Dna: Příznaky a léčba znamená


Dna: Příznaky a léčba znamená

přírodní Dna - nemoc, která postihuje klouby, což způsobuje bolest a zánět.Nejčastěji se vyskytuje v palci u nohy, a zároveň může dojít v jiných částech těla. Dna dochází v důsledku nadměrné hromadění kyseliny močové, krystaly solí kyseliny močové v kloubech, obvyklepostihuje starší lidi. Čtěte dál, pokud se chcete dozvědět více o symptomech a léčbě dny.

Co způsobuje symptomy dny?

Dna způsobuje silnou bolest v postiženém kloubu a zánět, zarudnutí a otok kůže. Poměrně často je doprovázen mírným horečkou. V případě, že nemoc trvá několik let, může to vytvořit tzv Vápenec (pevné uzlíky vytvořené soli kyseliny močové, které ulpívají na ploše kolem kloubu).

Jaké léky se doporučuje snížit dnu?

Nejběžnější léčbu dny a snížení exprese příznaků se doporučuje opatrně zvednětekloub, v každém případě se snaží vyhnout se náhlé pohyby. Poté naneste led kloubu po dobu 10 minut. Díky tomuto jednoduchému postupu může snížit bolest a zánět. Je důležité pít dostatek vody a dodržovat zdravou váhu.

pro lékařské vyšetření, může lékař doporučit nějaký protizánětlivý, které mohou pomoci snížit zánět a zmírnitbolesti. Měly by předepíše lékař v žádném případě nemohou být použity bez výslovné pokyny a receptury, protože tyto léky mohou mít vedlejší účinky.

by si měl uvědomit, že lidé vystaveni dny nemoci, by se měli snažit, aby konzumovat červené maso, mořské ryby, droby, sytá, droždí (a pivo a cukrářských výrobků), alkohol, a další produkty, které mohou zvýšit hladinu produkce kyseliny močové.

Lidé s dnou měli konzumovat následující produkty: vejce

  • Dairy olivový olej
  • cizrna embryí bez rafinovaných obilovin (semena), zelenina
  • ovoce čokoláda káva

želatinové potravin, jako bílého masa, ryb , celozrnný či naklíčené zrní, nealkoholické nápoje, chřest, špenát a houby by měly být konzumovány s mírou, v žádném případě by neměla zneužívat je.


7 Nejlepších způsobů, jak využít jablečného octa doma znamená

7 Nejlepších způsobů, jak využít jablečného octa doma znamená

Přírodní jablečného octa - jedna z nejoblíbenějších ekologických produktů používaných při vaření a jako léčba alternativu a dokonce i prostředky k čištění domů. Obsahuje vysokou koncentraci přírodních kyselin a základních minerálů, které činí protizánětlivou, antibakteriální a neutralizační tekutinou.

(Lidových opravné)

Kořen máku Women

Kořen máku Women

Přírodní produkty Mack (Lepidium meyenii) - je superzasib pocházející z pohoří And v centrálním Peru. Tyto hory stoupají nad hladinou moře. Během staletí byla využívána původním obyvatelstvem Jižní Ameriky, ale nedávno se rozšířila do jiných oblastí světa. To je kvůli jeho úžasné potraviny a léčivé hodnoty.

(Lidových opravné)