Výborné hodnocení 3 extraktů, které podporují trávení procesu recepty


Výborné hodnocení 3 extraktů, které podporují trávení procesu recepty

Po vydatné jídlo bohaté na tuky a bílkoviny, není nic lepšího, než bylinného čaje, který pomáhá žaludek na to strávit. Máte na výběr několik možností. Tento článek popisuje některé z nejúčinnějších infuzí, které zabraňují pocitu těžkosti v žaludku po jídle.

Zázvorový čaj

Zázvor je dobře známý pro použití v kuchyni. Hlavní účinné složky (gingerol, shgaal a další) však mohou být v oblasti přírodní medicíny používány jinak. Tyto stejné složky ovlivňují žaludek a jak číst: Stimuluje práci pankreatu a žlučníku, což pomáhá trávit.

  • Pomáhá snížit pocit "závažnosti" v žaludku.
  • Zabraňte dyspepsii,
  • otok břicha a plynů. Pomáhá předcházet nevolnosti a zvracení.
  • A tak,

pro dobré trávení, po jídle musíte pít zázvorový čaj. Zde je recept na přípravu lahodné infuze zázvor, heřmánku a citron

: V jednom litru vody, vařit poloviční citron, nakrájené plátky. Odstraňte z ohně za pár minut a přidejte jemně nakrájené kousky zázvoru (co chcete) a několik pytlů heřmánku. Nechte to na několik minut, napněte a oslaďte je medem nebo stevií.Heřmánek: další účinná bylinná infuze

Heřmánek - tráva je dobře známá pro své léčebné vlastnosti. ▶ Heřmánkový čaj má nejen uklidňující účinek, po obědě či večeři vám dá pocit pohody. Účinné složky heřmánku zabraňují zánětu žaludku a střev, pomáhají předcházet nadýmání, stejně jako pocit těžkosti v žaludku.

Další infuze, která stojí za zmínku, protože nádherná kombinace heřmánku a máty peprně dokonale ovlivňuje procesy trávení: vařte trochu vody; jakmile voda začne vařit, vyjměte z ohně, vložte hrnek heřmánek a mátou do šálku. Nalijte vodu do šálku a nechte ji utahovat po dobu pěti minut. Zpracujte a oslaďte chuť.

Boldo a jeho příznivé vlastnosti Infusion má velmi jedinečnou chuť, a je také jedním z

nejpopulárnější čaje, které usnadňují trávicí proces. Tento nápoj stimuluje aktivitu jater a žlučníku, a díky tomu je snadněji stravitelné tučné pokrmy. Pro lepší efekt kombinujte cappuccino s mátou, heřmánkem nebo estragonem.

Zde je recept na vaření lahodný infusion z lyka: Varejte trochu vody. Odstraňte z ohně, jakmile začne vařit, a přidejte několik kusů listů. Pokud se vám líbí, přidejte několik listů máty, spolu s estragonem nebo heřmánek. Nechte několik minut nasytit, pak napněte, oslaďte (ochutnáte) a můžete pít.

Takže teď máte několik možností pro infuze, které můžete pít pro lahodnou konverzaci. Tyto infuze vám umožní po těžkém jídle cítit mnohem lépe.

A proč teď nemáte šálek infuze?


Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounu - dokonalý lék na hubnutí a lepší spánek. Dyna je čerstvé ovoce, které již dávno oceňují vysoký obsah vitamínů, vlákniny a minerálů. Obsahuje více než 90% vody, a proto je ideální pro úbytek hmotnosti. Meloun obsahuje pouze 25 kalorií, asi 6% cukru a 13 gramů komplexních sacharidů na každých 100 gramů.

(Recepty)

Domácí léky s olivovým olejem Recepty

Domácí léky s olivovým olejem Recepty

Olivový olej, také známý jako „tekuté zlato“, je skvělý složka, která je použita v non-tradiční medicíně po celá staletí. Je velmi prospěšné pro zdraví. Obsahuje takové nádherné zdravé rostlinné tuky, které jej nemůžete používat v každodenním životě. olivovým olejem by měly být přidány ke stravě, a navíc obsahuje složky, které pomáhají mnoha typů bolestí v každodenním životě .

(Recepty)