Poškození amalhamnoyi plomby zdraví


Poškození amalhamnoyi plomby zdraví

Zajímavosti Věděli jste, že zubní výplněamalgám především z rtuti a těžký kov, který je velmi škodlivé pro vaše zdraví? A skutečnost, že hrozba pro zdraví užívání amalgámu dokonce zakázán v některých zemích?

V tomto článku se budeme vám říct všechno, co potřebujete vědět o vlastnostech a bezpečnostních plomb amalhamnyh: co to je, jak mohou mít vliv na vaše zdraví a možných alternativ, aby je nahradili.

Co amalhamni plomby?

amalgám - stříbrná materiál vyrobený z kombinace různých kovů, zejména rtuti, které zubaři použít k vyplnění dutin vyplývající z kazu.

Dnes ve většině zemí pro zubní výplně použít i jiné materiály, jako četné studie prokázaly, že hladina rtuti toxický pro toho, kdo dal pečeť a zubaře, který pracuje s materiálem. Také získává hybnost je environmentální hnutí proti výrobky, které jsou s vysokým obsahem rtuti, protože to nepříznivě ovlivňuje naši planetu.

Od roku 2008 je používání pečetí amalhamovyh zakázán v zemích, jako je Švédsko, Norsko a Dánsko. Tam, kde

rtuť obsažená v amalhamoviy těsnění obsahuje od 120 do 570 mg rtuti, které se nakonec promyje přes vliv slin, žaludeční šťávy, potravin, vysoké teploty a dalších faktorů.

Vyrábí par rtuti, které se každý den absorbovány v těle. To je důvod, proč mnoho let, tato těsnění jsou skutečným zdrojem nepřetržitý tok toxických látek.

Nicméně, měli byste si uvědomit, že můžete získat dávku rtuti v kontaktu s výrobkem, v němž je obsažen, například teploměr, žárovky, baterie, kosmetiku, bělící pleťové krémy, barvy, pesticidy a další.

Podle výzkumu, velký oceán ryby, jako je tuňák a mečoun, může také obsahovat nebezpečné množství rtuti, takže byste měli jíst v přiměřeném množství a ne příliš často.

ohrožení zdraví je jedním z hlavních rizik rtuti, že ačkoliv jeho většina se vylučuje přirozený způsob odznak číslo těžkého kovu hromadí v mozku, kde může zůstat po celá léta.

To vede k postupnému rozpadu neuronů spojené s nemocemi, jako je Alzheimerova a Parkinsonova nemoc.

Dalším vážným zdravotním problémem může dojít při během těhotenství rtuti proniká placentární bariérou a dosáhne centrálního nervového systému plodu.

rtuť může také hromadit v trávicím traktu, ústní dutiny, plic, štítné žlázy, hypofýzy, a mnoho dalších orgánů.

Mohu odstranit náplň amalgámu?

Jak se lidé dozví o hrozbě amalgámových výplní pro své zdraví, zřejmá otázka zní: mohou být odstraněny, aby se zabránilo zdravotním problémům? To platí zejména pro ty, kteří již mají vedlejší účinky tuleňů, ale stále nemohou najít příčinu jejich příznaků.

Response - ano, je můžete smazat, ale musíte to udělat velmi opatrně. Pokud je nemožné je bezpečně odstranit, je nejlepší nechat vše tak, jak je, aby neohrožovalo nové velké uvolňování rtuti pro pacienta a zubaře. Koneckonců takový náhlý účinek rtuti na tělo může způsobit mnohem více problémů než těsnění.

Vždy se snaží najít dobrý profesionál se zkušeností v tomto typu odstranění pečetí, a dodržujte následující pravidla:

  • Při demontáži těsnění ústí musí být izolovány, takže nedošlo ke spolknutí některý ze zbytku.
  • Používejte ochranu očí.
  • Používejte kyslíkovou masku.
  • Odstranění by mělo být prováděno při nízkých teplotách.
  • Okamžitě a rychle odstraňte veškeré těsnění.
  • Vyměňte staré těsnění za nové, s nejlepšími materiály.
  • Ošetřete oblast antiseptikem.

Po infikování rtuti během odstraňování těsnění a pro pacienta a zubaře, doporučujeme léčbu účinných přírodních prostředků k odstranění těžkých kovů z těla, Chlorella.

Tento produkt na bázi řas dokonale odstraňuje toxiny a pomáhá odstraňovat všechny druhy škodlivých sloučenin - a nejen těžké kovy - kvůli vysokému obsahu chlorofylu. ○ Koriandr, česnek a hořčík také velmi pomohou. Pod tímto odkazem můžete číst o odstraňování toxinů z těla více.


10 Produktů, které urychlují proces stárnutí

10 Produktů, které urychlují proces stárnutí

Můžete si myslet, že když budete jíst méně kalorií a nahradit cukr, syntetická sladidla, budete pomáhat vaše tělo zbavit nadbytečných kilogramů, ale ve skutečnosti stimulují jen chuť k jídlu a hlad, a ve skutečnosti zvyšují problém. Pokud budete jíst správné a pečovat o své tělo, je důležité mít na paměti, že nejlepší způsob, jak - je držet výživné a dobře navržen dietu.

(Zajímavosti)

šPatné trávení a emocionální problémy

šPatné trávení a emocionální problémy

Zvědavost Když máte špatnou trávení, což má za následek kyselost, pálení žáhy, reflux, plyn, nadýmání nebo zácpa, první věc, kterou byste měli věnovat pozornost - je to váš způsob stravování. Obvykle způsobuje zdravotní potíže a zvláště zažívací potíže. Ale také musíte mít na paměti význam účinků emocí na trávení.

(Zajímavosti)