Sůl proti produktů migréna


Sůl proti produktů migréna

migrény přírodní - typ bolesti hlavy je doprovázeno dalšími příznaky, jako je nevolnost, rvotni naléhavosti nebo citlivost na světlo. Často lidé, kteří trpí touto poruchou, jsou takzvané „varovné signály“, nebo auru, když vidí náhlé záblesky světla nebo jiné změny zraku, které pak zase do silné bolesti hlavy, která může trvat hodiny nebo dokonce dny.

Jaké jsou příčiny migrény?

I když zjistila skutečné příčiny migrénynikdo, vědci se domnívají, že útok začne v mozku v důsledku působení chemických látek a zahrnující nervy. Tento problém vzniká kvůli jeho abnormální práci, která je spojena s různými faktory.

věk lidí, kteří trpí migrénami - od 10 do 45 let, i když v některých případech nastat později. Někdy jsou příčinou také genetické faktory, například ženy se častěji stávají oběťmi této poruchy než muži.

Zde jsou některé faktory, které mohou vyvolat migrény:

 • hormonálními změnami v průběhu menstrulnoho cyklu nebo užívání hormonální antikoncepce Poruchy spánku
 • častým používánímalkohol v nadměrném množství
 • selhání jídla
 • stresu a úzkosti
 • hlasitý hluk a jasné světlo
 • fyzický stres, způsobený nadměrným sportování nebo jiných zátěží
 • aktivní nebo pasivní kouření

ostrý zápach strava také spojené s migrénou. Vědci zjistili, že použití některých produktů může vést k vzniku migrény. Zde jsou některé z nich:

 • rafinované mouky a cukru
 • zpracované výrobky Chocolate
 • Mléčné Maso obsahující dusičnany
 • glutamát

migréna příznaky před lidí nastane přes těžkou bolest hlavy při migréněv Stává se takzvanou "aurou". Tento varovný signál indikuje přístup migrény a může vést ke vzniku některé z těchto příznaků:

 • Dočasná slepota
 • rozmazané vidění
 • vzhledu hvězd a pruhů zrak
 • očí bolest
 • nepohodlí v očích

Další příznaky, které se objevují později: nevolnost, problémy s vyjadřováním myšlenek (obtížné vyzvednutí slov) a koncentrace, časté zívnutí.

Aura nesmí předcházet každému migrénovému záchvatu, ale pokud se příznaky již objevily, měl by být za 15-20 minut očekáván záchvat bolesti hlavy.

Když nastane taková porucha u osoby, cítí silnou pulzující bolest, která je jako stávka. Obvykle je silnější na jedné straně hlavy a na zadní straně. Migréna může trvat od 6 do 48 hodin a je téměř vždy doprovázena zvýšenou citlivostí na světlo.

příznaky patří horečka, zvýšené močení, únava, brnění, slabost, citlivost na světlo a zvuk, ztráta chuti k jídlu, pocení víc.

Jak sůl pomáhá rychle zastavit migrénový záchvat?

V lékárnách najdete mnoho léků proti bolesti, které mohou okamžitě překonat příznaky migrény. Ale už na několik hodin bolest znovu se objeví, navíc, oni nejsou vždy vhodné pro každého. Jaké je nejlepší řešení? Jednoduchá - sůl.

Než vám řekneme o použití soli proti migréně, chceme upozornit, že tato metoda není vědecky dokázáno, nebo přijat, což je důvod, proč byste neměli brát jako lék. Vždy je lepší poradit se s lékařem. Ale ujišťujeme vás, ti, kteří tuto metodu zkoušeli, tvrdí, že rychle a účinně odstraňuje nepříjemné pocity.

Jak ji používat?

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tento lék na zmírnění příznaků migrény, používat vysoce kvalitní sůl, himálajských solných krystalů příklad. Tento typ soli je velmi bohatý, protože obsahuje 84 minerálů, elektrolytů a různých prvků.

Na rozdíl od rafinovaných, taková sůl je užitečná pro vaše zdraví, jestliže ji konzumujete v mírném množství, samozřejmě. himalájské sůl pomáhá okamžitě snížit intenzitu migrén, posiluje imunitní systém, podporuje rovnováhu hladiny serotoninu, a obnovuje hladinu alkálií a elektrolytů.

Chcete-li těžit z těchto výhod, jen napijte sklenici citronové šťávy s poměrně velkým množstvím Himálaje. Výsledky okamžitě zaznamenáte!


Přírodní lék na kašel a mrkev nástrojů

Přírodní lék na kašel a mrkev nástrojů

Natural kašel je mechanismus, který tělo využívá k odstranění cizí částice a látky a hlen, který se hromadí v plicích a dýchacích cest. Nicméně, přetrvávající kašel útoky mohou být nepříjemné a bolestivé, zvláště když dráždí v krku a zabránit vám spánku. Naštěstí existuje široká škála nápravných opatření na pomoc s kašlem a také bojovat s viry a bakterie, které ji způsobují.

(Lidových opravné)

Dna: Příznaky a léčba znamená

Dna: Příznaky a léčba znamená

Přírodní Dna - nemoc, která postihuje klouby, což způsobuje bolest a zánět. Nejčastěji se vyskytuje v palci u nohy, a zároveň může dojít v jiných částech těla. Dna dochází v důsledku nadměrné hromadění kyseliny močové, krystaly solí kyseliny močové v kloubech, obvykle postihuje starší lidi. Čtěte dál, pokud se chcete dozvědět více o symptomech a léčbě dny.

(Lidových opravné)