Power objetí: výhody pro své zdraví a vztahy Sex


Power objetí: výhody pro své zdraví a vztahy Sex

Kdo nemá rád objetí? Podle našeho názoru jsou prostě báječný, a většina z těch, kteří si ho přečetli pravděpodobně dohodnou na krásné pocity, které vznikají v průběhu objetí. Proč bychom rádi ho obejmout? Tento článek my vám řekne o síle objetí a vysvětlit některé ze zdravotních výhod, které přináší.

může obejmout kohokoliv, přítele, člena rodiny, milenec, partner nebo osoba, která sympatizuje s vámi. Hugs považován za jeden z hlavních projevů lásky mezi lidmi.Čtěte dál a objevovat výhody zdraví a sílu objetí.

emocionální výhody objetí

Výzkum ukázal, že vzhledem k objetí mozek produkuje endorfiny, a to vede k lepšímu hojení celého těla. Kromě toho, přijmout formu terapie, která generuje smysl pro harmonii a může snižovat krevní tlak a dokonce snížit menstruační bolesti u žen.

Hugs může také zmírnění bolestí hlavy či úzkosti, stresu nebo deprese. Mohou podporovat sebevědomí, uklidnit nervy, aby vám připomněl, že nejste sami, léčit nespavost, pomáhají překonat strach, stimulují pocity vám přinesou radost a uklidnění duše.

Někteří lidé dokonce tvrdí, že zpomalují proces stárnutí a pomáhají kontrolovat chuť k jídlu. Vyslechnutí všeho, stále ptát sami sebe:„Proč přitulit?“.

Objímání někoho jiného, ​​můžete také získat pozitivní fyziologické výhody na tělo. Jeden z nich - sekreci hormonu oxytocinu. oxytocin hormon známý jako soucit nebo náklonnosti, a to platí nejen pro děti - zlepšuje kvalitu života, bez ohledu na jejich věk. V

přijmout tolik výhod, které „objímá terapie“ skutečně používané k léčbě deprese a jiných psychiatrických poruch.

objetí také uvolňuje další hormony, jako je serotonin a dopamin, které mají uklidňující účinek na tělo, vytváří pocit rovnováhy, harmonii a míru. Ale nejzajímavější je, že tento účinek nastane, a to nejen v průběhu sevření, ale může trvat dlouhou dobu po fyzickém kontaktu.

Je také fakt, že výzkum ukázal, že objetí a pohlazení mají větší dopad na ženy než na muže, ale získat výhody z nich plynoucí.

na knize Kathleen Keating základě „Terapie objetí,“ můžeme říci, že objetí nejen zlepšit zdraví, ale jsou důležité i pro duševní a intelektuální rozvoj dětí, jak jim pomoci překonat obavy. To je také faktor proti stárnutí.

V knize se píše:

„Fyzický kontakt je nejen příjemné, ale nezbytná pro naše mentální, emocionální a fyzické pohody, štěstí a zlepšení zdraví v komunitě. Embrace - je speciální způsob, jak na dotek, takže máte příležitost, aby se lépe a cítit se více přijímány ostatními ".

tedy shrnout, jaké jsou výhody objetí? Ochrana

: Jako lidské bytosti jsme se vždy křehká a chtějí mít pocit bezpečí. Nic neznamená, že tento pocit je lepší než objímání. Confidence
: Pokud jste si jisti, můžete se nebojí čelit problémům, které mohou nastat v průběhu dne. Po silném objetí vás nic nemůže zastavit.
Security: pocit jistoty je důležité, aby vaše každodenní život. Dalo by se dokonce říci, že se jedná o palivo, které pomáhá vytvářet důvěru potřebnou k dosažení svých cílů. Power
: Pokud máte vnitřní sílu, budete sdílet tuto energii s lidmi, které drží, a lidi kolem sebe.

V neposlední řadě!

bez ohledu na to objetí, každý ví, co to je nebo nechává obejmout, a chápe fyziologické výhody, které obdrží. Hugs kamarád stačí přinést radost, zatímco ramena milovaného člověka může být „hravé“ nebo více pikantní. V žádném případě se nikdy neobjeví!


7 Znamení, že nejste rádi sami

7 Znamení, že nejste rádi sami

Sex a vztahy život je tak krátký, že starat o to, co jiní mohou myslet na vás - je to ztráta času. Pokud jste vždy hledají schválení druhých, stanete se bezpáteřní člověk, který už ví, kdo je a co chce. Při své vlastní štěstí začne záviset na ty kolem sebe, čas dát si pauzu a přemýšlet o svém životě ao tom, jak žijete.

(Sex a vztahy)

Pokud vinu lidem, to není o nich, ale o sobě

Pokud vinu lidem, to není o nich, ale o sobě

Sex a Vztah ohodnotí ostatní - skoro jako sport, ale jisté míry my všichni, dokonce i nevědomě. Děláme soudy o všem kolem nás, protože udržujeme určitou úroveň kontroly nad tím, co hodnotíme. "Je to dobré, ale je to špatné. Mohu důvěřovat této osobě, ale je to lepší, aby zůstali daleko od toho ... „ může snadno spadnout do stereotypů a klišé, spíše než vynaložit úsilí přiblížit se k někomu.

(Sex a vztahy)