Tři Hubnutí produkty: citron, oves a Spirulina


Tři Hubnutí produkty: citron, oves a Spirulina

Hubnutí Secret Hubnutí zdravé a postupným způsobem bez pocitu hladu - přidává do každodenního jídelníčku některých výrobků vzhledem ke svým fyzickým vlastnostem pomáhá rychle zhubnout. Tento článek vám vysvětlí, jak můžete dosáhnout prostřednictvím léčivých přípravků tři : citron a, oves a spirulina. Zjistěte, jak! Citrony Citrony

- je to skvělý produkt, který vám pomůže zhubnout a udržet dobré zdraví. Citron odstraňuje toxické látky z těla; pomáhá trávení a odstranění tuků lepší a thabsorpci živin nnyu s látkou v důsledku vysokého obsahu vitaminu C

Kromě toho, i přes kyselou chuť citronu má schopnost neutralizovat přebytek kyselost jakmile dosáhne žaludku; to znamená, že ve skutečnosti působí jako zásadní prostředek, který pomáhá zaručit dobré zdraví.

Jak lze přidat do stravy?

 • půst: Šťáva z poloviny citronu vypít jednu nebo dvě sklenice vody. Je také dokonalým prostředkem proti zácpě.Jak naplnit nádobí: čímž se snižuje množství soli a octa.
 • Mezi jídly, během dne můžete pít vodu s citronem, lehce slazené stevia, touhy.
 • Oves

Oves

- vysoce živin azrna ostrovní kultury, jakoataké mnoho a vlákena atd aživin alátky a,že pomůže cítit spokojený aa boj proti ysyaof trénovat sladuoschiv.Proto je užívání ovesné kaše na snídani v dopoledních hodinách skvělou volbou. Můžete ji připravit tak: Ovesné

 • th druhém semifinále:můžete koupit nebo uvařit doma a smícháme s ovocem a ořechy. vařené ovesné vločky s ovsa th
 • Napo cap:stejně jako rýžové mléko, ale s použitím oves. Můžete si připravit tento nepořádek několik minut ve vlastních nápojů a dodal, špetku skořice a zázvoru. To je zvláště doporučováno v chladných dnech, protože nám dává hodně energie a tepla. Plná snídaně:
 • ideální pro pocit sýtosti po dobu několika hodin. Smíchejte 2 lžíce ovsa s trochou čerstvého sýra, semena, citronovou šťávou, hrst oříšků a sušeného ovoce a lžíci medu. Můžete také přidat čerstvé ovoce. Kromě výživné snídaně si všimnete, že všechny ingredience jsou zdravé. Takže vaše tělo bude asimilovat to všechno a nebude vážit, ale naopak.se zeleninovým pyré:
 • můžete přidat hrst ovesných vloček, aby zeleninovým pyré krémovou texturu místo mléko nebo brambory.Spirulina

Spirulina

- je sladkovodní avodor astoletíb, což je skvělý produkt, protože jehoživinth vlastnosti díry,protože Je bohatý na bílkoviny, enzymya, chlorofyl,esenciální mastné kyselinyaa vitamin(a, B, E a D) a minerální látky (železo, vápník, fosfor, hořčík, ...). To superfood je ideální diety hubnutí, protože zajišťuje přísun živin z mnoha jíst malé množství jídla. Takže můžeme snížit množství jídla, které jíme, pocit spokojenosti a spokojenosti.

Kromě toho, že pocit uspokojení, Spirulina reguluje hladinu cukru v krvi a pomáhá v boji proti úzkosti, které často dělá nám jíst víc, než je nutné.

Doporučujeme užívat spirulinu ve formě pilulek a vždy před jídlem. Chcete-li získat váhu, vezměte si to okamžitě po jídle.

Pro lidi, kteří nemají rádi své chuti, doporučujeme vyzkoušet originální recepty, které jsou podrobně

v tomto článku.

Plan Takže plán pro hubnutí pomocí těchto výrobků bude:

Půst: voda s citronovou šťávou

 • Spirulina před snídaní
 • snídani z ovsa
 • voda s citronem middle am
 • Spirulina před večeří
 • Oběd obsahující oves (touhy )
 • voda s citronem středu dne
 • Spirulina před večeří (na přání, protože v některých případech může dát příliš mnoho energie)


8 Důvodů, proč se nemůžete zbavit nadváhy

8 Důvodů, proč se nemůžete zbavit nadváhy

Mnoho lidí neustále hledá způsoby, jak zhubnout. V této věci, a to nejen ve vzhledu, ale také v tom, že lidé s obezitou či nadváhou pochopili, že je důležité zhubnout o své zdraví a pohodu. Jak víte, je dokázáno, správná výživa a fyzická aktivita jsou základní součásti úspěšné úbytky hmotnosti. Ale to není všechno.

(Ztráta váhy)

Periferní a viscerální tuk, naučit se vypořádat s tím

Periferní a viscerální tuk, naučit se vypořádat s tím

Hubnutí Jsme si jisti, že jste slyšeli o rizicích, že viscerální tuk je pro vaše zdraví. I když je pravda, že ženy mají tendenci více trpět "periferním tukem", je důležité, aby každý bojoval každý den. Jak se vyvíjí? Které faktory přispívají k tomuto běžnému problému? Špatná výživa a nedostatek fyzického cvičení patří k nejčastějším příčinám.

(Ztráta váhy)