Power objetí: výhody pro své zdraví a vztahy Sex


Power objetí: výhody pro své zdraví a vztahy Sex

Kdo nemá rád objetí? Podle našeho názoru jsou prostě báječný, a většina z těch, kteří si ho přečetli pravděpodobně dohodnou na krásné pocity, které vznikají v průběhu objetí. Proč bychom rádi ho obejmout? Tento článek my vám řekne o síle objetí a vysvětlit některé ze zdravotních výhod, které přináší.

může obejmout kohokoliv, přítele, člena rodiny, milenec, partner nebo osoba, která sympatizuje s vámi. Hugs považován za jeden z hlavních projevů lásky mezi lidmi.Čtěte dál a objevovat výhody zdraví a sílu objetí.

emocionální výhody objetí

Výzkum ukázal, že vzhledem k objetí mozek produkuje endorfiny, a to vede k lepšímu hojení celého těla. Kromě toho, přijmout formu terapie, která generuje smysl pro harmonii a může snižovat krevní tlak a dokonce snížit menstruační bolesti u žen.

Hugs může také zmírnění bolestí hlavy či úzkosti, stresu nebo deprese. Mohou podporovat sebevědomí, uklidnit nervy, aby vám připomněl, že nejste sami, léčit nespavost, pomáhají překonat strach, stimulují pocity vám přinesou radost a uklidnění duše.

Někteří lidé dokonce tvrdí, že zpomalují proces stárnutí a pomáhají kontrolovat chuť k jídlu. Vyslechnutí všeho, stále ptát sami sebe:„Proč přitulit?“.

Objímání někoho jiného, ​​můžete také získat pozitivní fyziologické výhody na tělo. Jeden z nich - sekreci hormonu oxytocinu. oxytocin hormon známý jako soucit nebo náklonnosti, a to platí nejen pro děti - zlepšuje kvalitu života, bez ohledu na jejich věk. V

přijmout tolik výhod, které „objímá terapie“ skutečně používané k léčbě deprese a jiných psychiatrických poruch.

objetí také uvolňuje další hormony, jako je serotonin a dopamin, které mají uklidňující účinek na tělo, vytváří pocit rovnováhy, harmonii a míru. Ale nejzajímavější je, že tento účinek nastane, a to nejen v průběhu sevření, ale může trvat dlouhou dobu po fyzickém kontaktu.

Je také fakt, že výzkum ukázal, že objetí a pohlazení mají větší dopad na ženy než na muže, ale získat výhody z nich plynoucí.

na knize Kathleen Keating základě „Terapie objetí,“ můžeme říci, že objetí nejen zlepšit zdraví, ale jsou důležité i pro duševní a intelektuální rozvoj dětí, jak jim pomoci překonat obavy. To je také faktor proti stárnutí.

V knize se píše:

„Fyzický kontakt je nejen příjemné, ale nezbytná pro naše mentální, emocionální a fyzické pohody, štěstí a zlepšení zdraví v komunitě. Embrace - je speciální způsob, jak na dotek, takže máte příležitost, aby se lépe a cítit se více přijímány ostatními ".

tedy shrnout, jaké jsou výhody objetí? Ochrana

: Jako lidské bytosti jsme se vždy křehká a chtějí mít pocit bezpečí. Nic neznamená, že tento pocit je lepší než objímání. Confidence
: Pokud jste si jisti, můžete se nebojí čelit problémům, které mohou nastat v průběhu dne. Po silném objetí vás nic nemůže zastavit.
Security: pocit jistoty je důležité, aby vaše každodenní život. Dalo by se dokonce říci, že se jedná o palivo, které pomáhá vytvářet důvěru potřebnou k dosažení svých cílů. Power
: Pokud máte vnitřní sílu, budete sdílet tuto energii s lidmi, které drží, a lidi kolem sebe.

V neposlední řadě!

bez ohledu na to objetí, každý ví, co to je nebo nechává obejmout, a chápe fyziologické výhody, které obdrží. Hugs kamarád stačí přinést radost, zatímco ramena milovaného člověka může být „hravé“ nebo více pikantní. V žádném případě se nikdy neobjeví!


Release je přijmout něco, co nelze změnit

Release je přijmout něco, co nelze změnit

Odpuštění je jedním z nejpřirozenějších procesů v životě. Ačkoli se to děje poměrně často, v mnoha případech to způsobuje bolest a utrpení. Dokončení vztahu, ztráta milovaného člověka a stěhování do nového domova - všechny tyto "rozloučení" budeme muset v určitém okamžiku přežít. Toto je zkušenost, kterou nám pro nás nikdo nepřipravil, a musíme se naučit, jak s ním vyrovnat s téměř "mocí".

(Sex a vztahy)

8 Chyb, které lidé dělají při sexu a vztahy Sex

8 Chyb, které lidé dělají při sexu a vztahy Sex

Mluvme o čistotu. Pravdou je, že ženy stejně milují sex, kolik mužů, ne-li víc. Samozřejmě, že jsme jen mohli plně vychutnat, když je náš partner sexu něco dělat správně a umožňuje nám těšit. Bohužel, toto není vždy případ, ačkoli mnozí muži považují za lepší v posteli, než ve skutečnosti jsou, nám poslední slovo v případě, že o mnoho žen mnoho chyb muži dělají při sexu.

(Sex a vztahy)