Sedm tipů pro odstraňování ušního mazu doma


Sedm tipů pro odstraňování ušního mazu doma

užitečné návyky maz - látka, která je ve vnitřním uchu a chrání ji před bakteriemi a jinými parazity nebo organismů, které mohou poškodit tuto citlivou oblast ucha. Kromě toho síra namazává uši a sluchový kanál.

Ale dříve nebo později přijde doba, kdysíra se hromadí ve velkém množství může způsobit nevolnost a způsobit podráždění, nevolnost, ztrátu sluchu, pocit, jako kdyby se něco uvízl v uchu, svědění. Proto musíte pravidelně čistit uši, abyste odstranili přebytečnou síru.

Co způsobuje tvorbu sírové kůry v uších?

Předtím, než budeme mluvit o tom, jak si můžete doma odstranění přebytečného ušního mazu, to je důležité vědět, co způsobuje nepříjemné hromadění ušního mazu. Síra může začít obtěžují vás a dráždí sliznice ucha, když se ucpe zvukovod. Tato blokáda obvykle dochází při kontinuálně použít pro čištění uší, vatových tyčinek, tlačí jim ušní maz hlouběji do zvukovodu a způsobuje tvorbu sirných zátkami v uších.

Ti, kteří pravidelně používat špunty do uší nebo rozšířené sluchátka do uší s vyšším rizikem nadměrné hromadění ušního mazu.

Jaké jsou příznaky nadměrné akumulace síry v uchu?

Pokud jste se hromadily příliš mnoho ušního mazu, mohou se vyskytnout následující příznaky:

  • svědění uvnitř zvukovodu
  • pocit, že jste položil ucho
  • závratě
  • Tinnitus
  • Odvodňovací z kanálu
  • ucha pro sluchově postižené
  • bolest ucha

Domácí metody odstraněním nadbytečných

síry, aby se zabránilo výše zmíněné účinky způsobené ucpáním síry v uchu, ucho je důležité pravidelně čistit a odstranit nahromaděné síru, že nemá vytvářet krusty.doporučujeme vyhnout se používání vatové tyčinky místo, můžete zkusit tyto domácí způsoby čištění uší.

Fosfor

Fosfor je skvělý způsob, jak odstranit síru. Aby to bylo nutné, aby se rozpustil jednu čajovou lžičku soli (7,5 g) v polovině sklenice vody (100 ml). Q-hrot ponoří do tohoto roztoku a zakapayte do ucha, naklápěcí hlavu na jednu stranu. Držet hlavu v této poloze po dobu několika minut až tekutém hnisu ve zvukovodu a rozmochyla síry. Poté sklopte hlavu na druhou stranu a pomocí ubrousku vytřete tekutinu z ucha.parafínový olej je jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších prostředků na odstranění ušního mazu je parafinový olej, který se prodává ve většině drogerií. Jediné, co musíte udělat, je zahřát dvě nebo tři čajové lžičky oleje přes svíčku. Přiložte do ucha pár kapek oleje a lehněte si na několik minut, aniž byste se pohybovali. Poté zbytkovou síru omyjte vodou. Opakujte postup po dobu tří dnů, abyste úplně zlikvidovali sírovou zástrčku v uších.

Peroxid vodíku

Směs 1: 1 peroxidu vodíku s vodou. Zkontrolujte, zda je peroxid vodíku, který používáte, byl ve 3% roztoku určených k prodeji. Zakapayte několik kapek do ucha a hlavička protřepává, že peroxid vodíku je ve zvukovodu. Počkat několik minut, než se naklonit hlavu na druhou stranu z tekutina tekla z uší.

Glycerin Glycerin - přírodní produkt, který pomáhá zjemnit ušního mazu, aby bylo lépe se čistí. Najdete jej v drogeriích a kapání až 4 kapky do každého ucha třikrát denně pro nejlepší efekt.

roztok octa a alkoholu

Mix ve stejném množství, octa a alkoholu v malé lahvičce. Ponořte bavlněnou hůlkou do tohoto roztoku a namočte několik kapek do každého ucha.

Olivový olej Olivový olej - je další skvělý nástroj, který pomůže zjemnit ušního mazu a usnadnit jeho odstranění. musí klesnout sladké před ulehnutím do postele dvě nebo tři kapky olivového oleje v uzavřené šedou ucha a pokusit se spát, otočil hlavu na druhou stranu. Tento postup opakujte tři nebo čtyři noci za sebou.


Mohu léčit psoriázu?

Mohu léčit psoriázu?

Kožní onemocnění postihuje mnohem více lidí, než si myslíme, včetně mužů i žen. Přestože lékaři říkají, že je nemožné vyléčit, existuje mnoho faktorů, které nám mohou pomoci přirozeně řídit. Zjistěte, jak mohou nutriční a domácí léky ovlivnit léčbu této poruchy. Co je psoriáza? Mohu léčit psoriázu? Toto je onemocnění, které způsobuje olupování a zánět kůže , který vypadá zčervenal a šupinatý v určitých oblastech těla.

(Užitečné návyky)

Pravidelné užívání vody ovlivňuje mozek

Pravidelné užívání vody ovlivňuje mozek

Užitečné návyky Mnoho lidí ví, že pravidelná konzumace vody má pozitivní vliv na játra, ledviny a srdce. Nicméně, voda má schopnost zlepšit mozkovou aktivitu a mnohem silnější, než si dokážete představit. Brain je tělo, které potřebuje nejvíce energie k plnění svých funkcí. Lidský mozek je 75% na bázi vody, a proto vyžaduje, aby tato jednoduchá a přístupná tekutina fungovala správně.

(Užitečné návyky)