Opatrovník syndrom: Jak pečovat o někoho, kdo se stará


Opatrovník syndrom: Jak pečovat o někoho, kdo se stará

Sex a vztahy mohou v určitém okamžiku svého života jste museli dělat starosti s nikým: staré rodiče, nemocného bratra nebo dítě se zdravotním postižením, která vyžaduje každodenní péči. Syndróm poručníka je velmi častý a může postihnout každého, kdo je zodpovědný za potřeby, zdraví a pohodu jiné osoby.

Postupné péče o další osobu však způsobuje fyzické i emocionální přetížení, které nemůžete ignorovat. To se může stát velmi pomalu, ale pokud váš denní energetický zaměřena na jinou osobu, budete nakonec jimi opovrhovat. Úplně převezmete roli správce a zapomenete na to, jak "být sami".

Kde je zlatý zlom? Jak se vypořádat s podobnými situacemi, které jsou tak rozšířeny v moderní společnosti? Prohlédněte si téma v dnešním článku - Syndrom správce.

Trustee syndrom obvykle postihuje ženy

statistiky odrážejí tvrdou realitu. Odpovědnost za péči o jinou osobu téměř vždy leží na ramenou žen. Je to práce, kterou provádějí s láskou a oddaností, s emocionálními a fyzickými spojeními. Nemůžete jednoduše vzdát rodinného příslušníka nebo osobu, která potřebuje každodenní pomoc.

Ale když ženy předpokládají, že role opatrovníka by si měl uvědomit několik důležitých faktorů:

 • asi 60% lidí, kteří mají o závislého člena rodiny musí odložit svou kariéru na chvíli.
 • Být správcem znamená starat se o osobu 24 hodin denně.
 • plnění těchto úkolů s láskou a oddaností, takže obvykle tam je pocit úzkosti a obav o tom, že osoba, která je závislá na vás, možná, je v ohrožení. Faktem je, že potřebujete přestávku a ostatní členové rodiny by vám měli pomoci.
 • Většina lidí, kteří hrají roli správce, nejsou pro ni připraveni. To znamená, že zažijete fyzické přetížení, neví, jak se vypořádat s někým, že péče o nebo dělat chyby týkající se její strava, hygiena, léky a tak dále.
 • Důstojníci jsou obvykle ve věku 50 až 60 let. Jsou to lidé, kteří již mají své vlastní zdravotní stavy nebo fyzické omezení.
 • Často má správce jiné členy rodiny nebo závislé osoby, včetně vnoučat, dětí ...
 • Trustees nemají čas na sebe věnovat svému koníčku nebo zábavy. Jejich životy jsou plné fyzické a psychické tlak, který může vytvořit bludný kruh a způsobit vážné škody. Varovné příznaky

syndrom úřednickou školníka obvykle nejsou vědomi emocionální a fyzické škody, která mu vznikne. Ve skutečnostilze často vidět pacienta v dobrém zdravotním stavu, zatímco správce trpí chronickou únavou, problémy se zády, stresu nebo úzkosti, a často deprese. Nyní varovné příznaky

:

 • problémy fyzické a psychické vyčerpání spánku
 • časté změny nálad změna hmotnosti
 • závislosti na analgetika
 • sociální izolace kognitivní problémy, jako je ztráta paměti nebo snížení trvání koncentrace

Tipy, aby se zabránilo „opatrovník syndrom“

 • Daily zaplatit několik hodin. Naučte se delegovat úkoly
 • - je velmi důležité. Care neleží pouze na bedrech jednoho člověka, takže domluvit s členy rodiny nebo sociálních služeb. To neznamená, že vás nikdo neměl zasahovat. Naopak. Čím větší podporu máte, tím více si bude moci pomoct. Uvědomte si, že když jste dobří, můžete nabídnout to nejlepší, ale pokud jste v depresi nebo vyčerpány, nelze učinit nejlepší úsilí.
 • Další informace o svém stavu nebo pacienta problém. Spolehnout na profesionály, kteří poradí a pomohou správně servírovat.
 • Vždy store společenské aktivity a tráví čas s přáteli na každou příležitost. Pečujte o své vlastní emoce a štěstí.
 • Udělejte si čas na trénink, protože je to nesmírně důležité. Chodit každý den, jít domů a dělat strečink a zaměřit zejména na zádové svaly.
 • neváhejte vyhledat odbornou pomoc, pokud jste zahlceni. Nebuďte lékař jen pro osoby, které vás zajímají. Vaše zdraví je také důležité, pokud se jim nepodaří, bude to mít vliv na všechno. Požádat o pomoc, když jste zahlceni. To je velmi důležité.


Musel jsem tě zase nechat ovládat jejich životy a vztahy Sex

Musel jsem tě zase nechat ovládat jejich životy a vztahy Sex

Existují dvě části lidského těla, které musí být vždy synchronizované, srdce a hlavy. Milovat někoho a vědět, že jednoho dne musíte opustit to není snadné. Zvláště pokud nechcete dělat to s celým svým srdcem. Možná, když se nad tím zamyslíte, život začíná přetékat obsedantní myšlenky, které zrynayut v hlavě během noci a narušovat spánek.

(Sex a vztahy)

Past, která se skrývá manipulativní adorace

Past, která se skrývá manipulativní adorace

Sex a vztahy manipulativní adorace - to není kompliment. Ve skutečnosti, pro každou pochvalu nebo pozitivní fráze skrývá nějaký zájem. Každý, kdo rád poslouchá, jak dobrý je a jak dobře dělá něco. Nicméně, tam jsou časy, kdy jsme knock out ty nohy lichotky a my nerozumíme, co to znamená otevřené oči a uvědomit si pravý účel takového chování.

(Sex a vztahy)