Symptomy a léčbu cervikální eroze


Symptomy a léčbu cervikální eroze

Zajímavá fakta cervikální eroze příčinou nakažlivé chronické infekce, abnormální rovnováha pH, zvýšení hladiny estrogenu, zranění a další důvody. It zánětlivé buňky děložního čípku, který se vyskytuje, když se dlaždicové buňky v močovém traktu otevření opět do sloupcových buněk.

To způsobuje podráždění, zarudnutí a zánět, a to je někdy téměř nemožné odlišit od dočasného rakovině děložního čípku. Spolu s tím, mimo jiné příznaky způsobené zánětem, tam jsou zvyšující se výtok, případy, neplodnost, bolesti zad a krvácení. Proto je žádoucí znát ošetření, aby se zabránilo kontraindikace.

Co způsobuje erozi?

Každá žena může trpět cervikální eroze, i když často se vyskytuje u žen během jejich plodných let. To může mít různé příčiny, včetně infekce může způsobit rakovinu nebo jiné zranění, jako je poranění, které se vyskytují v průběhu vícečetného těhotenství. To může také způsobit chronické i akutní infekce.

Tento zánět může postihnout i mladé ženy, pokud používají antikoncepční pilulky. Kromě toho, použití intrauterinních prostředků a tampony po dlouhou dobu, jsou běžné příčiny. Přesto může dojít k erozi i bez častého používání. Navíc u pacientů vyšší procento žen s nízkým socioekonomickým statusem, kteří mají více těhotenství, brzké manželství, nebo ne následovat hygienu.

doporučuje pro řízení tohoto typu infekce, protože krční eroze může způsobit rakovinu děložního čípku. To znamená, že doba trvání je důležitější než typ, přes další komplikace, které mohou nastat v průběhu času.

Symptomy ... Informace o erozi děložního čípku pacienta velmi snadno během gynekologické vyšetření. Nicméně, mnoho žen nemá žádné příznaky, i když stále ještě může dojít k některé příznaky. Mezi nejčastější: obtíže močení, bolest nebo krvácení po pohlavním styku, vaginální výtok nebo bílé.

I stěr je normální, stále mohou být příznaky zánětu a abnormálních buněk. Cervikální eroze způsobuje infekce, které jsou častější v epitelu, když vytvořil ideální podmínky pro růst ve svých domácích organismy. To je, když je čípek začíná vypadat červené a zrnitý.

Další příznaky:

  • krk bolest bolesti
  • děložního hrdla Alergické reakce
  • Červené oči
  • bolesti břicha
  • krvácení po styku
  • Změny v menstruačním cyklu
  • Burning bolesti zad

Léčba někdy zvláštní zacházení není podáván, zejména žen pro které není symptomatická. Pokud však člověk cítí bolest, komplikace a specifické příznaky, jako jsou vaginální výtok nebo bílá, krvácení po pohlavním styku a problémy s močením, je doporučena specifická léčba, aby se zabránilo případné infekce a jiné komplikace.

Mezi nápravná opatření - užívání některých léků, krční poleptání nebo laserové vypalování. Na druhou stranu, ženy, které trpí touto infekcí není sexuálně aktivní by měly sledovat svůj zdravotní stav a vzít to pod kontrolou. Dbejte přitom na neobvyklé výsledek v nátěru je třeba zacházet opatrně, aby se zabránilo uzavírání smluv rakovinu děložního čípku nebo jiné infekce.


5 Znamení, že byste měli přestat jíst lepek

5 Znamení, že byste měli přestat jíst lepek

Zajímavá fakta každý rok se stává více a více vědomi problému, spolu se zvýšením diagnostikovaných případů, mnoho lidí začalo uvažovat, zda odstranění lepek ze stravy. Někteří lidé se dokonce rozhodli bez příznaků. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu článek. Věříme, že je důležité vysvětlit klíčové příznaky, které se projeví, pokud máte problémy s metabolismem glutenu.

(Zajímavosti)

Riziko špatných antibiotik

Riziko špatných antibiotik

Zajímavosti V průběhu roku jsme trpí různými nemocemi , studený, bolesti v krku a virové infekce se léčí antibiotiky vyzkoušet. Existuje však riziko nesprávné léčby antibiotiky? Ve většině případů jsme se jít k lékaři, on nám nařízeno, aby tento lék. Ale vždy antibiotika nejsou nejlepší léky. Možné vedlejší účinky Tento lék byl poprvé použit v roce 1940, kdy byl považován za jeden z největších úspěchů v lékařských BLOG.

(Zajímavosti)