Příznaky infekce jater


Příznaky infekce jater

Zánět jater nebo hepatomegalie je onemocnění, které by mělo být zapamatováno. Vyskytuje se, když tento nenahraditelný orgán trpí infekcí a zvyšuje velikost, což způsobuje příznaky, které byste si měli být vědomi. Dnes v tomto článku vám o tom řekneme z důvodu vašeho zdraví a zdraví vaší rodiny. Zjistěte více.

Proč naše játra jsou zanícena?

Jak víte, játra plní základní funkce v našem těle. Syntetizuje vitaminy, toxiny, filtry, čistí škodlivé prvky, které reguluje hladinu aminokyselin a tuků

... Všechny tyto úkoly jsou nezbytné k zajištění řádného fungování těla, takže se můžeme těšit na vysokou kvalitu života. Ale někdy kvůli výkonu tak mnoha funkcí může dojít k chybě, v důsledku čeho bude součást trpět a její účinnost se změní. Někdy viry nebo bakterie způsobují zánět jater.

V jiných případech může být v důsledku špatné výživy, přebytečný tuk, alkohol, příliš mnoho zpracované potraviny nebo léky, které mohou způsobithepatomegalie. Buďte opatrní a vězte, jaké příznaky souvisejí s touto chorobou. Příznaky zánětu jater

1. Příznaky jsou podobné chřipce


Vskutku, během prvních dnů po zánětu jater, můžeme zažít stejné příznaky jako chřipka. Velmi

silná únava, nízká teplota, bolesti svalů, zvracení ... Ale v průběhu času se náš stav nezlepšuje, ale naopak se cítíme horší.2. Břicho otok

Během zánětu si všimnete, že

břicho je více opuchnuté a obtížné. Budete cítit bolest břicha a pokaždé po jídle bude velmi nepříjemný pocit přejídání, obtíží a nepříjemností. Můžete se cítit nevolně a vaše trávení bude pomalé. 3. Četné problémy

Další velmi časté známky zánětu jater - změna barvy stolice.

Stává se bělejší. To je přímo spojeno se zánětem způsobeným tímto virem. Co se týče moči, lékaři říkají, že bude mít tmavší barvu. 4. špatná chuť v ústech

kovová nebo hořká chuť v ústech bude patrná.

Nebudete schopni vnímat přirozenou chuť jídla a najednou to způsobí špatnou chuť v ústech, což odráží touhu jíst. Navíc zaznamenáte špatný dech, ztrátu chuti k jídlu a sucho v ústech. Jedná se o velmi charakteristické příznaky. 5. Bolest a nepohodlí

Kromě únavy, které jsme již zmínili, celkové příznaky jsou velmi nepříjemné bolesti pod žebry.

Tento pocit varné desky kolem břicha. Přes to ztratíte chuť na nic, to cítíte unavená a ospalá. 6. Skin barva

Jedním z příznaků, které by nám okamžitě dal ve stavu pohotovosti - žlutavé zabarvení kůže nebo očí. Žloutenka je jasným znamením, že vaše játra je nemocný, takže ihned kontaktujte svého lékaře.

Jaké testy muset projít zjistit, proč jsou játra zánět?

Nebojte, většina problémů s játry léčitelné a bude uzdraven. Obvykle lékař první promatsaye břicho určit oblast otoku.


Pak odkazovat na rentgen, aby se ujistil, zvětšená játra nebo ne. Také může být nutné dělat břišní ultrazvuk, tento test nezpůsobil žádné nepohodlí nebo bolest.poslední fázi, budete muset jít k získání přesné diagnózy - MRI břicha. Pro tento test, dostanete barvivo. Ale nebojte se, jak jsme již uvedli, dnes lékaři mají mnoho dobrých léků k léčbě infekcí jater.

Tipy pro léčbu zánětu jater přidání

k léčbě předepsané lékařem, můžete sledovat několik jednoduchých tipů, doma, které budou užitečné léčit játra.

jíst více vlákniny, pít velké množství tekutin,

 • přírodní šťávy a zeleninové koktejly. Vyhnout červené maso, mléko, tuky a potraviny s příliš mnoho koření a chemikálií. Infusion bodlák :
 • mezi mnoha rostlinách mléko je velmi dobré pro játra. Léčí, očišťuje a obnovuje buňky a snižuje zánět. Můžete ji najít v lékárnách ve formě tablet i v sáčcích připravených pro infúze. Pít každý den a budete se cítit lépe. Zelený čaj:
 • víte, že zelený čaj je plný neuvěřitelných vlastností pro naše zdraví. Pomáhá trávení, působí močopudně a protizánětlivý účinek, bohaté na antioxidanty a je vhodný pro každodenní použití. Nenechte si ujít tuto příležitost. Pampeliška:
 • už máte doma? To je jeden z hlavních rostlin detoxikují játra a péči o něj; je balzám, že tento orgán je ochotno přijímat každý den po obědě. Neváhejte, tento jednoduchý lék vám přinese řadu výhod.


  Užitečné vlastnosti kokosu, které jste nevěděli dříve

  Užitečné vlastnosti kokosu, které jste nevěděli dříve

  Přírodní produkty Ovocné stromy kokosové mohou být konzumovány v mnoha směrech, ale především svou spotřebu vody (což je velmi osvěžující) a vlákniny. Můžete také zakoupit zem kokos pro dezert . Má stovky různých způsobů použití ve vaření, v řemeslné výrobě nebo v medicíně. V tomto článku se dozvíte o kokosu více.

  (Lidových opravné)

  Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

  Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

  Jak asi víte, celulitida je problém, který je obtížné eliminovat. To se vyskytuje častěji u žen, zejména důsledku hormonálních změn, i když to není jediný důvod, protože to může být také způsobena tím, špatné stravovací návyky, zácpa a nedostatek pohybu. Celulitida může postihnout různé části těla, včetně žaludku a boků, což je neatraktivní na pohled, protože kůže se stává textury velmi podobá pomerančové kůry.

  (Lidových opravné)