Příznaky srdečního infarktu u žen


Příznaky srdečního infarktu u žen

příznaky srdečního infarktu u žen jsou odlišné od příznaků pánských a měli byste vědět, jaké jsou příznaky záchvaty. Takže čtěte dál!

Měli byste vědět, že příznaky srdečního záchvatu u žen jsou výrazně odlišné od symptomů u mužů. Smrt žen trpících infarktem roste každý rok. Někdy je tento stav se skrývá pod rouškou únavy doprovázený bolestí, na místě, kde není možné určit ... Takže doporučujeme, abyste se naučili více faktů na toto téma je chránit své zdraví a bezpečnost.

Příznaky srdečních onemocnění u žen

Zapomeňte na standardní představu osoby, která drží ruku na hrudi nebo popadá jeho hruď během infarktu. Nový výzkum publikována v odborném časopise „British Columbia“, nám ukazuje, že infarkty vyskytují u 19% žen, ve srovnání s 13,7% mužů. Je to něco říkat, že?

Ženy mohou mít příznaky, které nepřitahují velkou pozornost, a proto je ženy neberou vážně. Často nás znepokojuje blaho našich členů rodiny než naše. Buďte opatrní a snažte se zapamatovat si tyto příznaky, které je třeba sledovat.

1. Tlak v hrudníku

Někdy může dojít k pocitu pálení a charakteristického tlaku v hrudi, což navíc způsobuje únavu. Takový tlak jako úzkost můžete vnímat prostřednictvím nějaké významné události, která se může vyskytnout v našem každodenním životě a vést ke stresujícímu stavu.

Pokud se však každý den setkáte s tímto příznakem, měli byste najít čas, abyste zkontrolovali své zdraví ve zdravotnickém zařízení. U mužů infekce téměř vždy začíná pocitm tlaku, který je cítit v hrudi, a pak se přenáší na ruku a způsobuje pocit brnění. Ale u žen jsou tyto pocity soustředěny v hrudi.

2. bolest Akutní v horní části těla, krku, zádech, čelisti

K tomuto problému může být pocit, jako lokální bolest v obou ramen, zad, ramen, krku, čelisti nebo horní břicho (ne nižší než pupkem). Těžko, že?

Máme tendenci vnímat tyto příznaky, jako je pravidelná bolest nebo dokonce osteoporóza, které jsou také typické pro ženy. Některé ženy však udělají chybu a snaží se tuto bolest snížit tím, že užívají protizánětlivé léky k léčbě takové bolesti.

3. únava a dušnost

Mějte na paměti skutečnost, že typické příznaky srdečního infarktu u mužů je náhlý pocit mírné nepohodlí, které jasně projevuje v průběhu cvičení. Mohou pracovat, ale najednou jejich ruka vyschne, nebo se objeví náhlé pocity nedostatku vzduchu a je obtížné dýchat.

Ale pro ženy je všechno jiné: pravděpodobně u žen infarkt může nastat i když sedí, odpočívá nebo spí. To znamená, že útok se může objevit rychleji během odpočinku než během práce.

Nezapomeňte, pokud se cítíte více unavená než obvykle nebo pokud se u Vás objeví bolest nebo abnormální tlak na hrudi, ihned navštivte svého lékaře, abyste zkontrolovali původ příznaků. Mějte také na paměti, že když vylétáte po schodišti, máte pocit, že vyvíjíte mnohem větší úsilí než obvykle a máte potíže s dechem, které jsou doprovázeny tlakem na hrudi. Pokud ano, okamžitě vyhledejte lékaře.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti: muži mohou mít závratě, pokud mají problémy se srdcem. Ženy naopak prožívají méně příznaků takové nemoci a často jsme šokováni, když zjistíme, co se skutečně děje.

4. Bolest břicha

Dalším příznakem, který je třeba postarat, je pocit těžkosti v žaludku. Cokoliv budete jíst, způsobí, že se budete cítit horší a možná dokonce trpíte pálení žáhy nebo puchýřky žaludeční šťávy a později může také vést k zvracení.

Je velmi snadné tyto příznaky zmást s jinými méně závažnými nemocemi. Pokud je tato bolesti břicha doprovázena studeným potem, pravděpodobně máte problémy se srdcem. Rychle se unavíte, máte pocit chvění a máte těžké bolesti břicha. Okamžitě navštivte svého lékaře!

Největším problémem u žen je to, že tyto symptomy často spojují s něčím jiným, obvykle se stresem nebo zažívacími problémy. Dávejte pozor, pokud se cítíte více unavený než obvykle, nebo pokud máte nedostatek vzduchu, zavolejte svého lékaře!


WHO oznámila celosvětové obavy kvůli Zika virus

WHO oznámila celosvětové obavy kvůli Zika virus

Zajímavá fakta Světová zdravotnická organizace řekl, že virus Zika ohrožení zdraví po celém světě. Vzhledem k tomu, infekce se šíří přes komára Aedes aegypti, to je příčinou rostoucího počtu dětí s neurologickými poruchami. Výbor nezávislých odborníků na Organizaci spojených národů podnikl kroky k urychlení přijímání mezinárodních rozhodnutí ak podpoře příslušného výzkumu.

(Zajímavosti)

5 Cvičení pro léčbu plantární fasciitidy

5 Cvičení pro léčbu plantární fasciitidy

Plantární fasciitis je kostnatý růst, který roste na polokouli. Při chůzi nebo jiných činnostech může způsobit bolest. Člověk cítí ostrou bolest ve vnitřní a spodní části nohy, bolestivější ráno. V tomto článku navrhujeme seznámit se s léčbou plantární fasciitidy. Bolest mizí s klidem a vrací se s aktivitou.

(Zajímavosti)