Příznaky herniated disk


Příznaky herniated disk

Zajímavá fakta Mnoho lidí trpí herniated diskzápasů. Je vedoucí k silné bolesti a postižení vážný problém, a proto je důležité znát příznaky. Jak víte, naše páteř - puzzle se skládá ze složitých anatomických částí: kostí, svalů a vazů, a kdykoliv s nimi mohou způsobit problémy. Zjistíte, proč se to stane, pokud si přečtete tento článek později.

Jak mohu zjistit, že máte intervertebrální kýlu?

1. Co to je?

nás Jaké disky v páteři, která způsobí takovou silnou bolest a nepohodlí?D Pro Aby bylo možné pochopit to,by měl vědět, že mezi kostí v páteři jsou látky, které jsou z texturou, že vnitřní a vnější silné pokrytí. Vaughn adi ceas tlumiči a prystosovuvého se, že by pohyb, kteréděláte (to řídí a mají kýlu).

Někdy se zlomí, což vede k uvolnění jejich obsahu - bílé látky. Tato látka může tlačit na nervy a způsobuje bolest a amortyzuvalni ztracených příležitostí. 2. Proč

I ‚manifest kposuvných pohonů?

V podstatě se zdá herniated disk s věkem. Když lidé zestárnou, páteřstává méně pružnou a tužšíz, a vazy, které obklopují disky,někdy může zlomitsám. disky také poněkud těžší, protože ztrácí vlhkost a degenerativní změny nastanou. Pokud jste přišli bolest a jeho příčina je neznámá, je nutné znát příznaky herniated disk. 3. Příznaky

posunutí jednotky

  • Za prvé, měli byste vědět, že v závislosti na přidání , část tělacítíte bolest, abyste porozuměli ,kde je herniated disk. Je to velmi důležité.
  • Pokud cítíte bolest nebo brnění, těžkost v nohách nebo ztrátu citlivosti, možná máte herniated disku v bederníPrvní úsek a. Dojde-li k nepohodlí ve středu zad, může to být herniated hrudní disk. Pokud zjistíte, že napětí v krku a bolest v rukou nebo dokonce pravděpodobné, že trpíte kýlyz krční meziobratlové ploténkytha. Symptomy
  • kýla a krční disk : bolesti krku, napětí krku, neschopnost přesunout ze strany na stranu, krk křeče distribuované na ramena a paže. Možnými příznaky jsou také nevolnost nebo mdloby. Kromě všech výše uvedených, často ruce a ruce ztrácejí svou citlivost v noci. Mohou se vyskytnout potíže při zvedání hmotnosti: najednou se cítíš slabý a nemůžeš udržet věci. Je to velmi zatěžující a vede ke zdravotnímu postižení. C
  • ymptomy g rýže a bederní disk: V tomto případě, je bolest v dolní části zad. Budete cítit nevysvětlitelné hořící nebo silné teplo, které vás zase udržuje na zádech velmi rovně, téměř nehybně. Svalové napětí, které je doprovázeno záchvaty, se může dokonce rozšířit na nohy. V tomto stavu se rozvíjí bolest, která je známá jako bolest záření nebo ischias. Existuje mnoho lidí, kteří říkají, že někdy prožívají bolest, brnění nebo slabost nohou a dokonce i močovou inkontinenci. Poslední příznak je pozorován ve výjimečných případech. V takovém případě byste měli okamžitě kontaktovat lékaře.
  • Lékaři také nazývají další příznak - dráždivá bolest. Co to znamená? V tomto případě máte pocit bolesti v jedné části těla a kýla je na jiném místě. Příkladem může být případ, kdy je kýla v zádech a bolesti jsou cítit v nohou. Problém je soustředěný na páteři. Obecně dochází k pádu bolesti v hýždí a rozšiřuje se uvnitř nohy. Takové projevy mohou naznačovat možnou radikulopatii. Ale diagnózu by měl vždy stanovit lékař.

Když by mělo být a toajít k lékaři?

Bolest s jakkolimu typua herniated disk vám nedovolí vést vlastnínení život. Budete moci normálně chodit, pracovat nebo zvedat váhu. Budou problémy se spánkem a bude dokonce obtížné sedět na židli.

Pokud jsou tyto příznaky pozorovány více než dva po sobě jdoucí týdny, poraďte se s lékařem o radu a diagnóze.

Lékaři varujíže je třeba kontaktovat pohotovostní oddělení, pokud ztratíte kontrolu nad močením nebo defekace. V tomto případě kýla porušuje normální funkce těla, což svědčí o závažnosti stavu a potřebě lékařského zákroku.

Při likvidaci pohonů obvykle potřebujete operaci. Ale nebojte se, můžete ji úspěšně vyléčit, což vám umožní vrátit se k normálnímu životu. Jak víte zveri Taitpozornost na příznaky a bylo bya l b. Ne váhat, ale oznámit doktorji o jakékoliva příznaky, které si všimnetezda. To záleží na kvalitě ve vašem životě .


Home test na kvasinkách a jak se zbavit

Home test na kvasinkách a jak se zbavit

Zajímavých faktů Candida - druh kvasinek nebo plísní, které v určitém množství v těle každého člověka. Ačkoli to je často spojováno s infekcí , pravdou je, že hraje důležitou roli při trávení a vstřebávání živin. Nicméně, když je množství kvasinek v těle přestane být v rovnováze, mohou začít přidělovat toxinů do krevního řečiště a způsobit mnoho příznaků, které jsou velmi rozdílné účinky na zdraví.

(Zajímavosti)

7 Způsobů, aby se zabránilo oxidaci avokádo

7 Způsobů, aby se zabránilo oxidaci avokádo

Zajímavosti Většina lidí ví, že s cílem získat co nejvíce z avokáda a ještě užít svou čerstvou chuť, je důležité, aby ho sníst co nejdříve. Někdy nechceme jíst celé ovoce najednou, ale také házet zbytky produktu, jsme také neodvažují. Naštěstí existuje mnoho jednoduchých způsobů zabránilo oxidaci avokádo a udržet ji svěží a světlé barvy déle.

(Zajímavosti)