Sedm cvičení doma elastických hýždí


Sedm cvičení doma elastických hýždí

užitečné návyky Pokud chcete mít dokonalý zadek spousta dobrých tréninkových postupů, které můžete snadno udělat, nebo v posilovně nebo ven, a které mohou významně pomůže dosáhnout cíle. V tomto článku se dozvíte o nejúčinnějšímcvičení pro hýždě

, které vám pomohou získat dobré výsledky během několika týdnů. Příliš prudký hýždě je estetický problém, který vyžaduje velké úsilí a vytrvalost pro jeho úspěšné rozhodnutí.

S pravidelnými cviky můžete získat správný tvar hýždí. Měli byste mít na paměti, že předtím, než začnete trénovat hýždě, by měla být záda vždy rovná, tak znepokojující a zapamatovat si, vyhneme se problémům v budoucnu. Svaly, které by měly působit na boky, ne v pasu.

Pokud trpíte křečemi nebo bolestí v dolní části zad nebo ve svalech stehen, znamená to, že děláte špatnou věc. Zkuste změnit pozici a začít znovu. I když opravdu chcete mít elastické hýždě, neměli byste to dosáhnout, zanedbávat zdraví vašeho záda, protože to může dokonce vést k zranění. Cvičení lze provádět jak v posilovně, tak v obývacím pokoji. Je důležité, abyste se přísně řídili tréninkovým plánem,

podle kterého by se cvičení mělo opakovat nejméně třikrát týdně a stravování by mělo být zdravé. Tím, že neuplatíte tento plán a nepotřebujete žádné potraviny v nepotřebných množstvích, dosáhnete požadovaného výsledku navzdory vašemu úsilí. A nezapomeňte pít alespoň dva litry vody denně, bez ohledu na to, zda provádíte cvičení nebo ne.

nejlepší cvičení pro hýždí elasticity

Squats Není pochyb o tom, dřep - je nejznámější cvičení pro hýždí, stehen a nohou. Jsou požadovány pro jakékoli cvičení. Můžete je provádět různými způsoby, například pomocí lišty, činky , nebo prostě jen pod váhu těla, abyste vytvořili odpor při výkonu.

Začněte stát rovnoměrně a položte nohy na šířku ramen. Pokud použijete činky, vzít do ruky jeden ke každému z nich a držet podél těla, nebo zvedání činky do stran ve výšce ramen. Pokud používáte tyč, položte ji za hlavu a držte ji na ramenou. Nyní pomalu ohýbejte kolena, aby se vaše tělo pomalu snižovalo. Zkuste to udělat tak, aby boky byly rovnoběžné s podlahou a nezvyšujte tělo dolů. V tomto případě by kolena neměla jít příliš daleko, měli byste si držet prsty a kolena na stejné lince. Jinými slovy, představte si, že sedíte na židli a držte se několik sekund v pozici, která se podobá sedadlu na židli. Poté se vrátíte do výchozí pozice, tj. Přesně se postavíte. Pohyby by měly být pomalé a kontrolované. Opakujte cvičení, postupně zvyšujte počet dřep.

Semi-součet nebo okluze Jedná se o jednu z nejjednodušších možností pro předchozí cvičení. Počáteční tělesná poloha je stejná a můžete použít i tělo, tyč nebo činky, abyste vytvořili extra zátěž. Umístěte nohy na šířku ramen. Nyní místo toho, aby sesunula tělo dolů na podlahu, měli byste postupovat co nejdále jednou nohou a snažit se neztratit rovnováhu.

Držte ramena nad boky. Noha, která je nyní za vámi, by se měla ohýbat v koleno směrem k podlaze, dokud se jí nedotkne. Koleno nohou před vámi by nemělo projít prstem této nohy. Nyní se vraťte do výchozí pozice a zopakujte cvičení, čímž uděláte druhý nožní kop. Pokračujte v cvičení nejdříve jednou nohou a poté několikrát, ale snažte se udělat stejné množství cvičení pro každou nohu.

