šKodlivé účinky hněvu o zdravotních návycích


šKodlivé účinky hněvu o zdravotních návycích

Užitečné Kromě toho, že je vždy špatné zlobit na někoho nebo sebe hněv může také poškodit tělo.Existuje silná vazba mezi našimi emocemi a jak tělo reaguje na ně. V tomto článku se dozvíte, jak hněv může poškodit vaše zdraví a jak se vyhnout stává diskutabilní muž.

Wrath (nebo podráždění) a strach jsou dvě nejhorší emoce do našeho těla, srdce a mysli. Říká se, že jsou příčinou všech nemocí (alespoň většina z nich), včetně některých chorob. I když není známo, některé studie přesvědčivě potvrzena, takže uvidíme, tyto potvrzené fakta.

vyhnout hněv, žít lépe a déle životní

štěstí - nejlepší způsob, jak se vyhnout bolesti, patogeny a nemoci. Zacházet s problémy snáze a pokusit se zlobit, protože to bude mít vliv na zdraví. Spolu spozitivním přístupem a řádné vzdělání, vyhýbání se hněvu může být nejlepší lék pro vaše tělo, když jsi způsobil bolest.

Při nabití (nebo stlačený), cirkulace se zpomaluje, je narušen hněv svalů a kloubů přirozenou rovnováhu nervového, kardiovaskulárního a hormonální systém, krevní tlak stoupá spolu s puls a hladinu testosteronu, změní činnost mozku (zvláště v časové a čelní části) a produkoval přebytek žluči, které se nakonec dostane do části těla, kde to by nemělo být.

dokázal, že hněv a podráždění způsobují onemocnění, jako jsou: arytmie

tělesné a duševní zátěže kvůli hněvu může způsobit srdeční infarkt nebo jiné onemocnění spojené s těmito svaly.

poškození jater a také žlučníku, protože hněv je příčinou vylučování žluči více, než je obvyklé. Tato látka se vylučuje močovým měchýřem, která zase trpí neobvyklou napětí mezi hněvem. svalová bolest

Když jsme zlymosya k hlavě, kámo, děti nebo dlouhý výlet transportovat do těla vylučuje hormon adrenalin, který je také produkoval, když jsme strach. To může vést ke svalové bolesti nebo křeče a bolesti hlavy. Ramenou, krku a zad nést hlavní nápor, protože tyto části těla zažívá největší stres.

Průjem

Anger může způsobit syndrom dráždivého tračníku, což může způsobit průjem nebo kolitidu. Stres, strach, napětí a hněv mohou být příčinou střevní nerovnováhy.

Gastritis

To je jeden z nejběžnějších účinků hněvu. Jeho příznaky jsou dobře známy: kyselý reflux, bolest a pálení žaludku. Žaludeční kyseliny sliznice světla, kterou často cítí vztek, takže pokud máte hnivayetesya velmi často, může nejen vyvolat gastritidu, ale také způsobit žaludeční vředy.

Dermatitida

Svědění a kožní vyrážky jsou také výsledkem hněvu. Totéž platí pro záchvaty stresu, stresu, nervozity, úzkosti a strachu. Máte-li rány, je možné získat dokonce zvýšit, protože lidé zlobí a podrážděné rány, než je obvyklé.

Anger, podráždění a zdraví

Samozřejmě, někteří lidé zlobí jednodušší, zatímco ostatní zůstávají v klidu. Jak jsme již zmínili, tyto pocity ovlivňují nejen nás, ale i ty, kteří nás obklopují.

Z hněvu existuje mnoho různých důvodů a většinou závisí na individuálních charakteristikách. Není pochyb o tom skutečnost, že problémy nebo selhání v životě nás může ztratit kontrolu nad emocemi. Anger je reakcí na to, že mu umožňuje tvrdit, že má pravdu, protože například, rozzlobený muž mohl plakat.

Anger může být také způsobena ohrožení stres nebo události, které se vyskytují nad kterými člověk nemá žádnou kontrolu. Ale člověk by neměl potlačovat hněv, protože může ovlivnit psychické a fyzické zdraví.

Jak se vyhnout pocitu hněvu?

Psychologové věří, že klíčem k tomu je sebeovládání. Rychlé tempo každodenního života, aby nás zlobí kvůli ničemu - nemáme dát si čas, aby se „zlomit“ a reflektovat. Začíná se zdát, že celý svět se spikl proti nám, aby způsobil náš hněv. Nicméně

dlouhé cesty do práce a domů, denní úkoly, finanční problémy, neshody ve vztazích a osobních problémů, by neměl způsobit hněv. I když se může zdát snadnější říct, než dělat, pomalu měnit své návyky. Je důležité věnovat deset minut denně uvolnění rozumu. Jak?

Zkuste meditaci nebo jógu, dělat dechová cvičení, nebo vypít šálek čaje, číst dobrou knihu a poslouchat ptáky venku.

ideální prostor pro relaxaci - čisté a uklizené místnosti plné vůni jako kadidlo a silice. Dejte upřímnou hudbu. Doporučujeme zvuky přírody, klasické hudby nebo hudby pro meditaci. Ç Zavřete oči, důkladně dýchte nosem a uklidněte se. Když pocit, že se blíží výbuch, zkuste si vzpomenout, tento pocit klidu. Další užitečnou metodou je pomalé dýchání a počet od deseti do jednoho.

Snažte nereagovat na agrese a hněvu a rozhořčení zhasatymut pomalu.


Jak zabránit problémy, jako je zarostlých nehtů? Užitečné návyky

Jak zabránit problémy, jako je zarostlých nehtů? Užitečné návyky

Zarostlý nehet je velmi častým problémem. I když tento jev způsobuje hodně nepříjemné pocity a může být obtížně léčitelná, ale díky dobré hygieny a správné péči o nehty, můžete účinně zabránit jeho vzniku. zarostlý nehet je častým problémem v kulturách, kde lidé nosí určitý typ obuvi - ten, který komprimuje nehty - a to je hlavní faktor v tomto.

(Užitečné návyky)

Jak snadno odstranit plak doma

Jak snadno odstranit plak doma

Užitečné návyky plakety používá cukr, které konzumujeme s jídlem za vzniku kyseliny, které mohou způsobit zubní sklovinu korozi. Pokud tomu tak není kontrolovat čas, zubní sklovina může rozkládat a to může způsobit zubní kaz, který nejen vypadá špatně, ale může také způsobit zápach z úst. plaketa velmi obtížné zjistit, protože je bezbarvý a může být zaměňován s jinými látkami v zubu.

(Užitečné návyky)