Syndrom Anna Karenina: Oběť lásky


Syndrom Anna Karenina: Oběť lásky

slavný ruský autor Lev Tolstojjednou napsal klasický román světové literatury - „Anna Karenina“, což je jasným odrazem nejvíce vášnivý, silný a přesto nebezpečné lásky, která vždy vede tragický výsledek.

Avšak v případě Anna Kareninasyndromu, nemáme poklykayemos velmi dramatický konec hlavní postavy románu. Mluvíme o posedlosti, vášni a citovou vazbu, které cítíme, když nám láska přebírá veškerá případná omezení.

Dnes budeme diskutovat o možné nebezpečné následky takového silné vášně, neboť tento pocit nám může způsobit větší bolest než potěšení. A snaží se vysvětlit, proč obsesivní vztah může vést k poškození zdraví.

Syndrome 1. Anna Karenina: Jeho vášnivá láska a nebezpečí

řekl, že muž, který se vášnivě milovali v minulosti, bude velmi dlouhá doba, aby si ujít tento pocit, navzdory bolesti jeho ztráty. Silné emoce vyvolat touhu po životě. Když milujeme, jsme neodolatelný pocit, ohromen a cítíme plexu trakční fyzické, emocionální náklonnost, vzájemnou oddanost a vášeň k sobě, čímž se slova „ty a já“ se stal úplně jiný, plnou hodnotu.

Nicméně, spolu s těmito krásnými emocemi existuje celá řada nebezpečí, které stojí za pozornost:

  • Ti, kteří trpí syndromem Anna Karenina cítí něco víc než pouhý obdiv. Ve skutečnosti, trpí tzv „afektivní porucha“ obsedantně, vyznačující se ztrátou sebeovládání a vznikem absolutní závislosti na partnera, přes který člověk začne opustit linku. Pacient může plně rozpustit v milovaného člověka, ztratí svou identitu a přijmout úplnou kontrolu nad partnera jen aby toho muže vedle sebe.
  • Láska To dává pocit opravdového štěstí, protože ty, kteří trpí Anna Karenina syndromem se často projeví závažné bolesti v důsledku nemožnosti být každou chvíli vedle milovaného člověka, protože nedůvěry a strachu, že budou opuštěny nebo zradili, i přes obsedantní myšlenky dávají partnera mnohem víc, než se jim dostane na oplátku.
  • Postupně člověk ztrácí smysl pro důstojnost, integritu a emoční rovnováhu. Pokud se centrum života stane jinou osobou a my ji uložíme na sebe a na naše pocity, nakonec se můžeme ztratit. Existuje však něco destruktivnější než takový rozvoj vztahů?

2. Sticky láska: jak to ovládat?

Všichni víme, že na počátku rozvoje vztahů je silná a neuvěřitelná vášně běžným a normálním jevem. Existuje však řada věcí, které byste měli mít na paměti, abyste se vyhnuli vývoji škodlivého syndromu Anne Karenina.

Podívejme se na následující tipy:

  • Nikdy se nedívejte na partnery „zaplnit některé mezery v mém životě“, a neočekáváme, že milovaného člověka, stane se vaše „druhá polovina.“ Nenastavujte si cíl věnovat celý život hledání "nejlepší poloviny". Za prvé, člověk musí rozvíjet svůj vnitřní svět, aby se stal soběstačným jedinec, naučit se být vyvážený a vyzrálý, schopný být velmi šťastný a zároveň přinášet štěstí s ostatními. Nedívejte se na partnera, který by zaplňoval vnitřní prázdnotu nebo obavy. Snažte se vybudovat vztah, který morálně obohatí vás i vašeho partnera.
  • Nesnažte se vybudovat vztah s někým, kdo se bude omezovat vaši svobodu, nedovolí síla vyvíjet nebo ztratit svou soběstačnost, nebo nějakou speciální funkci, která je vlastní vás. Láska by měla spíše inspirovat nové úspěchy a osobní růst než vyvolat ztrátu sebe sama. To je důvod, proč obsesivní myšlenky nejsou nikdy dobré, protože omezují naše životy. Když jste někoho udělali svou prioritu, okamžitě ztratíte důležitou část svého života. Budete tlačit své vlastní záliby do pozadí, své přátele, a dokonce změnit své vlastní hodnoty, a to nebude dělat nic dobrého. Za zmínku stojí Anna Karenina a její fanatická vášeň pro hraběte Vronského. Koneckonců, byl čas, kdy hrdinka dokonce zapomněla na svého syna skrze lásku lásky k četbě.
  • Nikdy nedělej chyby, slepě miluje. Láska s otevřenými očima, s otevřeným srdcem, láskavě vědomě! Uvědomte si, co děláte, a současně sledujte, co dělá váš partner. Bere na vědomí vaše potřeby? Poslouchá vás a počítá vaše myšlenky? Umožňuje vám rozvíjet a pomáhá rozvíjet a rozvíjet vztahy? Pravá láska není slepá vášeň. Tato denníštěstí, když oba partneři vědí, jak řešit problémy společně, oni naslouchat jeden druhému, když oba plnit své sliby, když ve vztahu není místo žárlivosti, nedůvěry a ponížení.

Pamatujte, že Anna Karenina syndrom je velmi častý výskyt v současnosti. Tak láska hodně, vášnivě, ale nikdy nevidomá.


Jak mohu vědět, jestli mám žaludeční vřed? Zajímavosti

Jak mohu vědět, jestli mám žaludeční vřed? Zajímavosti

Miliony lidí na celém světě trpí vředy. Ve většině případů je to způsobeno infekcí způsobenou bakterií Helicobacter pylori, a to prostřednictvím potravy nebo emočním stresu, jak se mnozí domnívají. V tomto článku se dozvíte, jak určit žaludečních vředů a zvolit vhodnou léčbu. Důležité informace o vřed žaludeční vřed - lézi v žaludeční sliznici v první části tenkého střeva (dvanáctníku).

(Zajímavosti)

8 Náznaky možných zažívacích potíží

8 Náznaky možných zažívacích potíží

Zajímavá fakta Když se trávicí systém nefunguje na optimální úrovni, může být přetížena toxiny. A ona vám o tom sdělí, i když někdy je to velmi tenký náznak. Břicho - velmi inteligentní tělo, které je do určité míry odpovědné za péči o zdraví všech vnitřních funkcí. Je to o rovnováze a o vědomém výběru živin, pokud jde o zdraví trávicího systému.

(Zajímavosti)