Příznaky rakoviny vaječníků, která by neměla ignorovat


Příznaky rakoviny vaječníků, která by neměla ignorovat

zajímavých faktů Ačkoli tento typ rakoviny má nejvyšší úmrtnost v časné detekci svou příležitost pokračovat nebo uložit zvyšuje životnost o 95%.

Rakovina vaječníků je často označována jako "tichý vrah". Důvodem je to, že stejně jako u jiných typů příznaků spojených s nádorem může dojít pouze v případě, že máte vážné stádium, které je velmi obtížné léčit. Tento typ rakoviny je druhým nejčastějším gynekologickým typem rakoviny u žen. Míra úmrtnosti při této nemoci je však velmi vysoká, protože je diagnostikována především v pozdějších stadiích.

Podle zpráv v posledních letech, jen asi 50% žen, které jsou diagnostikovány s rakovinou vaječníku žijí déle než 5 let po diagnóze.Důvodem je, že diagnóza se provádí především v pozdějších fázích. Odborníci se však domnívají, že včasná detekce onemocnění zvyšuje šance na léčbu na 95%.

Rakovina vaječníků se může objevit u žen všech věkových kategorií, ale po 50 riziko je mnohem větší u žen 65 slyšet riziko diagnóza je ještě větší. Je proto důležité znát příznaky, které vás může upozornit na možnou vaječníků rakoviny.

Ale především si uvědomit, že vidí tyto varovné „znamení“, je nutné poradit se s odborníkem, protože mohou svědčit o dalších zdravotních problémů. Varování

příznaky vaječníků příznaků spojených s nádorem, které budou dále diskutovány, může být příznakem rakoviny vaječníků, ale jsou také spojeny s jinými chorobami.však pro ně měla pamatovat, protože jejich detekce může být klíčovým faktorem při diagnostikování choroby brzy a dostat včasné léčby.

 • nadýmání nebo abdominální otok: I když tento příznak a může znamenat mnoho různých onemocnění, pocit abdominální otok nebo zvýšit jeho velikost může být příznakem rakoviny vaječníků. Pokud zjistíte, že máte často takový problém, je lepší se poradit s lékařem. Problémy
 • trávicí systém: Kromě abdominální otok, příznaky, jako jsou poruchy trávení, zácpa, bolest břicha a nepohodlí, nebo jakékoliv změny ve střevě může být také varováním rakoviny.
 • Bolest v pánevní oblasti: Bolesti pánve mohou být velmi významným příznakem této nemoci. Dojde-li k bolesti často a bez právě z tohoto důvodu, to je nejlepší poradit se s lékařem, ne maskovat to s obezbolyuvalnyh.
 • Bolest zad: pokud trpíte bezdůvodné bolesti pod záda, může to být také signálem nebezpečí rakoviny vaječníků.
 • časté a nekontrolovanému močení: Pokud se náhle dostanete nezvykle často je třeba jít na záchod a vy téměř nemůže kontrolovat to, že je možné, že máte něco, co se jeho zdraví špatného. Obvykle je takový problém doprovázen bolestí nebo pocity pálení během močení. Tyto příznaky mohou být známkou slabosti svalů pánevního dna nebo příznaky infekce močových cest. Je však důležité požádat lékaře o radu, protože tyto příznaky mohou také indikovat rakovinu vaječníků.
 • nevysvětlitelné náhlé změny hmotnosti: Často mnoho žen se cítí velmi šťastný, když náhle a bez jakéhokoliv zjevného důvodu ztratit velkou váhu, ale měli by vědět, že to není normální a může být známkou toho, že tělo je něco v nepořádku. Totéž platí pro vzhled nadváhy. Můžete také ztratit chuť k jídlu nebo se budete neustále cítit dobře.
 • Únava: lidé se mohou cítit unavení z důvodu mnoha zdravotních problémů a dokonce i stresu. Tento příznak se však velmi často vyskytuje u rakoviny vaječníků. Můžete se cítit unavený, trpí nedostatkem energie, slabostí. Docela často tyto příznaky mohou naznačovat poruchy v těle.
 • bolest při pohlavním styku: Je-li namísto získání potěšení ze sexu, je často cítit bolest, vidět lékaře , je to jeden z běžných příznaků rakoviny vaječníků.

Jiné příznaky, které by se měly vzpomenout

 • Vaginální krvácení u žen po menopauze.
 • Nevolnost nebo zvracení.
 • Anémie
 • Časté bolesti žaludku.

Diagnóza rakoviny vaječníku rakoviny vaječníků je obtížné diagnostikovat, protože příznaky se obvykle vyskytují v časných stádiích. Nicméně, pokud zjistíte, že na některé z výše uvedených příznaků, doba poradit se s lékařem, budete schopni diagnostikovat nemoc v raném stádiu prostřednictvím ultrazvukové tomografie (CT), magnetická rezonance (MRI) a krevní test CA-125.


Negativních důsledků použití mikrovlnné

Negativních důsledků použití mikrovlnné

Zajímavé skutečnosti tam bylo mnoho studií o výhodách či škodlivosti tohoto oblíbeného domácího zařízení, které lidé používají na celém světě, zejména ve velkých městech. Studie ukázaly, že pravidelné používání mikrovlnné trouby může vést k vážným negativním účinkům na zdraví. V tomto článku zjistíte, co může být negativní důsledky používání mikrovlnné trouby.

(Zajímavosti)

5 Návyků úspěšných lidí před spaním

5 Návyků úspěšných lidí před spaním

Ne profesionální, jmenovitě úspěch osobních vztahů určuje kvalitu vašeho života. Pokud se budete řídit těmito jednoduchými zvyky, které vám nabízíme, před spaním budete cítit skutečné potěšení v životě a budete schopni skutečně ocenit a určit, co je pro vás opravdu důležité. Pojď dál. 1. Kolik hodin spánku potřebujete probuzení a příjemné pocity?

(Zajímavosti)