že tyto prostředky v žádném případě nevyléčí onemocnění a mají pouze dočasný účinek.

Takže pokud se uchýlí k častému užívání antacida, můžete vyvolat změnu kyseliny v žaludku, což může vést k mnoha nemocem.

produkty, které jsou škodlivé

Také je třeba se vyhnout, jak je to jen možné, a to zejména ve vysoké kyselosti, tyto výrobky:

 • Dairy Cukr
 • smažená jídla Hotová jídla
 • prodejna pečiva
 • Alkohol Káva
 • koření: skořice, hřebíček zázvor nebo pepř

Tobacco Užitečné výrobky

Nabízíme vám seznámit se s produkty, které podporují trávení a působí jako přirozený antacida:

 • citronovou: navzdory tomu, že citron - citrus, že neutralizuje kyseliny, jednou do žaludku . Proto se doporučuje používat normální citrón (v mírném množství) v kombinaci s potravinami a džusy, promíchat s vodou.
 • Brambory: brambor je přirozená antacida. Jeho šťáva bojuje s pálením žáhy.
 • Millet: Millet je pouze zrno, která vytváří alkalické účinek v těle, což je důvod, proč by jej použít více než jiných zrn, jako je rýže, pšenice, atd
 • Ananas: Ananas zlepšuje trávení, kvůli jeho proteolytických enzymů, ale neměli byste smíchat s sacharidy) (chléb, těstoviny, pečivo, rýže, atd.) Jedná se o ideální dezert, který můžete jíst před zeleninou nebo po zelenině, salátech, masa nebo rybách.
 • zelí: zelí podporuje hojení vředů, ale existuje mnoho lidí, kteří, bohužel, nemůže to dobře stravitelné. A tak se snaží jíst zelí s špetkou kmínu, surový, ale namočené v octě nebo zelím.
 • Pepper: Pepper - Zelenina Solanaceae rodina, která se chová jako velký toner žaludku.
 • Hrozny: jeden z nejvýznamnějších představitelů ovoce, což vytváří alkalickou efekt v těle, ale měli byste jej použít především ekologické, protože může obsahovat mnoho pesticidů.
 • Celer: Celer je dobře tónovaný a poskytuje alkalický účinek. Přidejte tento zeleninové polévky a dušená masa, ale můžete jíst syrové jako v salátech.

I když tyto produkty jsou doporučeny některými lidmi se nevejdou. Takže pokud máte pocit, že některý z těchto potravin vyvolává dojem pálení žáhy, měli byste jej odstranit ze svého jídelníčku.

Léčba brambory, zelí a mrkev

Další stravu, která usnadňuje nepohodlí pálení žáhyčasu píku, dieta je založena na třech složek by měly být použity během tří dnů: brambory, zelí a mrkve.

Pokud chcete, aby vám sezóna umožnila, můžete přidat i jinou zeleninu. Také to může být různé jablka vařené, vařené, pečené, surový nebo drtit.

Cik brambory a olivový olej

V posledních devadesát dnů dodržovat doporučenou dietu, pití šťávu jedné čtvrtiny velké, syrové brambory, dobře promyje a čištěného (asi jedna čtvrtina nebo jedna třetina šálek), smíchaného s dvěma lžícemi olivového oleje studený odstřeď.

Tato směs je velmi pobuřující pidluzhuvalnym efektivní nástroj, který výrazně usnadňuje tok pálení žáhy a budete se cítit výrazné zlepšení po devíti dnech používání.

můžete připravit bramborový šťáva sami, nebo si můžete koupit na zdravou výživou specializované prodejně a bylinkami. Clay

jiné přírodní vodní cesta, která neutralizuje kyseliny, které můžete jíst, a ne se bát o své zdraví, je bílý jíl. Můžete ji snadno nalézt v každém specializovaném obchodě s dietními výrobky a bylinami.

Smíchejte jednu čajovou lžičku jílu s vodou a za stálého míchání s dřevěnou lžící. Nechte to po dobu deseti minut, po které můžete bezpečně napít infuzi.

voda s hydrogenuhličitan sodný

velmi příjemný způsob, který pomůže zbavit pálení žáhy je pitné vody uhličitanem sodným a koupání v termálních hydrogenuhličitan vody. Každá spa je druh vody se specifickými vlastnostmi, které je důvod, proč byste měli zvolit bikarbonátu vody. Mořská voda také vytváří v těle alkalický účinek.


Jak čistit uši

Jak čistit uši

Natural znamená, že v případě, že nemáte žádné zdravotní problémy uši, že očistit sebe přirozeně, ale někdy ušní maz blokování ucha nebo vytvoří sírovou korek, což způsobuje nepohodlí, jako podivné zvuky, které narušují jste dobře slyšet. Je třeba vyčistit uši, odstranit další vosk, který byl vytvořen uvnitř.

(Lidových opravné)

10 čIstičů jater

10 čIstičů jater

Játra jsou jedním z největších a nejdůležitějších orgánů v těle. Odhaduje se, že každou minutu jater dostane 1,5 litru krve, a je zodpovědný za takové životně důležité funkce, jako je čištění, syntézy a skladování živin. Ale kvůli nadměrné konzumaci zpracovaných potravin a přes špatné návyky, jako je nedostatek pohybu nebo nadměrné konzumace alkoholu, játra mohou být přetěžovány a není schopna plnit své úkoly.

(Lidových opravné)