Sůl jako prostředek pro Vaši krásu


Sůl jako prostředek pro Vaši krásu

přírodní prostředky, můžete být překvapeni, kolik sůl má blahodárné vlastnosti, a kolik to je ještě neznámé pro vás, jak se přihlásit. Nemáme často vidět sůl v reklamách, ale ve skutečnosti soli mnoho neznámých veřejně prospěšné vlastnosti pro vaši pokožku, kterou absolutně bude velmi vděčný. V tomto článku se budeme vám o neobvyklých způsobech, jak používat sůl, jak to známe produkt může být přeměněn na užitečný lék na kůži!

Užitečné vlastnosti soli ke zlepšení vzhledu

Jak jsme řekli dříve, soli mnoho užitečných funkcí, které mohou pomoci usnadnit rutinní postupy pro péči o našeho těla, a to zejména na kůži. Tělový peeling

Po koupeli naneste malé množství soli ve svých rukou a začne masírovat oberezheno vetřete ho do sekce paží a nohou, zatímco vaše pokožka je ještě vlhká. Tato masáž soli pomáhá vidluschuvaty odumřelých kožních buněk a zlepšuje krevní oběh.

toner můžete použít tento nástroj pro péči o nadměrně mastnou pleť. Ve spreji, nalít malé množství teplé vody a přidejte lžíci zadní mořské soli.

Počkejte, až se rozpustí soli a zajistit, že teplota směsi je normální před aplikovat na kůži. Zabraňte vniknutí kapaliny do okolí očí. Poté jemně otřete tvář ručníkem.

Oční linka

Směs lžíce mořské soli se sklenicí horké vody. dip ve vodě bavlněnou látkou nebo kusem látky, lehnout si a umístěte hadr na tváři po dobu 10 minut. Ujistěte se, že tkanina úplně zavřít oči, a přesto Snažte se otevřít oči v průběhu řízení, aby se zabránilo podráždění. Poté důkladně umyjte obličej studenou vodou. Noha

Po dlouhém dni, máme často pocit únavy v nohách, a sůl nám pomůže zbavit se nepohodlí a snižuje bolest. Vše, co musíte udělat - mix 3-4 polévkové lžíce soli s teplou vodou. Držte nohy v této lázni, dokud se voda nezchladí.

Prostředky pro prevenci lupů

Sůl bojuje jemně s nečistotami a mastnotou. Nicméně, než začnete používat takový nástroj, musíte se ujistit, že na pokožce hlavy nejsou žádné škrábance nebo škrábance. Pokud je vše v pořádku, připravte roztok vody a soli a naneste malé množství tohoto přípravku na hlavu. Při masážních pohybech si před šamponem omyjte pokožku hlavy. Je velmi důležité dbát na to, aby nedošlo k poškrábání pokožky, protože pokud se vyskytnou rány, mohou být velmi bolestivé.

Nástroj pro odstraňování vlasů

Sůl může být také potřeba za předpokladu, že jsme aplikovali příliš mnoho spreje nebo gelu na vlasy. Sklenici anglické (hořké) soli smícháme s jedním litrem vody a sklenicí citronové šťávy a necháme ji na den inseminace. Následující den aplikujte tuto směs na suché a čisté vlasy. Počkejte 20 minut a pak si umyjte hlavu jako obvykle.

poněkud „rafinované“

prostředek na bázi soli a whisky

Tento nástroj je připraven s mořskou solí, whisky, kokosového a palmového oleje, a pšenice. Pomáhá zlepšit barvu pokožky a také zdravé vlasy vypadají a hladce na dotek. Tento nástroj bude obzvláště užitečný pro muže, ale ženy mohou také používat.

Sůl a šampaňské

Tento produkt je vyroben ze slané soli, která se shromažďuje v horách, šampaňské (nebo šumivé víno), stejně jako kokosový a palmový olej. Můžete také přidat extrakt z cedrového dřeva ke stimulaci krevního oběhu a odstranění celulitidy, stejně jako k odstranění přebytečné tekutiny z těla. Kromě toho tento přírodní lék pomáhá obnovit kožní buňky a snižuje první projevy stárnutí.

Lék na bázi soli a vína

Tento přípravek je skvělý antioxidant a pomáhá také předcházet předčasnému stárnutí, jako je sůl a šampaňské. Pomáhá také obnovit tkáň a posilovat kardiovaskulární systém. A tento přípravek je připraven z horské soli, červeného vína a kokosu a palmového oleje.

Doufám, že se vám líbil náš článek o tom, jak vařit výrobky péče o pleť na bázi soli!


Jak se zbavit střevních parazitů?

Jak se zbavit střevních parazitů?

Přírodní prostředky Existuje mnoho různých podmínek, které popisují, že se škodlivé organismy, které se usazují ve střevech. Nazývají se améby, tasemnice, paraziti nebo červi. Chtěli byste vědět, jak se zbavit střevních parazitů? Potom si přečtěte náš článek! Některá fakta o střevních parazitů paraziti usadit ve střevě, seskupené v koloniích a začít žít na naše náklady.

(Lidových opravné)

5 Přírodní prostředky pro výtok z pochvy s nepříjemný zápach přírodní prostředky

5 Přírodní prostředky pro výtok z pochvy s nepříjemný zápach přírodní prostředky

Jste obeznámeni s tím fenoménu zvaného „vaginální infekce?“ Zřejmě ano, protože jeden z nejčastějších důvodů návštěvy gynekologa je poševní výtok s nepříjemným zápachem. Nicméně , kromě vybití s ​​nepříjemným zápachem vaginální infekce může být identifikován pomocí následujících nepříjemných příznaků, jako je svědění, pálení a zánětu.

(Lidových opravné)