Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?


Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Moderní tempo života vytváří nová onemocnění. Zejména - chronický únavový syndrom nebo CFS , která se poprvé začalo mluvit před 30 lety ve Spojených státech, je časté onemocnění v těchto dnech. Osoba trpící ČHV vždycky unavený nebo vyčerpaný a nemohou být aktivní rytmus tráví svůj pracovní den - bez ohledu na to, kolik hodin spala v noci, to je vždy unavený.

Může trvat dlouhou dobu a je velmi škodlivé pro naše zdraví jako celek. Navrhujeme, abyste se dozvěděli více o syndromu chronické únavy v tomto článku.

Příčiny a příznaky chronické únavy

nejběžnější a opakující se příznaky chronické únavy jsou: Vyčerpání

  • konstantní bolest hlavy bolest Bolest v krku svalové
   • Total Body se stal citlivý na dotek (např krku nebo podpaží) lymfatických
   • Zvýšení jednotky
   • bolest kloubů otok nebo zarudnutí bez modřiny ztráta
   • skladovací problémy s pamětí
   • poruchami spánku Únava i poté, co spí
   • nedostatek motivace nadměrná spavost

   trávení Zatímco žádný vědecký výzkum v medicíně panem schopen určit, co způsobuje nebo způsobuje chronický únavový syndrom, ale to je především považován za související s oslabeným imunitním systémem, viry, stres, úzkost nebo nadměrné nervozity, únavy po dlouhá časová období, zvýšené nebo snížené krevní tlak, podvýživa (nedostatek vitamínů, bílkovin a železa) nebo deprese.

   CFS velmi těžké diagnostikovat, protože v některých případech lékaři nepovažuji za nemoc sama o sobě, ale soubor příznaků. Prvním krokem, který byste měli udělat - je konzultovat s odborníkem, a pokud je to možné, provést kompletní krevní obraz, aby určit, které živiny chybí v těle.

   Léčba chronické únavy má dvě hlavní funkce: zmírnění příznaků, na jedné straně, a na druhé straně, posilují imunitní systém.

   produkty pro léčbu chronické únavy

   zrušení imunity lidových opravné prostředky - vynikající způsob, jak posílit své zdraví a zmírnit příznaky chronické únavy. Zde jsou některé možnosti léčby chronického únavového syndromu přirozenou cestou:

   • Ginger:známý východní koření pro zvýšení imunity, který také má antivirové vlastnosti, které jsou užitečné pro léčbu syndromu chronické únavy. Lékaři doporučují denní pít čaj, vařený s lžičkou kořenového zázvoru na sklenici vody.

   • Poppy root: Popínavý kořen má mnoho výhod, které mohou posílit imunitní systém a zabránit únavě nebo únavě. Může se používat při léčení mnoha onemocnění, od deprese až po onkologii. To opravdu zvyšuje pracovní kapacitu, odolnost proti stresu a infekcím, kvůli vlivu na endokrinní systém těla. Popínavý má také obnovovací vlastnosti. Konzumujte čajovou lžičku mák ráno se snídaní, posypeme na sýr, pečený chléb nebo dokonce ho rozpustí v mléce.
   • Semena konopí:Semena konopí, jako zdroj živin, známý lidstvu od starověku. Je to užitečné kvůli vysokému obsahu hořčíku v nich. Doporučujeme vám, abyste během jídla najedli několik semen: posypejte salát, přidejte polévky, polévky, omáčky apod.
   • včelí pyl:včelí pyl je známý pro jeho obnovovací vlastnosti. Jeho použití se doporučuje zlepšit fyzickou výkonnost nebo řešit jiné zdravotní problémy, jako je zvýšení plodnosti. Pro maximalizaci přínosů pro imunitní systém je možné ho smíchat s medem. Vezměte jednu čajovou lžičku denně na prázdný žaludek.
   • Kuřecí polévka: kuřecí vývar obvykle získají, když voda vařené kuřecí stehno využít prospěšných vlastností karnosinu a anserynu že tyto nohy. Kuřecí polévka může zlepšit obranyschopnost těla a také pomáhá regulovat změny nálady. O užitečných vlastnostech kuřecího vývaru je známo poměrně dlouhá doba, tolik lidí to zahrnuje ve vaší stravě, na léčbu únavy, fyzické i duševní. Můžete si vzít šálek nebo mísu vývaru jednou denně za čtyři týdny.

