Příznaky krevních sraženin v nohách


Příznaky krevních sraženin v nohách

Zajímavosti to velké nebo malé, že je důležité neustále sledovat toktrombus a pravidelně konzultovat s lékařem, aby si náhodou žilní trombózy.

Jak víte, křečové žíly dochází z důvodu špatného krevního oběhu, i když někdy zahušťuje krev a způsobuje vznik nebezpečné krevní sraženiny, která zcela zakrývánormální krevní oběh. Co dělat, abyste se vyhnuli této nemoci? Jaké jsou příznaky obvykle spojené s venózní trombózou?

V tomto článku chceme odpovědět na tyto otázky, abychom uklidnili duši a zaručili dobré zdraví.

Co je žilní trombóza?

Tento jednoduchý termín je často děsivý: hluboká žilní trombóza nebo hluboká žilní trombóza. Příčinou této choroby je vždy sraženina v jedné z žil. Obvykle je to hluboká žila a téměř ve všech případech se nachází kdekoli se krev zhoršuje, jako např. Fazole a boky.

Největším rizikem je to, že krevní sraženina se může roztrhnout a vstoupit do plicní tepny s průtokem krve, takže se objeví krevní oběh - to se nazývá plicní embolie. Je to velmi vážné zdravotní riziko, které by mělo být známé.

Ano, je pravda, že tento problém se týká především lidí ve věku 50 a 60 let a mladší ženy si o ní musí vzpomenout, protože naše zdraví závisí na stavu žil včetně.

Lékaři říkají, že nejčastěji se trombů nebo trombózy rozpadají, pokud se nacházejí v horní části nohou nebo boků. To je důvod, proč je důležité čas od času přejít k přezkumu, protože specialisté zdanění význam včasné diagnózy. Nezapomeňte se postarat o svou vlastní bezpečnost.

Příznaky žilní trombózy nohou

Jaké příznaky by se měly projevit, pokud máte podezření, že máte nohu trombus?Za prvé, stojí za zmínku, že existují dva typy žilní trombózy: povrchní a hluboké, což je mnohem větší riziko vzniku komplikací. Uvažujme o charakteristických symptomech každého:

 1. Trombóza povrchových žil: Je velmi snadno rozpoznatelné. Všimnete si, že žila se zvětšila, připomínající krajku, je pevná, modrá a při stisknutí způsobuje bolest. Taková žíla je okamžitě viditelná a hodně to bolí. V oblasti s trombózou povrchových žil budete cítit teplo, stejně jako neuvěřitelný tlak večer po náročném dni. Při tomto druhu trombózy byste měli být opatrní, protože onNení to jen první krok směrem k komplexnější hluboké žilní trombóze, může se vyvinout infekce a způsobit zánět, známý jako flebitida .Hluboká trombóza žil
 2. : Bohužel, když je povrchová trombóza hluboká, není vždy viditelná. Seznamte se však s těmito příznaky a pomůže to identifikovat.Pocit silného tlaku na místech, kde jsou žíly nejpozoruhodnější a nejvíce opuchnuté.
 • Téměř nesnesitelný pocit tepla v oblasti onemocnění
 • .Peeling, který stoupá nahoru do slabin.
 • obtížnost nohy; Stane se drsná na dotek.
 • Buďte velmi opatrní, jestliže kůže začne blikat nebo se stane velmi bledou, znamená to, že arteriální krev nedosahuje nohy
 • .Mohu zabránit žilní trombóze?

Téměř všechny problémy s křečovými žíly se přenášejí geneticky.

Dědictví v kombinaci s nezdravým životním stylem, jako je podvýživa nebo nadváha, jistě způsobí křečové .Jakmile si všimnete příznaků křečových žil, soustřeďte veškeré úsilí na vyloučení trombózy povrchových žil:

denní cvičení

 • . Například půlhodinová procházka bude velkou pomocí. Plavání a kolo jsou alternativy.Z času na čas si vezměte studenou sprchu.
 • Snažte se jíst sůl, cukr, tuky, občerstvení, sladkou vodu, bílou rafinovanou mouku
 • , to znamená, že všechny produkty vedou ke zhoršení krevního oběhu.Pijte spoustu tekutin, včetně přírodních džusů a bylinných infuze přesličky, mátou bažiny nebo rozmarýnu.
 • Kaštan - rostlina, která se používá k léčbě křečových žil. Často se přidává jako hlavní složka mnoha velmi účinných krémů. Kaštan může být koupen v lékárně, je to opravdu skvělý prostředek pro křečové žíly.
 • Pokud jsou žíly velmi nasenil a mluvit, poraďte se s lékařem o možnosti chirurgického zákroku
 • . Riziko výskytu trombu vždy visí nad hlavou, jako kdyby Damoklový meč.Nezapomeňte jít na lékařskou prohlídku a vždy poslouchat jeho doporučení .


  Oční péče: 4 základní tipy

  Oční péče: 4 základní tipy

  Stále více lidí nosí brýle. Důvodem může být spousta počítačového času, i když existuje mnoho dalších možných důvodů. Víte však, že ignorování brýlí může být také příčinou problémů se zrakem? To je pravda. Čisté čočky bez poškrábání vám pomohou lépe vidět a zaměřit se na požadovaný objekt. Čisté brýle = optimální vidění To neznamená, že vaše krátkozrakost nebo astigmatismus zmizí kvůli okuláru, ale alespoň zabraňují progresi onemocnění.

  (Zajímavosti)

  Užitečné tučná jídla, které by měly být konzumovány

  Užitečné tučná jídla, které by měly být konzumovány

  Zajímavá fakta Když si myslíme, tučných jídel, budeme považovat za škodlivé. Nakonec, lidé v poslední době zvýšila spotřeba zpracovaných sladkých potravin s rafinovaných sacharidů. V důsledku toho lidé získali váhu, stali se unaveni a nemocní. Naštěstí nový výzkum a objevy nám pomohla naučit něco důležitého: Některé tučná jídla skutečně užitečnější, než si myslíte.

  (Zajímavosti)