Sůl proti produktů migréna


Sůl proti produktů migréna

migrény přírodní - typ bolesti hlavy je doprovázeno dalšími příznaky, jako je nevolnost, rvotni naléhavosti nebo citlivost na světlo. Často lidé, kteří trpí touto poruchou, jsou takzvané „varovné signály“, nebo auru, když vidí náhlé záblesky světla nebo jiné změny zraku, které pak zase do silné bolesti hlavy, která může trvat hodiny nebo dokonce dny.

Jaké jsou příčiny migrény?

I když zjistila skutečné příčiny migrénynikdo, vědci se domnívají, že útok začne v mozku v důsledku působení chemických látek a zahrnující nervy. Tento problém vzniká kvůli jeho abnormální práci, která je spojena s různými faktory.

věk lidí, kteří trpí migrénami - od 10 do 45 let, i když v některých případech nastat později. Někdy jsou příčinou také genetické faktory, například ženy se častěji stávají oběťmi této poruchy než muži.

Zde jsou některé faktory, které mohou vyvolat migrény:

 • hormonálními změnami v průběhu menstrulnoho cyklu nebo užívání hormonální antikoncepce Poruchy spánku
 • častým používánímalkohol v nadměrném množství
 • selhání jídla
 • stresu a úzkosti
 • hlasitý hluk a jasné světlo
 • fyzický stres, způsobený nadměrným sportování nebo jiných zátěží
 • aktivní nebo pasivní kouření

ostrý zápach strava také spojené s migrénou. Vědci zjistili, že použití některých produktů může vést k vzniku migrény. Zde jsou některé z nich:

 • rafinované mouky a cukru
 • zpracované výrobky Chocolate
 • Mléčné Maso obsahující dusičnany
 • glutamát

migréna příznaky před lidí nastane přes těžkou bolest hlavy při migréněv Stává se takzvanou "aurou". Tento varovný signál indikuje přístup migrény a může vést ke vzniku některé z těchto příznaků:

 • Dočasná slepota
 • rozmazané vidění
 • vzhledu hvězd a pruhů zrak
 • očí bolest
 • nepohodlí v očích

Další příznaky, které se objevují později: nevolnost, problémy s vyjadřováním myšlenek (obtížné vyzvednutí slov) a koncentrace, časté zívnutí.

Aura nesmí předcházet každému migrénovému záchvatu, ale pokud se příznaky již objevily, měl by být za 15-20 minut očekáván záchvat bolesti hlavy.

Když nastane taková porucha u osoby, cítí silnou pulzující bolest, která je jako stávka. Obvykle je silnější na jedné straně hlavy a na zadní straně. Migréna může trvat od 6 do 48 hodin a je téměř vždy doprovázena zvýšenou citlivostí na světlo.

příznaky patří horečka, zvýšené močení, únava, brnění, slabost, citlivost na světlo a zvuk, ztráta chuti k jídlu, pocení víc.

Jak sůl pomáhá rychle zastavit migrénový záchvat?

V lékárnách najdete mnoho léků proti bolesti, které mohou okamžitě překonat příznaky migrény. Ale už na několik hodin bolest znovu se objeví, navíc, oni nejsou vždy vhodné pro každého. Jaké je nejlepší řešení? Jednoduchá - sůl.

Než vám řekneme o použití soli proti migréně, chceme upozornit, že tato metoda není vědecky dokázáno, nebo přijat, což je důvod, proč byste neměli brát jako lék. Vždy je lepší poradit se s lékařem. Ale ujišťujeme vás, ti, kteří tuto metodu zkoušeli, tvrdí, že rychle a účinně odstraňuje nepříjemné pocity.

Jak ji používat?

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tento lék na zmírnění příznaků migrény, používat vysoce kvalitní sůl, himálajských solných krystalů příklad. Tento typ soli je velmi bohatý, protože obsahuje 84 minerálů, elektrolytů a různých prvků.

Na rozdíl od rafinovaných, taková sůl je užitečná pro vaše zdraví, jestliže ji konzumujete v mírném množství, samozřejmě. himalájské sůl pomáhá okamžitě snížit intenzitu migrén, posiluje imunitní systém, podporuje rovnováhu hladiny serotoninu, a obnovuje hladinu alkálií a elektrolytů.

Chcete-li těžit z těchto výhod, jen napijte sklenici citronové šťávy s poměrně velkým množstvím Himálaje. Výsledky okamžitě zaznamenáte!


6 Domácí prostředky pro kašel

6 Domácí prostředky pro kašel

Když studené dny začínají, je nežádoucí kašel. Nejčastějšími příčinami jsou chřipka a nachlazení. Tyto ošklivé viry způsobují podráždění horních cest dýchacích a vytvářejí hlen, který by měl nějak uniknout z těla. Samozřejmě, že kašel je zásuvka. Tady chceme nabídnout vám nějaké domácí prostředky proti kašli.

(Lidových opravné)

7 Skvělých produktů pro boj s bakteriální infekce

7 Skvělých produktů pro boj s bakteriální infekce

Bakterie - část života. Když o tom přemýšlíme, představte si tyto klasické infekce a onemocnění, která již byla řešena v určité fázi života. Nicméně, toto je neúplný obraz. Bakterie - nedílná součást života. Některé druhy bakterií jsou nezbytné pro lidské zdraví, pomáhají imunitnímu systému bojovat proti jiným druhům bakterií, které mohou vyvolat projevy infekce.

(Lidových opravné)