   Populární domácí prostředky pro léčbu chronické únavy

   • Přidejte dvě lžíce astragalus trávy na šálek vařené vody. Zakryjte víko a nechte vychladnout. Pití směs dvakrát denně. Tato bylinná infuze slouží k posílení imunitního systému, pokud je oslabena.
   • Vezměte dvě polévkové lžíce Echinacea prášku a varu v šálku vody. Odstranit z tepla a necháme vychladnout. Šálek denně po dobu maximálně čtyř týdnů. Nepoužívejte tento nástroj, pokud jste těhotná. Tento odvar se používá k posílení přirozené obranyschopnosti.
   • Smíchejte šálek sójové mléko s polévkovou lžící arašídy. Pít tento koktejl každý den. To vám poskytne mocný přírodní zdroj energie, ale to je velmi uspokojující, takže je třeba se vyhnout, pokud jste trpí obezitou nebo nadváhou.

   • Přidejte dvě polévkové lžíce gingko biloba v šálku vařící vody. Zakryjte víko a nechte vychladnout. Šálek během dne ke zvýšení průtoku krve v mozku, což pomáhá zlepšit paměť a koncentraci.
   • Vezměte malé množství kůry skořice, hřebíčku a trochu citronové kůry ve sklenici s těsným víčkem a nechte po dobu deseti dnů. Pak přidejte 400 g medu a litr vody. Cook směs by měla být, dokud se objem se sníží na polovinu. Jak cool, můžete si vzít.

   • litru vroucí vody, přidejte lžičku práškového skořice, lžíci zázvoru, kardamom hrst semen, lžíci medu a dvě polévkové lžíce prášku kořene máku. Pak můžete odstranit z tepla a necháme vychladnout. Šálek této směsi v dopoledních hodinách, a další den v odpoledních hodinách. Jedná se o vynikající způsob snižování léčbu pro lidi, kteří trpí chronickou únavou.
   • Squeeze šťávu ze dvou mrkve a jablek. V misce smíchejte lžičku pyl, lžičku medu, lžička rozmarýnu, dokud pasty. Přidejte všechny šťávy a lžíci pšeničných klíčků a pivovarských kvasnic trochu. Tento odvar by měl vypít ráno.

   doporučení, aby se zabránilo chronické únavy

   • , jak se začnete cítit extrinsické vaše příznaky únavy poraďte co nejdříve se svým lékařem, nebo pokud se stanou častější, než je obvyklé
   • pokusit se rozdělit svůj den mezi prací a volný čas
   • začít cvičit postupně, jakmile týden a zvyšují zátěž až třikrát týdně
   • vyhnout alkoholu nebo kofeinové nápoje (nealkoholické nápoje, káva)
   • pokusit se dostat podrážděné a vyhnout se stresu pomocí jógy, meditace, masáže, atd.
   • Váš spánek by měl trvat nejméně osm hodin


   Jak zastavit krvácení z nosu 7 Efektivní Tipy

   Jak zastavit krvácení z nosu 7 Efektivní Tipy

   Přírodní produkty, krvácení z nosu, který je známý epistaksys, velmi častým problémem mezi lidmi po celém světě. Není to hrozný problém, ale v některých případech může být znepokojivým signálem. Každý by měl vědět, jak zastavit krev z nosu. Co způsobuje krvácení? V nosu je mnoho malých krevních cév. Protože se jedná o citlivou část těla, nos je snadno podrážděný.

   (Lidových opravné)

   Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

   Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

   Přírodní prostředky Celulitida je obyčejný estetický problém, který postihuje 90% žen na celém světě. Někdy je příčinou tvar boků. Může se však objevit i na hýždích, břichu a rukou. Celulitida se skládá z tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží, tvořící malé drobky, jako je pomerančový hrách. Obvykle se jeví pravděpodobnější u lidí s nadváhou a obezitou.

   (Lidových opravné)