Tři Hubnutí produkty: citron, oves a Spirulina


Tři Hubnutí produkty: citron, oves a Spirulina

Hubnutí Secret Hubnutí zdravé a postupným způsobem bez pocitu hladu - přidává do každodenního jídelníčku některých výrobků vzhledem ke svým fyzickým vlastnostem pomáhá rychle zhubnout. Tento článek vám vysvětlí, jak můžete dosáhnout prostřednictvím léčivých přípravků tři : citron a, oves a spirulina. Zjistěte, jak! Citrony Citrony

- je to skvělý produkt, který vám pomůže zhubnout a udržet dobré zdraví. Citron odstraňuje toxické látky z těla; pomáhá trávení a odstranění tuků lepší a thabsorpci živin nnyu s látkou v důsledku vysokého obsahu vitaminu C

Kromě toho, i přes kyselou chuť citronu má schopnost neutralizovat přebytek kyselost jakmile dosáhne žaludku; to znamená, že ve skutečnosti působí jako zásadní prostředek, který pomáhá zaručit dobré zdraví.

Jak lze přidat do stravy?

 • půst: Šťáva z poloviny citronu vypít jednu nebo dvě sklenice vody. Je také dokonalým prostředkem proti zácpě.Jak naplnit nádobí: čímž se snižuje množství soli a octa.
 • Mezi jídly, během dne můžete pít vodu s citronem, lehce slazené stevia, touhy.
 • Oves

Oves

- vysoce živin azrna ostrovní kultury, jakoataké mnoho a vlákena atd aživin alátky a,že pomůže cítit spokojený aa boj proti ysyaof trénovat sladuoschiv.Proto je užívání ovesné kaše na snídani v dopoledních hodinách skvělou volbou. Můžete ji připravit tak: Ovesné

 • th druhém semifinále:můžete koupit nebo uvařit doma a smícháme s ovocem a ořechy. vařené ovesné vločky s ovsa th
 • Napo cap:stejně jako rýžové mléko, ale s použitím oves. Můžete si připravit tento nepořádek několik minut ve vlastních nápojů a dodal, špetku skořice a zázvoru. To je zvláště doporučováno v chladných dnech, protože nám dává hodně energie a tepla. Plná snídaně:
 • ideální pro pocit sýtosti po dobu několika hodin. Smíchejte 2 lžíce ovsa s trochou čerstvého sýra, semena, citronovou šťávou, hrst oříšků a sušeného ovoce a lžíci medu. Můžete také přidat čerstvé ovoce. Kromě výživné snídaně si všimnete, že všechny ingredience jsou zdravé. Takže vaše tělo bude asimilovat to všechno a nebude vážit, ale naopak.se zeleninovým pyré:
 • můžete přidat hrst ovesných vloček, aby zeleninovým pyré krémovou texturu místo mléko nebo brambory.Spirulina

Spirulina

- je sladkovodní avodor astoletíb, což je skvělý produkt, protože jehoživinth vlastnosti díry,protože Je bohatý na bílkoviny, enzymya, chlorofyl,esenciální mastné kyselinyaa vitamin(a, B, E a D) a minerální látky (železo, vápník, fosfor, hořčík, ...). To superfood je ideální diety hubnutí, protože zajišťuje přísun živin z mnoha jíst malé množství jídla. Takže můžeme snížit množství jídla, které jíme, pocit spokojenosti a spokojenosti.

Kromě toho, že pocit uspokojení, Spirulina reguluje hladinu cukru v krvi a pomáhá v boji proti úzkosti, které často dělá nám jíst víc, než je nutné.

Doporučujeme užívat spirulinu ve formě pilulek a vždy před jídlem. Chcete-li získat váhu, vezměte si to okamžitě po jídle.

Pro lidi, kteří nemají rádi své chuti, doporučujeme vyzkoušet originální recepty, které jsou podrobně

v tomto článku.

Plan Takže plán pro hubnutí pomocí těchto výrobků bude:

Půst: voda s citronovou šťávou

 • Spirulina před snídaní
 • snídani z ovsa
 • voda s citronem middle am
 • Spirulina před večeří
 • Oběd obsahující oves (touhy )
 • voda s citronem středu dne
 • Spirulina před večeří (na přání, protože v některých případech může dát příliš mnoho energie)


Jak zhubnout tím, že jde o nohu

Jak zhubnout tím, že jde o nohu

Hubnutí Opakovaně jsme hovořili o výhodách chůze pro zdraví a opět mluvit o tom v našem blogu. Chůze pěšky zlepšuje náladu, snižuje stres, snižuje krevní tlak. Každodenní procházka je stejně užitečná jako několik fyzických cvičení. Ale skutečně možné ztratit pár kilo, pokud jste prostě jít ven na procházku?

(Ztráta váhy)

Cvičení nadváhy v zadní

Cvičení nadváhy v zadní

Hubnutí Většina lidí chce, aby se zbavit tuku v určité oblasti těla, a víme, že pro dosažení výsledků, existují určitá cvičení, které mají za následek svalového tonu, posilovat je a eliminovat tuku z těchto oblastí - zejména z břicha, hýždí, boků, hrudníku nebo zad. Asi víte, lidi, kteří se zaměřují jen na břicho nebo nohy, zapomínají to zpátky - to je také velmi důležitou oblastí , což vyžaduje posílení a tón ji zpět může ovlivnit váš celkový vzhled.

(Ztráta váhy)