Sirup s šalvějí, který bude plochý břicho


Sirup s šalvějí, který bude plochý břicho

Natural znamená, když se dozvěděl, že tam nejsou tolik bylin, které lze považovat za kurativní, jako je šalvěj, bude pravděpodobně překvapen. Jeho velmi jméno pochází z latinského slova, což znamená "vyléčit nebo zachránit". Tradičně se tyto rostliny jsou většinou léčeny ženy, jako bylinné čaje opravdu pomáhá regulovat menstruační cyklus, snižuje příznaky menopauzy a pomáhá udržovat ... ženskou postavu v dobrém stavu, zejména žaludku. Chcete vědět, jak?

Ačkoli šalvěj aromatických rostlin, a obvykle se používá při vaření, je skutečně výhodné vlastnosti, které jsou známy již od starověku. To naznačuje, že šalvěj pomůže nejen snížit žaludek, aby byl plochý, je třeba také vzít na zlepšení trávení, prevenci zánětu, a to i sirup s šalvějí pomáhá relaxovat ... je brát více v našem článku .

Sage - bylina pro zdravotní přínosy ženských

 • Sage má protizánětlivé a antibakteriální účinek, přispívá ke snížení bolesti kloubů v zápěstí, prsty nebo nohy, kotníky ... Tato léčivá rostlina je dobré používat při artritidě a také v revmatických procesech.
 • Shavlia obsahuje dostatečně velké množství antioxidantů. Zabraňují oxidaci některých molekul a přispívají k okysličování buněk v těle.
 • šalvěj je také používán jako vynikající diuretikum, , aby se zabránilo hromadění tekutiny.
 • Pomáhá zlepšovat paměť. Ve skutečnosti je veverka široce používána k výrobě léků, které jsou předepsány pro léčbu Alzheimerovy choroby.
 • Sage velmi dobře uklidňuje lidský nervový systém a je skvělý relaxant. Rychle usnout, vypít sklenici sójové pasty před spaním. To vám pomůže uklidnit a mít silný spánek celou noc.
 • Kromě toho, šalvěj je také antispasmodické a antiseptické.Často se používá k léčbě respiračních onemocnění nebo problémů s trávením.
 • Je třeba mít na paměti ještě jednu užitečnou vlastnost šalvěje. Tato léčivá rostlina je velmi užitečná při péči a ošetřování pleti, zmírňuje vředová onemocnění, rány, abscesy, infekce kůže, vytváří velmi efektivní tonizuvalnyy účinek. Sage
 • také užitečné pro regulaci menstruačního cyklu, pokud jste začali menopauzy. Také tato rostlina je dokonalým společníkem pro snadnost příznaky menopauzy
 • . Jakošalvěje může pomoci mít ploché břicho?

Sage, především má očistný účinek, rozpouští tuky, redukuje otoky v břiše, zabraňuje zácpě a odstraňuje toxiny z těla. Při pravidelném používání Salvia snížit vaše břišní tuk se nachází v břiše, budou spáleny.

sirup s šalvějí mít ploché břicho

, aby se sirup, musíte mít pouze

 • lístky šalvěje a citronu. můžete zakoupit v obchodech šalvěj bylin nebo přírodních produktů obchody. Mnohem lepší a užitečnější buy šalvěj listy ve speciálních sáčků určených pro infuzi. Drink sirup vařené se šalvějí nepřetržitě po dobu čtyř dnů, celý postup zopakujte dvakrát za měsíc.
 • V těch dnech, když uděláte sirup, by měli dodržovat dietu s nízkým obsahem tuku a velkým množstvím salátů a vlákniny. Vyhněte se spotřebě masa, sladkostí a polotovarů. Nezapomeňte použít sirup pouze čtyři dny měla a sledovat to, co jíte: pouze ovoce, zeleninu, vlákninu a sirup s šalvějí. Pijte tento sirup třikrát denně.
 • Na snídani a před dvěma hlavními jídly. Použijte pouze sirup
 • čerstvě připravené. To znamená, že před každým jídlem, měli byste pít vařit nový pohár. K tomu, trvat šest šalvěje, dal je do mísy a zalijeme šálkem vařící vody, přiveďte k varu a nechte nápoj vychladnout po dobu pěti minut. Poté přidejte šťávu z poloviny citronu.
 • Connect nápoj s šalvějí a citronovou šťávou a dobře promíchejte.
 • Nakonec přidejte dvě polévková lžíce medu.
 • Jakmile se probudíte,
 • vypijte sklenici teplé sirupu. K snídani můžete jíst jedno jablko a jeden krajíc chleba upečeného ovesných vloček. před hlavním jídlem by měl opět připravit sirup s čerstvou šalvějí.
 • můžete udělat salát z špenátem s ořechy a řepa. To vám dá spoustu živin a bílkovin a šalvěje sirupu přispět ke zlepšení trávení. Udělejte totéž na večeři.
 • připravit sirup a pít po dobu deseti minut před jídlem. K večeři připravit pečený lilek a papája dezert. Vzhledem k tomu, lilku a papája jsou účinné pro čištění těla, obsahující malé množství tuku a dostatečné množství vitamínů pro člověka. Tento šalvěj salát vám také pomůže mít lepší odpočinek. Pokud máte hlad mezi jídly, jíst více ovoce, jako jsou jablka. Všimněte si, že toto restriktivní diety byste měli dodržovat po dobu čtyř dnů a
 • dvakrát měsíčně. Kousek po kousku si všimnete, jak se vaše břicho je pevná a plochá a budete ve skvělé kondici.


  7 Důvodů, proč užívat aloe vera pro diabetes

  7 Důvodů, proč užívat aloe vera pro diabetes

  Aloe vera - léčivá rostlina, která má mnoho použití pro zdraví a krásu. Tato oblíbená rostlina se dnes nachází v mnoha domácnostech, protože ji lidé používají k léčbě mnoha zdravotních a kožních problémů. Jednou z hlavních výhod aloe vera je její schopnost regulovat cukr v krvi a bojovat proti cukrovce.

  (Lidových opravné)

  Léčivé rostliny pro detoxikaci jater

  Léčivé rostliny pro detoxikaci jater

  Játra jsou považovány za jeden z nejdůležitějších orgánů. Je odpovědný za provádění základních funkcí, včetně filtrace toxinů, sekrece hormonů a kontroly bílkovin a cukrů. Zkuste léčivé rostliny detoxikovat játra tak, aby fungovala správně. Toto tělo je jedno z největších v těle. U dospělých má velikost zhruba od fotbalového míče a váží 1,5 až 2,5 kg.

  (Lidových opravné)