Příznaky ledvinových infekcí u žen


Příznaky ledvinových infekcí u žen

Pokud máte infekci ledvin, pomalu vás zpomalí a zjistíte, že vaše únava se postupně stává silnější.

Ženy jsou více náchylné k ledvinové infekcekvůli anatomickým rysům. Jednoduchá infekce močového traktu se může zkomplikovat, jít do jedné z ledvin a způsobit nepříjemné následky, které některé z nás, bohužel, již víme.

1. Co způsobuje infekci ledvinami?

Příznakyse pravděpodobně objeví náhle, mění se každý den bez varování. Většina žen se diví, když jsou diagnostikováni s infekcí ledvin, ale ve skutečnosti se objevují z mnoha důvodů. Věnujte pozornost:

 • Nejčastější příčinou je infekce močového měchýře, kteránemůže být nikdy vyléčena úplně. Někdy se to stane, protože nedodržujete správný průběh léčby. Například, mnoho žen se snaží praktikovat sebe-léky, a to je určitě špatný nápad. Existuje vhodné antibiotikum pro každý typ bakterie způsobující infekci, nejsou stejné. Proto je důležité vyhledat lékařskou pomoc, aby se vaše infekce močového měchýře úplně vyléčila před tím, než dosáhne ledvin.
 • Ženy jsou obecně náchylnější k těmto nemocem. Z tohoto důvodu je důležité udržovat správnou hygienu, aby se zabránilo infekcím. Ale buďte opatrní - příliš důkladné čištění "tam" může odstranit prospěšné bakterie, které pomáhají udržovat přirozené rovnováhy v těle. Během sexuální aktivity musíte být také opatrní, abyste zabránili infekci.
 • Polycystická ledvina může být příčinou těchto infekcí.
 • Diabetes je dalším faktorem, který je třeba zvážit.
 • Tvorba kamenů v ledvináchje rozhodně předzvěstí ledvinových infekcí.
 • Nízká ochrana nebo oslabený imunitní systém je dalším rizikovým faktorem.

2. Příznaky renálních infekcí

1. Nevysvětlená únava

Postupně narůstá únavu. Samozřejmě, je to normální, když se cítíme více unavený než obvykle: během měsíce, přes migrénu ... Ale v případě infekcí ledvin, uvidíte, že v průběhu času ztratíte veškerou svou sílu. Je to jako kdybyste se pohyboval vlakem, a to je snazší pro vás být sám, když můžete sedět nebo si lehnout.

 • Únava bude postupovat, což znamená, že každý den se zhoršíte a nebudou vám dny, kdy se náhle budete cítit lépe.
 • To není způsobeno stresem nebo objemem fyzické aktivity.
 • Žádná z těchto léků nepřináší úlevu a je těžké vypořádat se s každodenními záležitostmi. 2.

Různé typy bolesti ledviny infekce obvykle způsobují různé druhy nepohodlí, měli byste se naučit rozlišovat: bolest

 • na obou stranách břicha.
 • Bolest, která někdy dává do slabin, a stisknutí místa dává dočasnou úlevu.
 • Těžká bederní bolest, obvykle na jedné straně. Zdá se, že v této oblasti je horký disk.
 • Periodické, ale intenzivní bolesti hlavy.

3. Změny v moči

 • Společným rysem renálních infekcí je neustálá touha jít na toaletu. Kdykoli potřebujete, musíte to udělat znovu.
 • Moč získává jinou barvu, jako je coca cola. To je znamení, že může mít krve nebo hnis.
 • Normální močení velmi bolestivé.

4. Pozor na horečku

Zvýšení tělesné teploty o několik stupňů může být varováním, že se něco stane v těle, včetněinfekce. Pokud máte některý z výše uvedených příznaků plus horečku, měli byste se co nejdříve obrátit na svého lékaře. Zpravidla je to zřejmý příznak toho, že trpíte infekcí ledvin.

5. Ztráta chuti

Neuvěřitelná únava je většinou doprovázena ztrátou chuti k jídlu.Nechcete jíst nic - ani jednoduchý salát. Co víc typické - je to neohraničený žízeň. Je to proto, že infekce vysychá tělo více a způsobuje touhu vypít více tekutin.

6. Častý puls

Rychlý srdeční tep nebo tachykardie, je přímým důsledkem horečky a infekce.tělo rychle reaguje na onemocnění a vaše srdce pracuje rychleji. Je to také únava. 7.

nevolnost a zvracení Pokud se dostanete do fáze, kdy budete mít pocit na zvracení a zvracení, je to znamení složitějšího infekce ledvin. Budete mít problémy s trávením, nesnášenlivostí některých potravin. To může vést k větší slabosti, třesu, únava , atd.

Snažte se nechat chorobu jít tak daleko. Typicky může být infekce ledvin detekována dostatečně brzy, pokud se u Vás objeví horečka, únava, bolest v dolní části zad a pozoruje se krev v moči.

Vždy si zapamatujte, že by lékař měl předepsat nejvhodnější a vhodnější průběh léčby. Obvykle potřebujeteantibiotika, abyste se zbavili infekcí ledvin, ale navzdory tomu vždy dodržujte rady zdravotníků.

Zároveň se ujistěte, že jíte správně, máte spoustu odpočinku a neztrácejte naději. Úplně se zotavuješ!


Příznaky rakoviny prsu, které jsou všechny ženy by měly vědět,

Příznaky rakoviny prsu, které jsou všechny ženy by měly vědět,

Zajímavá fakta Rakovina prsu je jedním z nejčastějších zhoubných nádorů u žen. Ve skutečnosti se jedná o druhou příčinou úmrtí v celé populaci, proto je nutné znát příznaky rakoviny prsu. I když postupy a metody detekce značně rozvinutý, stále je jedním z nejagresivnějších druhů rakoviny, protože jeho snadnou distribuci.

(Zajímavosti)

Příznaky krevních sraženin v nohách

Příznaky krevních sraženin v nohách

Zajímavosti to velké nebo malé, že je důležité neustále sledovat tok trombus a pravidelně konzultovat s lékařem, aby si náhodou žilní trombózy. Jak víte, křečové žíly dochází z důvodu špatného krevního oběhu, i když někdy zahušťuje krev a způsobuje vznik nebezpečné krevní sraženiny, která zcela zakrývá normální krevní oběh.

(Zajímavosti)