Roztažení boků Lay lícem nahoru na lavičku (pokud jste doma, můžete to udělat na posteli), boky by měly být na konci lavice, a nohy visí dolů. Zvedněte obě nohy současně, pomocí svalů boků a hýždí.

Udržujte je na úrovni boků. Držte se na této pozici a nyní se přesuňte nohy střídavě tak, jak je budete pohybovat, když budete plavat v bazénu. Jedna noha je blíže k hrudníku a druhá k výšce boků, při cvičení se nacházejí uprostřed pohybů.

Výška Stojte před lavičkou nebo židlí, která je silná, stabilní a dostatečně vysoká, aby na ně měla nohu s ohnutým kolenem v úhlu 90 stupňů. Položte pravou nohu na lavičku a zvedněte tělo svalovou silou vašich boků a hýždí.

Stoupání co nejvyšší, samozřejmě, bude nejlepší, pokud můžete zcela narovnat nohu v nové výšce. Levá noha by se neměla dotýkat lavice ani židle, ale pokud je to nutné, můžete udržet rovnováhu dotykem lavice s prsty levé nohy. Několik sekund držte v této poloze a pak se pomalu přesuňte zpět na úroveň podlahy. Opakujte cvičení pětkrát pravou nohou a poté stejným způsobem vlevo.

Komprese hýždí Umístěte kolena, lokty a předloktí na podlahu. Kolena na jedné lince s boky. Lokty v přímce od ramene. Měli byste vytáhnout žaludek a dobře zarovnat záda.

Nyní zvedněte levou nohu, dokud koleno není ohnuté ve výšce stehna. Napínejte hýždě po dobu tří sekund a poté spusťte nohu do původní polohy. Vykonávejte patnáct opakování takových pohybů jednou nohou a pak další.

Nohy Zahajte toto cvičení ze stejné pozice jako v předchozím cvičení, to znamená, položte lokty, kolena a předloktí na podlahu. Naplňte žaludek a zvedněte pravou nohu na výšku stehna s ohnutým kolenem. Pohyby nohou lze provádět buď nahoru (jako byste se dotýkali stropu s podešví), nebo směrem dozadu, a to tažením nohou až do okamžiku, kdy se narovnáte.

V obou případech musíte držet pozici během několika sekund. Proveďte osm opakování a změňte nohu. Chcete-li zvýšit účinnost cvičení, můžete použít speciální nožní nálož, to znamená speciální nožní činky.

Zvedání pánve Lehněte si na zádech na podložce na podlaze, položte nohu chodidel na podlahu, ohněte kolena. Držte ruce od těla. Zdvihněte nádrž, uchopte hýždě a napněte stehna. Zadní strana by měla dostat polohu pod úhlem čtyřicet pět stupňů.

Držte tuto pozici na několik sekund a pak se vraťte do původní polohy, aniž byste se dotýkali koberce s hýždí. Proveďte deset opakování, chvíli odpočívejte a znovu spusťte. Druh cvičení je dát kruhové hmotnosti na žaludek a pokusit se udržet to v této pozici při cvičení.


Jak vyčistit a obnovit pankreas

Jak vyčistit a obnovit pankreas

ČAsto nevěnujeme dostatek pozornosti tomuto životně důležitému orgánu. Dokonce ani nevíme, kde se nachází! Pankreas má pro tělo mnoho výhod a zaslouží si nějakou náhradu. jak? Přečtěte si více o tomto článku, abyste zjistili nejlepší rady o tom, jak očistit a obnovit pankreas. Důležitá informace o slinivce břišní (kterou jste možná nevěděli) Tento orgán se nachází za žaludkem.

(Užitečné návyky)

Terapie vlna: Výhody pletení

Terapie vlna: Výhody pletení

Pletení. Toto slovo jste si pravděpodobně již stará babička byl obraz, který sedí a úplety svetry pro někoho z rodiny ... Těžko můžeme myslet na nic jiného od reality. Dnes se pletení stalo společenským fenoménem, ​​který má mnoho prospěšných vlastností pro vaše fyzické a duševní zdraví. Chtěli byste vědět o výhodách pletení?

(Užitečné návyky)