Zranit, aniž by si uvědomil, že


Zranit, aniž by si uvědomil, že

Sex a vztahy milovat sami sebe - to je něco originálního, ale kolikrát máme pocit, sám sobecký a povýšeně, když se ukázalo.

Zdá se, že péče o sebe je pocit rozpaků a kvůli tomu jsme si ublížili, opravdu nevědomili si to.

Můžete mít pocit, že péče o sobě odhalí svou pravou podstatu člověka, který se vždy snaží potěšit ostatní ... Místo toho poškodit sami sebe, nerespektují sami sebe a ne o sebe postarat.

Existuje mnoho forem sebepoškozování, ale některé z nich jsou tak půvabné, že je téměř nevnímáme. Zde budeme popsat některé způsoby, jak bychom si mohli sami sebe ublížit, aniž bychom si toho všimli.

Pochopte, že toto líto vás bude korodovat v kusech a způsobí pouze větší množství.

Ty zraní, když říkají „ano“ místo „ne“

potěšit ostatní - jednoho ze základních principů, které učíme. Z nějakého důvodu jsme si zvykli být s ostatními všichni dobročinní.

Nakonec se cítíme špatně, když se odmítáme zeptat něco udělat. Žijeme ve společnosti, kde nejsme zvyklí přijímat "ne" jako odpověď. To by však mělo skončit. Ty se zranění, když kladou potřeby druhých vyšších než vaše.

Jste na prvním místě a musíte se ocitnout. Pokud tak neučiníte, nikdo to neudělá.

Kromě toho by bylo hezké začít říkat ne, pokud opravdu chcete říci ne. Kvůli strachu, jak mohou ostatní reagovat, kolikrát jste byl vystaven? To může být začátek nového způsobu života s upřímným postojem k sobě a ostatním.

Ty zraní, když trvají na dokonalost

Protože jsme se zmínili dříve, máme tendenci si myslet, že je to perfektní v očích druhých - je to nutnost. To způsobuje obavy z selhání a chyb, které vznikají pocity viny.


Aby se přestalo vyžadovat, aby byl dokonalý, je třeba zanedbávat názor ostatních. Pokud dávat pozor na ostatní, pak už nebudete sami a nakonec se stanete tou osobou, kterou od vás chtějí jiní lidé.

Ty škodě, ne-li nechat drobné radosti

Dokonale nyní ve zvláštních situacích, ale pokud jste stále odkládat to, co chcete udělat, je to, aby jste uchovávaný potěšení.

odpočinek, spánek, dárku, sako, že se vám to líbí ...

Nezapomeňte, že máme jen jeden život, a pokud žijete teď, tak kdy? Čas létá a možná zítra nebudete moci dělat to, co jste chtěli. Zastavte odložení toho, co byste chtěli udělat. Udělej to teď!

snadné říct, ale je to také snadné. Jen vy se omezujete. Z tohoto důvodu pouze vy můžete eliminovat bariéry sami. Pokud se chcete bavit, nezastavujte se tam. Užijte si svůj život. Nezakrývejte se.

Ty škodě, ne-li žít v tomto

po celý život děláme spoustu chyb, které litovat.

Úspěch je vědět, jak přijmout náš nedokonalý stát a dozvědět se o něm. Ublížili jsme se.

Život v minulosti nás však omezuje na víc než je nutné. Je těžké se zbavit minulosti, která nás jen pohltí, způsobuje hořkost a pochybnosti. To nám nedovoluje překonat situaci, která se bude opakovat.

Protože minulost je za námi, je čas žít v přítomnosti, žít tady a teď. Jenomže to je důležité, musíte si vzít okamžik s opravdovým potěšením.


Už jste někdy ublížili některému z těchto způsobů? Pokud ano, je na čase, aby se z této zkušenosti a přestat se dostat do těchto situací, které jsou právě to a to, že vás vede k ponořit do víru negativních emocí a vibrací.

Je čas změnit, abyste se posunuli dopředu a přestali ubližovat, aniž byste to uvědomili.


Odvážíte se mluvit upřímně a bránit, co je pro vás dobré? Sex a vztahy

Odvážíte se mluvit upřímně a bránit, co je pro vás dobré? Sex a vztahy

Schopnost říkat, co si opravdu strach, abych byl upřímný a umění je velmi zdravé. Žijeme ve světě lží a polopravd, které poctivých lidí na pokraji vyhynutí. Nicméně něco, co byste měli zvážit, pokud jde o lidské emoce upřímné vyjádření názorů, přesvědčení a postoje má své meze. Tyto limity vymezují úctu, reflexi a soucit.

(Sex a vztahy)

5 Otázek, které je třeba dát před rozpadem

5 Otázek, které je třeba dát před rozpadem

Sex a vztahy rozmělnit - je skvělá a velmi důležité rozhodnutí. Je proto důležité používat tuto situaci jako příležitost. To je příležitost dát několik velkých a důležitých otázek. Konkrétně se jedná o pět. To otázky, které nám dělají otevřené oči a myslet. Musíme zvážit, zda je rozhodnutí ukončit vztah je v pořádku, pokud jsme na špatné cestě.

(Sex a vztahy)